Berat Albayrak: Akyazı, Tabzon’a yakışır çok güzel stat olacak!

Yazar:

15.02.2016

Kişi Okumuş

0 Yorum

Berat Albayrak: Akyazı, Tabzon’a yakışır çok güzel stat olacak!


Trabzonspor yönetim kurulunun daveti üzerine camianın önde gelen isimleri, eski başkan, yönetici ve delegelerin katılımı ile birlik toplantısı gerçekleştirildi. Bu önemli buluşmaya Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu da katıldı. Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta konuşmasında, “Biz olmaya çalışacağız. Birlik beraberliğimizin akıllı temellere oturacağı bir zemini bulmaya, aramaya çalışacağız. ‘En iyisini ben bilirim’ değil, ‘En doğruyu biz yapabiliriz’ diyeceğiz” dedi. Usta, ara transferde kendilerine 500’e yakın oyuncu ismi önerildiğini hatırlatıp, “Biz doğru oyuncuyu nasıl bulacağız? Ara transfer döneminde kadroyu daraltmak için çok oyuncu transferi yapmayacaktık. Akhisar’a Soner ve Alper’i vererek Güray’ı aldık. Buradan 2 milyon 500 bin TL kar ettik. Bize ara transfer döneminde birçok yerden 500’e yakın isim önerildi. Ancak ne acıdır ki kulüp içerisinden bir isim dahi bize önerilmedi. Şaşırdık. O nedenle önümüzdeki hafta scout ekibimizi fiilen göreve başlatıyoruz” diye konuştu.

BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE HASSASİYET GÖSTERELİM

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak da önemli buluşmada bir konuşma yaptı. Bakan Albayrak, Trabzon’a ayak basar basmaz ilk programının Trabzonspor olduğunu vurgulayarak, “Trabzonsporlu olmaktan öte, Süleyman bakanımızın Trabzon’un bir bakanı olması, Trabzonspor için büyük şans. Kabinede 5 tane Trabzonsporlu bakanımız var, Fikri (Işık) Bey de öyle. Sayı itibariyle herhalde en yüksek dönemlerinden birini yaşıyor” dedi. Bakan Albayrak, açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Biz Trabzon’da doğmadık ama anamız da babamız da buralı. Bizi burada doğup büyümüşüz gibi büyüttüler İstanbullarda. Biz en az burada doğmuş kadar, hemşehrilerimiz kadar Trabzon’a her platformda sahip çıkmaya çalışıyoruz. Bizi bilenler biliyor. Perdenin arkasında Trabzon ve Trabzonspor için ne kadar uğraştığımız biliniyor. Onun için bu meclisteki hazirundan tek bir ricam var, tüm bu siyasi söylemlerden ayrı; Trabzon ne zaman başarılı olduysa bir tek şey önemli oldu, o da tüm şehrin ve Trabzonluların birliği ve beraberliğidir. Bizim sizin kadar bilgi birikim tecrübemiz olmayabilir ama naçizane 38 yaşında olan bir kardeşiniz, bir hemşehriniz, bir bakan dostunuz olarak şu toplantılar ves-i lesiyle Trabzonspor’un birliğine ve beraberliğine azami hassasiyeti gösterelim” açıklamasını yaptı.

TRABZONSPOR SADECE BİR SPOR KULÜBÜ DEĞİLDİR

Kürsüye çıkanÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon şehri ve Trabzonspor Kulübü’nün büyük hedeflerin şehri ve takımı olduğunu ifade ederek, “Hem Türkiye Cumhuriyeti hükümetinin bir bakanı olarak, hem hayatımın en şerefli ve en onurlu vazifelerinden biri olan Trabzon milletvekili ve bir Trabzon evladı olarak Trabzon markasının, Trabzon şehrinin ve aslında tüm Trabzonluların çok ötesinde bir anlam taşıdığının bilinci içerisindeyim” dedi. Soylu, “Mersin’den Şanlıurfa’ya, Balıkesir’den Edirne’ye kadar Anadolumuzun her yerinde Anadolu’nun yükselişini ilk ifade eden bayrak Trabzonspor bayrağı olmuştur. Trabzonspor sadece bir spor kulübü değildir. Trabzonspor spor kulübünün üzerinde çok büyük anlam taşıyan bir olgunun adıdır. Bir ihtiyaç, bir hedef, bir birlikteliktir. Güzel ülkemin ihtiyaç duyduğu anda bordo-mavi renkleriyle ona hem heyecanını hem sıcaklığını hem de başarısını ve zaferlerini yaşatan bir anlayışın adıdır” diye konuştu.

ALBAYRAK AKYAZI’YI GEZDİ

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, bordo-mavili zirve sonrası Trabzon Valiliği’nde Vali Abdil Celil Öz ile görüştü. Çıkışta yanına gelen Trabzonsporlu yaşlı kadın taraftarla bir süre sohbet eden Albayrak, ördüğü çorapları kendisine hediye eden kadına teşekkür etti. Bakan daha sonra yapımı devam eden Akyazı Stadyumu’nu ziyaret edip yetkililerden bilgi aldı. Tribün ve locaları gezen Albayrak’a Vali Öz, AK Parti Trabzon Milletvekillleri Adnan Günnar ve Ayşe Sula Köseoğlu ile Büyükşehir Belediye Başkanı Fevzi Gümrükçüoğlu eşlik etti.

AKYAZI’DAN KISA KISA

Koltuk Kapasitesi: 41.461

VIP Seyirci Koltuğu Sayısı: 2.954

Protokol Koltuğu Sayısı: 196

Loca Sayısı: 122

Kapalı Otopark: 438 araç

inşaat yapma oyunu

Açık Otopark: Bin 041 araç

Hakem Odası: 4 adet

UEFA Gözlemci Odası: 1 adet

Flash Interview: 4 adet

İbadethane: 4 adet

İlkyardım Odası: 6 adet

TV Stüdyosu: 3 adet

“TRABZON’A YAKIŞACAK”

Akyazı Stadyumu’nun inşaatını gezen Bakan Albayrak, “Önümüzdeki sezona yetişmesi için çalışmalar devam ediyor. Trabzon’a yakışır çok güzel stat olacak” dedi.

Sabah

Editörün Diğer Yazıları :

İnşaat Gündemi'ne Abone Ol!

Bu içeriği beğendiniz mi? Tüm güncel içeriklerimizden haberdar olmak için e-posta abonemiz olabilirsiniz.İnşaat Gündemi'ne Özel İndirimli Fiyatlarıyla Mesleki Eğitim Tavsiyeleri (EYLÜL AYINDA GEÇERLİDİR, kuponların süresi geçmişse ve indirim uygulanmıyorsa iletişim formundan bize mesaj atabilirsiniz. ):

REVİT Architecture Eğitimi - 50 TL   SATIN AL
TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 50 TL   SATIN AL
TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 60 TL   SATIN AL
Sta4CAD Eğitimi - 40 TL   SATIN AL
TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 60 TL   SATIN AL
MS PROJECT Eğitimi - 60 TL   SATIN AL
İnşaat Proje Okuma Eğitimi - Mimari/Statik/Mekanik/Elektrik - 50 TL   SATIN AL
İnşaat Projelerinde Metraj, Keşif, Bütçe ve Hakediş Eğitimi - 70 TL   SATIN AL
Tüm Aşamalarıyla İnşaat Eğitimi - AUTOCAD/STA4/EXCEL/PROJECT - 50 TL   SATIN AL
Primavera P6 ve Excel ile Planlama ve Bütçe Analizi Eğitimi- 50 TL   SATIN AL

İlgili Terimler : ,

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

GÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

27.09.2020 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 4190 ₺ 4170 ₺ 4150 ₺
İzmir 4135 ₺ 4115 ₺ 4070 ₺
Karabük 4140 ₺ 4110 ₺ 4080 ₺
Biga 4130 ₺ 4110 ₺ 4090 ₺
Payas 4120 ₺ 4090 ₺ 4060 ₺
Gebze 4120 ₺ 4100 ₺ 4080 ₺
Samsun 4210 ₺ 4210 ₺ 4150 ₺
Ankara 4210 ₺ 4180 ₺ 4150 ₺
Bursa 4200 ₺ 4180 ₺ 4135 ₺
Kütahya 4200 ₺ 4180 ₺ 4135 ₺
Sivas 4270 ₺ 4240 ₺ 4210 ₺
Detaylı Görünüm
kiralık jeneratör

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ