-

Masaüstü Banner Mobil Banner

Araç Takas Kampanyası, Eski Arabanı Peşinat Sayalım

Yazar:

20.02.2023

Kişi Okumuş

0 Yorum

Araç Takas Kampanyası, Eski Arabanı Peşinat Sayalım

Araç takası yaparak yeni araba satın almayın. Daha önce duymuş muydunuz? Bütün müşterilerimize sunduğumuz farklı imkanlar bulunuyor. Her zaman eşit ve adil davranmaya özen gösteren bir şirket olarak müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya odaklanıyoruz. Bu doğrultuda hazırladığımız her bir kampanya ve içerik müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek seviyededir.

Kapsamlı çalışmalarımızın her biri müşterilerimizin daha iyi hizmet almasına odaklanırken bir yandan da memnuniyeti önemsiyoruz. Yüksek memnuniyet oranları bulunan şirketimizin araç takas kampanyasından rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Her zaman daha iyisine odaklanarak müşterilerimiz için gerçek ve kaliteli yöntemler kullanmaya devam etmekteyiz.

Araç Takas Kampanyası Nedir?

Araç takas kampanyası şirketimizin güvencesiyle gerçekleştirilen bir kampanyadır. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu araca ulaşmasını sağlamak için hazırlanmıştır. Bu doğrultuda herkes ihtiyacı olan araca kolaylıkla ulaşabilir. Bu cümleyi önemsiyor ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda istedikleri araca ulaşması için çalışıyoruz. Yeni araç satın almak isteyen birçok kişinin mevcuttu almak istediği aracın fiyatını karşılayacak bir birikimleri olmuyor.

Gizler de şirket olarak bu noktada devreye giriyor ve müşterilerimize gereken finansman desteğini sağlıyoruz. Araç takas kampanyası halihazırda bir aracı olan ancak artık yeni bir araç isteyen kişileri kapsıyor. Kampanyadan yararlanmak için öncelikli olarak ön başvuru yapılması gerekiyor. Ön başvuru yapan herkes uzmanlarımız tarafından aranıyor ve kampanyanın detayları aktarılıyor.

Araç Takasla Ev Al!

Ev ya da araba almak isteyin hangi malvarlığına kavuşmak isterseniz isteyin size her zaman destek oluyoruz. Bu doğrultuda isterseniz eski aracınızı getirerek yeni bir araç alabilirsiniz. İsterseniz de eski arabanızı geçirerek yeni bir ev satın alabilirsiniz. Eski aracınızı peşinat olarak göstermenize izin veriyor ve sunduğumuz diğer olanaklar ile ihtiyacınız olan başka mal varlığını ulaşmanızı sağlıyoruz.

Sizler hem ihtiyacınız olana ulaşırken mal varlıklarınızı ve kendi değerinizi yükseltiyorsunuz. Avantajlarımız bunun ile de kalmıyor, aynı zamanda eski aracınızı değerinin en üstünde bir ücret ile bize peşinat olarak göstermenizi sağlıyoruz. Eski aracını getir ev al kampanyamızdan yararlanarak sunduğumuz tüm fırsatlara erişebilirsiniz.

Eski Aracı Bırak, Yeni Araç Al

Eski arabanızı kullanmaktan sıkıldınız ve yeni bir araba mı almak istiyorsunuz? Ancak herhangi bir birikiminiz yok ya da var olan birikiminiz yeni araç almaya yetmiyor mu? Bütün bu soruların cevabı ne olursa olsun size eski aracınızı getirebilmenizi ve yeni araç satın alabilmenizi sağlıyoruz.

Eski aracınızla yapılan değerlendirmeler sonucunda en yüksek fiyata satarken aynı zamanda yeni araç alabiliyorsunuz. Birçok farklı kurum tarafından verilen taşıt kredisi gibi imkanlar olmasına karşın bu imkanların faiz oranları oldukça yüksektir. Herhangi bir faiz oranına maruz kalmadan ve peşinat olarak gösterdiğiniz eski aracınızdan faydalanarak araç almanız için elimizden geleni yapıyoruz. Eski aracını getir yenisini al kampanyası ile doğrudan hizmetlerimize dahil olabilirsiniz.

İnşaat Gündemi'ne Abone Ol!

Bu içeriği beğendiniz mi? Tüm güncel içeriklerimizden haberdar olmak için e-posta abonemiz olabilirsiniz.
İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

GÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

14.07.2022 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 15200 ₺ 15100 ₺ 14850 ₺
İzmir 14900 ₺ 14750 ₺ 14550 ₺
Karabük 15100 ₺ 14900 ₺ 14700 ₺
Biga 14950 ₺ 14800 ₺ 14600 ₺
Payas 14850 ₺ 14700 ₺ 14500 ₺
Gebze 14950 ₺ 14850 ₺ 14600 ₺
Samsun
Ankara 15300 ₺ 15150 ₺ 14950 ₺
Bursa 15200 ₺ 15050 ₺ 14850 ₺
Kütahya
Sivas 15150 ₺ 15000 ₺ 14800 ₺
Detaylı Görünüm

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ

Facebook
Instagram
Telegram
LinkedIn
YouTube
RSS