Aziz Yıldırım’dan Serdar Ali Çelikler’in yazısına büyük tepki!

05.07.2018

Kişi Okumuş

0 Yorum

Aziz Yıldırım’dan Serdar Ali Çelikler’in yazısına büyük tepki!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Habertürk gazetesinde bugün yayınlanan Serdar Ali Çelikler’in, “Ya Fenerbahçelinin kalır ya Malezyalılara satılır” başlıklı yazısına sert tepki gösterdi.

 

 

Aziz yıldırım’ın Serdar Ali Çelikler’in yazısına yer verdiği konuşması şu şekilde:

 

“Habertürk gazetesinde bugün yer alan Serdar Ali Çelikler’in ”Ya Fenerbahçelinin kalır ya Malezyalılara satılır” başlıklı yazısında ki Fenerbahçe kulübü ile ilgili  olan değerlendirmeleri son derece akıl ve izandan yoksun, mantıksız tespitler bulunmaktadır.”

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Olağan Seçimli Genel Kurulu arefesinde, kulübün üyelerinin aklıyla alay edercesine yazılan manipülatif  köşe yazısı çok çirkin ve okuyucuları da yanlış yönlendirmektedir.

Bu yazısında Serdar Ali Çelikler Fenerbahçe Spor Kulübü’nün etki kapasitesini ve gücünü anlamadığını net şekilde gösterdi. Bu tür bir yazıyı yazabilmek için Fenerbahçe’nin büyüklüğünden haberdar olmamak, yalan ifadelerle toplumu yönlendirmek ve küstah bir zihne sahip olunması gerekmektedir. Şu bilinmelidir; Fenerbahçe’yi satın almaya kimsenin gücü yetmez. Fenerbahçe’nin geleneklerinden habersiz olan insanlarında böyle iddiaları, insanların zihinlerini kirletme yönelik bir plandan fazlası değil.

Tekrar ifade ediyoruz: Fenerbahçe Spor Kulübü herhangi bir sosyal yapının, siyasi oluşumun, dini yapının veya herhangi bir zümrenin sahipliğinde değildir ve hiçbir sermaye grubunun sahipliğinde de olmayacaktır.

Sayın Çelikler’in yazdığı yazısında bahsettiği ve kendince değerlendirdiği asılsız iddialar  gelecek hafta yapılacak olan Seçimli Olağan Genel Kurulumuzu etkileme amacı taşımaktadır. Sayın Çelikler Fenerbahçe’nin satılacağı iddiasında neden özellikle Malezya’yı kullanmaktadır? Kendisinin görev yaptığı gazetenin Malezya ile bir ilişkisi mi söz konusudur veya faaliyet gösterdiği yayın grubunun mu Malezyalılar’a satılacaktır?

Yaklaşan 2018 Dünya Kupası hakkındaki tüm haberleri ve en son gelişmeleri http://dunyakupasitahmin.com/ sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

inşaat mühendisliği programları
İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

YorumunuzGÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

20.01.2019 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 2910 ₺ 2910 ₺ 2930 ₺
İzmir 2850 ₺ 2880 ₺ 2910 ₺
Karabük 2820 ₺ 2890 ₺ 2890 ₺
Biga 2870 ₺ 2880 ₺ 2890 ₺
Payas 2800 ₺ 2825 ₺ 2850 ₺
Detaylı Görünüm

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ