-

Van İpekyolu Belediye Başkanlığı Mimar Alımı

Yazar:

29.01.2021

Kişi Okumuş

0 Yorum

Van İpekyolu Belediye Başkanlığı Mimar Alımı

instagram takipçi arttırma, instagram takipçi satın al, instagram takipçi kasma, instagram takipçi hilesi şifresiz


İşkur üzerinden Belediye Başkanlığı Mimar alımı yapılması için ilan yayımladı. Van İpekyolu Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanda daimi personel kadrosuna Mimar alınacağı bildirildi.

 

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELER
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan  adaylardan Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydı ile suretleri belediyemizce onaylanabilir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı, noter tasdikli örneği veya E-devlet üzerinden alınmış  mezuniyet belgesi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi belediyemizce onaylanabilir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter tasdikli fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi belediyemizce onaylanabilir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan erkek adaylardan askerlik ile ilişkisi olmadığına dair beyanı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak zihinsel ve bedensel bir durumu olmadığına dair beyanı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan bir adedi forma yapıştırılmak kaydı ile son altı ay içerisinde çekilmiş 2 adet biyometrik fotoğraf istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge istenmektedir
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan adli sicil kaydı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan ikametgah belgesi istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan KPSS sonuç belgesi istenmektedir.
GENEL BAŞVURU ŞARTLARI 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış, 35 yaşının geçmemiş olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Bayramiç ilçe sınırları içinde ikamet etmiş ve ediyor olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların üniversitelerin mimarlık bölümlerinden  mezunu olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan tarihi itibari ile en az 2 yıl mesleki tecrübeye sahip olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Van il sınırları içerinde ikamet ediyor olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların geçerlilik süresi devam eden KPSS’ ye girmiş ve P3’ten en az 70 puan alımş olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Autocad, Photoshop, 3 boyut (skectchup vray. Lumion ve eşdeğer) programların hakim olması, metraj, keşif yapabilmesi, sunum becerisine ve saha deneyimine sahip olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 3194 sayılı İmar Kanunu, Planlı alanlar İmar Yönetmeliği, Sığınak Yönetmeliği, Yangın yönetmeliği ve İhale mevzuatına hakim olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların peyzaj tasarım ve uygulaması, çevredüzenlenmesi, kentsel tasarım konsept ve uygulama projeleri konusunda deneyimli ve arazi planlaması yapabilmesi zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların takip edilen proje ve detayları konusunda alternative çalışmalar yaparak önerilerde bulunması ve proje sürecini takip ederek sonlandırabilmesi zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların mesleki 2 ve 3 boyutlu tasarımların portfolyosu olması zorunludur.
BAŞVURU BİLGİLERİ 
İlan için son başvuru tarihi 29 Ocak 2021 olarak belirtilmiş olup başvurular  Hafıziye Mah. Kazımkarabekir Cd. Serdar 2. Sok. No:3 İpekyolu Van adresine yapılacaktır.  Van İpekyolu Belediye Başkanlığı

 

Kaynak:  https://www.kariyerkamu.com/

Bu ilan size göre değil mi ? Diğer iş ilanlarına göz atınız : https://www.insaatgundemi.com/kategori/diger-ilanlar

İnşaat Gündemi'ne Abone Ol!

Bu içeriği beğendiniz mi? Tüm güncel içeriklerimizden haberdar olmak için e-posta abonemiz olabilirsiniz.
İlgili Terimler : ,

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

GÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

14.07.2022 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 15200 ₺ 15100 ₺ 14850 ₺
İzmir 14900 ₺ 14750 ₺ 14550 ₺
Karabük 15100 ₺ 14900 ₺ 14700 ₺
Biga 14950 ₺ 14800 ₺ 14600 ₺
Payas 14850 ₺ 14700 ₺ 14500 ₺
Gebze 14950 ₺ 14850 ₺ 14600 ₺
Samsun
Ankara 15300 ₺ 15150 ₺ 14950 ₺
Bursa 15200 ₺ 15050 ₺ 14850 ₺
Kütahya
Sivas 15150 ₺ 15000 ₺ 14800 ₺
Detaylı Görünüm

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ

Facebook
Instagram
Telegram
LinkedIn
YouTube
RSS