-
19 Mart 2021'da eklenmiş, kişi görüntülemiş
Ateş Tesisat – 7/24 Hizmet
Adres : Necip Fazıl Mahallesi Trabzon Caddesi Sokak No: 5 D: 1 Sultanbeyli / İstanbul
Telefon : 05300517381
Faks : -
E-Posta : ates.tesisat3451@gmail.com
Websitesi : https://www.atestesisat.com

Ateş Tesisat – 7/24 Hizmet

GOLD FİRMA

instagram takipçi arttırma, instagram takipçi satın al, instagram takipçi kasma, instagram takipçi hilesi şifresiz


İstanbul Anadolu yakası su tesisatçısı alanın da oluşan bakım, arıza, tamirat, onarım, tadilat işlerini uzman ekipleri ile 7/24 kaliteli hizmet vermektedir. Gündelik hayatınızı sekteye uğratan su tesisat sorunlarınızı geniş servis ağı ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kaliteli malzeme kullanımı garantili hizmet veren Ateş Tesisat sizlere gece gündüz demeden su tesisatçısı hizmeti vermektedir. Uzman kadrosu ile Ateş Tesisat 0 [216] 497 12 70 telefon numarasından teknik destek alabilirsiniz.

İletişim numarası:05300517381

İletişim numarası:02164971270

Web site adresim: www.atestesisat.com

Mail adresimiz: ates.tesisat3451@gmail.com

 

Su Tesisatçısı Ne İş Yapar?

İş yeri, ofis, ev, AVM gibi alanlar da temiz suyun başlangıç noktasından tesisatın kullanım kısmına kadar aktarılmasında kullanılan malzeme ve boruların birleştirilme işlemidir. Yapı alanların da oluşan sorunlar veya yeni su tesisatı döşemelerini yapan su tesisatçısı, sıhhi tesisatçı ve tesisatçı da denmektedir. Su Tesisatçısı tadilat veya yaşam alanların da su tesisatlarının kullanımı için pis su tesisatı ve temiz su tesisatı işlemlerini sorunsuz bir şekilde müşteri memnuniyetlerinin sağlayarak gerçekleştirmektedir.

Tesisat Tamiri Nelerdir?

İş yeri veya ev gibi alanlarda oluşan arızalar da teknik destek alarak 7/24 tesisatçı hizmeti alabilirsiniz. Yaşam alanlarınızda ne gibi tesisat tamirleri gerekir;

Yapı alanlarında oluşan tamiratlar tecrübeli ekipleri ile Ateş Tesisat firması yapmaktadır. Patlayan, çatlayan veya eskimiş olan boruları sıhhi tesisatçı yardımı alarak arızalarınızı daha fazla sizlere maliyet çıkarmadan tamir ettirebilirsiniz. Ateş Tesisat firması boruları analiz ederek patlayan boruları tamiratını yapar ve sizlere kaliteli hizmet sunar. İşinde profesyonel olan ekipleri ile gerekli teknik eğitimleri almış olup sizlere güvenli hizmetler sunar.

Su tesisatlarında yapılan işleriniz Ateş Tesisat garantisi ile hizmet alabilirsiniz. Hizmet aldıktan sonra yaşayabileceğiniz her hangi bir sorunda sizlere teknik desteklerde vermektedir. Ayrıca su tesisat işlerinin yanı sıra kalorifer tesisatı, kombi montajı, yangın Hidroforları, şantiye su tesisatı gibi işleri de yapabilmektedir.

Ateş Tesisat firması ile inşaat su tesisatı hizmeti alarak güvenilir ve hızlı bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Profesyonel ekipleri ile kaliteli malzeme kullanımı ve kaliteli hizmet sunmaya çalışan Ateş Tesisat firmasından hizmet alabilirsiniz. Su tesisat ustası arıyorsanız 7/24 günün her hangi bir saatinde hizmet alabilirsiniz. Piyasada tesisatçıyım diye birçok sahtekar bulunmaktadır. Bu kişileri tercih ederseniz sizlere daha büyük sorunlar çıkartabilir ve ekstra maliyetler ödeyebilirsiniz. Su tesisat işleri için hemen Ateş Tesisat firması ile irtibata geçebilirsiniz. https://www.atestesisat.com/ web sitesinden daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

 

İnşaat Gündemi’ne Abone Ol!

Bu içeriği beğendiniz mi? Tüm güncel içeriklerimizden haberdar olmak için e-posta abonemiz olabilirsiniz.
İlgili Terimler :

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 4 + 4 = ?

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Sistemde firma tarafından eklenmiş haber bulunamadı

Facebook
Instagram
Telegram
LinkedIn
YouTube
RSS