Adana İnşaat Fuarı 13 Şubat’ta Açılıyor

06.02.2014

Kişi Okumuş

0 Yorum

Adana İnşaat Fuarı 13 Şubat’ta Açılıyor

TÜYAP Adana Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından bu yıl 8. kez düzenlenecek Adana İnşaat Fuarı, 13 Şubat’ta ziyarete açılacak.

TÜYAP Adana Fuarcılık tarafından, Adana Büyükşehir Belediyesi, ÇukurovaFuarcılık Anonim Şirketi ve Adana Ticaret Odası işbirliği, Çukurova Belediyeler Birliği, Inşaat Mühendisleri Odası Adana Şubesi, Makine Mühendisleri Odası AdanaŞubesi ve Mimarlar Odası Adana Şubesi’nin desteği ile düzenlenen fuara yurt içi dışından çok sayıda ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.

Inşaat sektöründe kullanılan her türlü malzeme, makine ve donanımın sergilendiği Inşaat, IHS ve Kent Fuarları, kendi konularında bölgesinin en büyük ve güçlü etkinliği olarak kabul ediliyor. Geçtiğimiz yıl 156 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile düzenlenen fuarları, 315’i yabancı 34 bin 980 kişi ziyaret etmişti. Ekonomi Bakanlığı Ihracat Genel Müdürlüğü tarafından da desteklenen fuara, yurtdışındanAzerbaycan, Gürcistan, Cezayir, Yemen, Suudi Arabistan, Iran, Irak ve Suriye ile Türkiye’nin her bölgesinden ziyaretçi bekleniyor.

Izolasyondan tesisata, boyadan vitrifiye ürünlerine, çatı ve cephe kaplamalarından seramik mutfak ve banyoya, kapı ve pencereden yer döşemelerine kadar inşaat sektöründe kullanılan her türlü ürün, malzeme, makine ve donanımın sergileneceğiAdana 8. Yapı Malzemeleri, Inşaat Teknolojileri, Iş ve Inşaat Makineleri Fuarı,Adana başta olmak üzere tüm sektörün gücünü göstermesi bakımından büyük önem arz ediyor.

Doğalgaz yatırımlarının arttığı Adana’da bu yıl yedincisi düzenlenecek Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz Teknolojisi, Tesisat ve Yalıtım Fuarı da profesyoneller, üreticiler ve tüketicilerin yeni teknolojilerle buluştuğu önemli bir platform olacak.

Söz konusu fuarlarla eş zamanlı hazırlanan Adana Kent 2014 – Adana 6. Belediye Ihtiyaçları, Kent Mobilyaları Park Bahçe Düzenlemeleri ve Spor Tesisleri Fuarı, Belediyelerin ihtiyaç duyduğu malzeme, araç, gereç ve donanımların yanı sıra, belediyelere proje ve hizmet sunan kuruluşların da tanıtıldığı, çağdaş yaşam koşullarını sağlayabilmek amacıyla ihtiyaç duyulan hizmet, projeleri, teknolojik yenilik ve donanımların topluca sergileneceği bu büyük organizasyonla sektörde bulunan üretici firmaları ortak bir çatı altında buluşturacak.

Kaynak: Haberler.com

inşaat mühendisliği programları

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

YorumunuzGÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

16.10.2018 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 3490 ₺ 3490 ₺ 3540 ₺
İzmir 3420 ₺ 3445 ₺ 3470 ₺
Karabük 3380 ₺ 3500 ₺ 3500 ₺
Biga 3422 ₺ 3432 ₺ 3442 ₺
Payas 3450 ₺ 3475 ₺ 3500 ₺
Detaylı Görünüm

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ