-

Byanca Hakiki Deri Cüzdanları

Yazar:

25.03.2021

Kişi Okumuş

0 Yorum

Byanca Hakiki Deri Cüzdanları

Deri cüzdanlar, uzun zamandan beri giyimde kullanılan standart malzeme olmuştur. Aslında Antik Yunanistan’dan kalma en eski deri cüzdanlardır. Ancak bu güne kadar ve hatta yeni malzemelerin ortaya çıkmasıyla deri cüzdanlar halen talep görmektedir. Deri, dövülebilir olma avantajına sahiptir, bu da ister büyük ister küçük olsun akla gelebilecek herhangi bir cüzdan oluşturmak için kullanılabileceği anlamına gelir.

Deri Çeşitleri

Byanca Hakiki deri cüzdanları hakkında konuşmadan önce, farklı deri türleri ve farklı deri sınıfı hakkında biraz bilgi vermek istiyoruz. Deri herhangi bir şey gibi farklı niteliklerde gelir, bu yüzden bir deri cüzdanı düşünmeden önce, ne tür bir deri olduğunu ve neyden yapıldığını bilmek gerçekten yardımcı olur. Kötü kaliteli deri zayıf hisseder ve daha hızlı bozulur ve mahvolur.

Deri Kalitesinin İyi Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Araştırma burada anahtardır. Cüzdan markasının web sitelerine bakarken, gerçekte ne tür bir deri olduğunu kontrol etmek için emin olun. Bazı web siteleri bundan basitçe ‘yüksek kaliteden’ alıntı yaparak bahsetmiyor bile. Bu durumda, onlara doğrudan sorduğunuzdan veya devam ettiğinizden emin olun. Muhtemelen bir sebepten dolayı dışarıda bırakılmıştır.

Deri Cüzdanların Dezavantajları

Deri, cüzdanlar için mükemmel bir malzemedir çünkü birçok farklı türde cüzdan ve bir dizi farklı boyutta yaratma özgürlüğüne sahiptir. Derinin dezavantajı yukarıda bahsedilen şeydir – kalite kontrol. Kalitesiz deri hızlı bir şekilde belirlenecek ve 6 aydan kısa bir süre içinde yenisini arayacaksınız. Deri cüzdanlarla daha fazla ödeme yapmak kesinlikle uzun vadede size para kazandıracaktır.

Byanca Deri Cüzdan

Byanca Hakiki Deri Cüzdan

Byanca Hakiki Deri Cüzdan

Bu sadece şık bir deri cüzdan değil, aynı zamanda el yapımı yerli üretimidir. Byanca deri cüzdanlar her cebe sığacak ince cüzdan oluşturmak için kendi üzerine katlanır. İki farklı yükseklikte gelir, böylece hangi para birimini kullanırsanız kullanın, faturalarınız için her zaman yeterli alana sahip olursunuz. Kart bölümü ekstra korumaya sahiptir ve kartvizitleriniz için özel bir yer vardır.

Bu cüzdana madeni paralar, düz banknotlar ve daha fazlasının yanı sıra 12-15 kart sığdırabilirsiniz. Bazı yüksek mezhepleri saklayabileceğiniz ve onları gözlerden uzak tutabileceğiniz gizli bir fatura bölümü vardır. Byanca fırsatları hakkında hemen bizlerle iletişime geçin.

Deri cüzdan yükseklik 9 cm ve genişlik 12 cm boyutlarındadır ve son derece incedir. Deri çevre sertifikalıdır ve hangi rengi seçerseniz seçin etkileyici görünür. Derinin dokusu inanılmaz ayrıntılarla sergileniyor. 2 yıllık garanti ile bu cüzdanın dayanacağından emin olabilirsiniz. Byanca indirimleri hakkında bilgi almak için sitemizin iletişim kanallarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Cüzdan Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Bir cüzdan seçmek stresli bir deneyim olmak zorunda değil, aynı zamanda hafife alınacak bir deneyim olmamalı.  Temelleri düşünmek için zaman ayırın ve mükemmel cüzdanı bulmak için yapı taşlarını oluşturun.

Basitlik

Bir cüzdan ararken, kartlarınızı ve paranızı tutan bir şey istersiniz. Renkleri ve deseni dikkatlice düşünmek ve iyi bir şekilde bir araya getirilmiş saf malzemeler aramak istersiniz. Düz bir renk ilk bakışta donuk görünebilir, ancak her şeye uyacaktır ve her olay için uygundur.

Boyut

Byanca Hakiki Deri Cüzdan

Byanca Hakiki Deri Cüzdan

Daha büyük bir cüzdan daha fazlasını taşıyabilir, ancak aynı zamanda çirkin ve hantal görünecektir. İnce bir cüzdanla, modern bir görünüm sergilerken cüzdanınızı cebinizde tutarsınız. Dolgun bir cüzdan, kıyafetlerinizin üzerindeki yükü alır, çirkin görünür ve sizi daha çok hedef haline getirir.

Daha küçük bir cüzdan, ihtiyacınız olan şeyi taşıdığınız ve gereksiz eşyaları elinizde tutmadığınız anlamına gelir. Dağınıklıktan uzak durun ve sadelik ve stille devam edin.

Getto Deri firması, hakiki Byanca deri cüzdanı satan, deri ürünler konusunda önde gelen online mağazalardan birisidir. Deri cüzdanlar hakkında daha fazla bilgi almak ve en güzel Byanca hakiki deri cüzdan modellerini keşfetmek için, www.gettoderi.com websitesini ziyaret edebilirsiniz.

İnşaat Gündemi’ne Abone Ol!

Bu içeriği beğendiniz mi? Tüm güncel içeriklerimizden haberdar olmak için e-posta abonemiz olabilirsiniz.
İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

GÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

14.07.2022 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 15200 ₺ 15100 ₺ 14850 ₺
İzmir 14900 ₺ 14750 ₺ 14550 ₺
Karabük 15100 ₺ 14900 ₺ 14700 ₺
Biga 14950 ₺ 14800 ₺ 14600 ₺
Payas 14850 ₺ 14700 ₺ 14500 ₺
Gebze 14950 ₺ 14850 ₺ 14600 ₺
Samsun
Ankara 15300 ₺ 15150 ₺ 14950 ₺
Bursa 15200 ₺ 15050 ₺ 14850 ₺
Kütahya
Sivas 15150 ₺ 15000 ₺ 14800 ₺
Detaylı Görünüm

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ

Facebook
Instagram
Telegram
LinkedIn
YouTube
RSS