-

Crovu Online Sosyal Medya Hizmetleri

Yazar:

29.10.2019

Kişi Okumuş

0 Yorum

Crovu Online Sosyal Medya Hizmetleri

Crovu sosyal medyada ayrıcalık yaşamak isteyenler için online sosyal medya hizmeti veriyorlar. Kişilerin gelişen sosyal medya dünyasında saygın ve popüler bir özelliğe ulaşmasını sağlıyorlar. Bunun içinde çeşitli sosyal medya platformları için takipçi ve beğeni sayılarını online olarak satarak kişilerin ilgi çekmelerini sağlıyorlar. Bu sayede kişiler sosyal medya alanındaki amaçlarına kolayca ulaşabiliyorlar.

Sosyal medyada kişilerin daha popüler ve ilgi çekici hale gelmeleri için İnstagram, Twitter, Facebook ve Youtube uygulamaları için hizmet veriyorlar. Bu alanda başarılı hizmetler vermek amacıyla 7 yıldır alanında deneyimli olan 15’ten fazla eleman çalışıyorlar. Firma olarak hizmet satışı sonrasında da kişilerin yanlarında durarak 7 gün 24 saat danışma hizmeti veriyorlar.

Twitter Uygulaması Hizmetleri

Twitter günümüzde en popüler online sosyal medya uygulamalarından birisidir. Kişiler bu uygulamada attıkları tweetlerle dünyanın ve Türkiye’nin gündemini belirliyor ve popüler oluyorlar. Firmada kişilerin çalıştıkları alanlarda ve yaptıkları işlerde başarılı olmalarını sağlamak amacıyla twitter uygulaması için sosyal medya hizmetleri veriyor. Bu kapsamda kişilerin ihtiyaç duydukları sayılarda beğeni, takipçi ve retweet paketlerinin satışını yaparak hizmet veriyorlar.

Twitter Takipçi Paketi Hizmetleri

Firma Twitter uygulamasında daha etkin yer almak isteyenler için online takipçi paketlerinin satışını yapıyor. Bu sayede kişiler daha çok takipçi sayısına ulaşarak aramalarda daha üst sıralarda yer alıyorlar. Bu da kişilerin kullandıkları hesapların daha çok kişiye ulaşmasını sağlıyor. Firma takipçi paketlerinde fiyat açısında kişilere kolaylık sağlayarak hizmet veriyor.

Satışını yaptıkları takipçiler tamamen Türk ve gerçek takipçiler olduğu için sahte takipçi gibi sorunlarla uğraşmıyorlar. Kişilerin firmanın satışını yaptığı takipçi sayılarından birini aldıktan sonra eklenen takipçileri hizmeti alan kişinin takip etmesine gerek kalmıyor. Ayrıca herhangi bir sorun yaşanmasına karşılık firma 7 gün 24 saat telefon ve e mail yoluyla destek hizmeti veriyor.

Twitter Retweet Paketi Hizmetleri

Firma kişilerin Twitter uygulamasında dikkat çekmeleri ve amaçlarına ulaşmaları için retweet paketlerinin satışını da yapıyor. Yabancı kullanıcılardan oluşan paketleri satın alanlar onlar tarafından paylaşılacak retweetler sayesinde işlerinin ya da reklamlarının daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabiliyorlar.

Retweetler yabancı kişilerin hesaplarında da paylaşıldığı için yapılan hizmetle ulaşılan kişi sayısı daha fazla oluyor. Retweet paketleri ile gelen kullanıcıları da satın alan kişilerin takip etmesi gerekmiyor. Ayrıca bu hizmetten yararlanmak isteyenler için firma istedikleri paketlerin anında teslimatını yapıyor.

Twitter Beğeni Paketi Hizmetleri

Firma Twitter uygulamasında kişiler için beğeni satışına da yapıyor. Bu sayede kişilerin yaptıkları paylaşımlar daha çok kişi tarafından beğenilmiş olarak Twitter uygulamasında yer alıyor. Bu da onların paylaşım yaptıkları olayların ya da yaptıkları kişin daha çok kişiye ulaşmasını sağlıyor. Crovu firması olarak Twitter beğeni paketlerinin teslimini alıcılara anında teslim ediyorlar. Diğer hizmetlerde olduğu gibi Twitter beğeni paketlerinde de kişilere canlı destek hizmeti veriyorlar.

İnstagram Takipçi ve Beğeni Paketi Hizmetleri

Crovu firması kişiler için en ünlü fotoğraf paylaşım uygulaması olan İnstagram sosyal medya uygulaması içinde hizmet veriyor. Bu uygulama İçinde verilen hizmetlerin başında beğeni ve takipçi hizmetleri geliyor. Firma takipçi paketlerinin satışını yaparken kişilere Türk veya yabancı takipçi seçmeleri için imkan tanıyor. Kişiler istediklerini belirterek de takipçilerini satın alabiliyorlar.

Bu hizmette de satın alınan takipçileri kişilerin takip etme zorunluluğu bulunmuyor. Kişiler bu takipçilerle İnstagram uygulamasında keşfet aramalarında daha üst sıralarda yer alabiliyorlar. Firma ayrıca alıcılarının bütçesini düşünerek verdiği hizmetlerde taksit imkanı da sağlıyor. İnstagram takipçi paketi hizmetinin yanı sıra İnstagram beğeni paketi hizmeti de veriyorlar.

Bu hizmeti alan kişilerinde beğeni yapan kişileri takip etme zorunluluğu bulunmuyor. Bu beğeni paketlerinden alanlar için gönderilerini beğenenler onların fotoğraflarını da paylaşabiliyorlar. Bu sayede gönderilerin daha çok kişiye ulaşmasını sağlıyorlar. İnstagram takipçi paketlerinde olduğu gibi beğeni paketlerinde de beğeni yapan kişilerin Türk veya yabancı olmalarına alıcılar karar verebiliyorlar.

Facebook Sayfa Beğenisi Paket Hizmetleri

Firma sosyal medya uygulamalarından en eskisi olan Facebook uygulaması içinde hizmet veriyor. bu hizmetlerden birisi de Facebook sayfa beğeni paketleri oluyor. Kişiler bu hizmeti kullanarak ürettikleri ürünleri ya da yaptıkları işler için açmış oldukları Facebook sayfalarının daha çok kişi tarafından beğenilmesini sağlayabiliyorlar. Türkler tarafından yapılan bu beğeniler sayfanın ve verdiği hizmetin daha çok kişiye ulaşmasını sağlıyor. Firma bu hizmeti talep eden alıcılarına 24 saat içinde paket teslimatı yapıyor. Ayrıca diğer uygulamalarda olduğu gibi her an canlı destek hizmeti de veriyor.

Facebook Beğeni ve Takipçi Paketi Hizmetleri

Firma Facebook uygulaması için sayfa beğenisi dışında kişisel hesap beğenisi ve takipçisi satın alma hizmeti de veriyor. bu hizmetleri de diğer hizmetler gibi online olarak yapıyor. Takipçi paketleri 4 saat içinde alıcısına teslim edilirken beğeni paketleri 1 saat içinde alıcısına teslim ediliyor. Beğeni yapan kişiler tamamen Türklerden oluşuyor. Firma bu hizmetleri içinde canlı destek imkanı sağlıyor.

Youtube İzlenme Paketi Hizmetleri

Sosyal medya hizmetleri firması kişilerin fenomen olmalarını sağlayan popüler video uygulaması içinde hizmet satışı yapıyor. Bu alanda yaptığı hizmetler abone ve izlenme paketleri oluyor. Firma Youtube izlenme paketleri kapsamında kişilerin videolarının izlenme oranlarının daha üst sıralarına ulaşmasını sağlıyor.

Videoları izleyen kişiler gerçek kişilerden oluştuğu için video gerçek izlenme sayısına ulaşmış oluyor. Firma izlenme satın almak isteyen kişiler için seçtikleri paketleri 24 saat içinde online olarak teslim ediyor. Firma kısa süre öncesine kadar Youtube abone paketi hizmeti de veriyordu ama şu an o hizmeti vermiyor.

 

 

İnşaat Gündemi'ne Abone Ol!

Bu içeriği beğendiniz mi? Tüm güncel içeriklerimizden haberdar olmak için e-posta abonemiz olabilirsiniz.
İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

GÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

14.07.2022 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 15200 ₺ 15100 ₺ 14850 ₺
İzmir 14900 ₺ 14750 ₺ 14550 ₺
Karabük 15100 ₺ 14900 ₺ 14700 ₺
Biga 14950 ₺ 14800 ₺ 14600 ₺
Payas 14850 ₺ 14700 ₺ 14500 ₺
Gebze 14950 ₺ 14850 ₺ 14600 ₺
Samsun
Ankara 15300 ₺ 15150 ₺ 14950 ₺
Bursa 15200 ₺ 15050 ₺ 14850 ₺
Kütahya
Sivas 15150 ₺ 15000 ₺ 14800 ₺
Detaylı Görünüm

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ

Facebook
Instagram
Telegram
LinkedIn
YouTube
RSS