Birevim İle Ev Sahibi Olmak İstemez Misiniz?

Yazar:

20.10.2019

Kişi Okumuş

0 Yorum

Birevim İle Ev Sahibi Olmak İstemez Misiniz?

İçinde bulunduğumuz ekonomik şartlar düşünüldüğünde insanların bankalardan kredi çekerek ev alması gerçekten oldukça zor görünüyor. Bu noktada insanların imdadına ise Birevim sistemi yetişmektedir. Tamamen faizsiz bir şekilde insanlara ev alam imkanı tanıyan bu sistem birçokları tarafından merak edilmektedir. Birevim sistemi nedir, nasıl işler, güvenilir mi, hiç ev alan var mı gibi daha birçok sorunun cevabı insanlar tarafından merak edilmektedir. Yazımızda elimizden geldiğince aklınızdaki sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

Birevim Nedir? Birevim Sistemi Nasıl Çalışır?

Yıllardır faizsiz otomobil ve gayrimenkul alımı alanında kendini geliştiren ve müthiş bir tecrübeye sahip olan Murat Çiftçi, bu yeni sistem ile çok daha başka ve yeni bir projeyi hayata geçirmiş oldu. Bankalardan iki ya da üç katına kredi çekerek ev alan insanlar ömür boyunca aldıkları evin kredi faizlerini ödemektedirler. Oysa bu sistem sayesinde artık çok daha kolay ev sahibi olunabilmektedir. İşte Birevim nedir, sistem nasıl çalışır gibi soruların araştırılıp sorulması da bu sağladığı kolaylıklardan dolayı kaynaklanmaktadır.

İnsanlar gerçekten faizsiz bir şekilde hem de hiçbir vade farkı ödemeden ev sahibi olabileceklerine inanmakta zorluk çekmekteler. Sistem faizsiz bir şekilde ev sahibi olmak isteyenlere gerçekten de çok farklı alternatifler sunmaktadır. Ödeme seçeneklerini, peşinat verip vermeme gibi durumlarını tamamen ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar belirlemektedir. Sıradan sistemlerden oldukça farklı olan ve alışılagelmiş projelerin dışına çıkılan bu sistemde özellikle alt tabandaki kişilerin ev sahibi olması amaçlanmıştır.

Sistem sizlere peşinatsız ve vade farksız ev alma noktasında farklı seçenekler sunmaktadır. İster noter huzurunda alacağınız tarihi önceden belirliyorsunuz isterseniz kura usulüyle alabiliyorsunuz. Her seçenekte de peşinat ödemek durumunda değilsiniz.

Sistem Hakkında Yapılan Yorumlar

Birçok vatandaşımız yaptıkları Birevim yorumları ile insanların kuşkularını gidermede etkili olmuşlardır. İşte yapılan bazı yorumlar;

  • Ev alma noktasında bugüne kadarki görmüş olduğum en güvenilir sistemlerden bir tanesi, daha az ödeyerek ev sahibi oluyorsunuz.
  • Ben her zaman eşime ev sahibi bizim için hayalden öteye geçemez derdim. Ancak bu sistem sayesinde hayallerimiz gerçek oldu.

https://www.evalmakistiyorum.com/birevim/

 

inşaat mühendisliği programları
İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

YorumunuzGÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

18.09.2019 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 2840 ₺ 2840 ₺ 2870 ₺
İzmir 2780 ₺ 2815 ₺ 2845 ₺
Karabük 2800 ₺ 2850 ₺ 2850 ₺
Biga 2800 ₺ 2820 ₺ 2840 ₺
Payas 2830 ₺ 2860 ₺ 2890 ₺
Detaylı Görünüm

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ