Demir İnşaat 2 Projeyle Dubai’de

Yazar:

21.02.2014

Kişi Okumuş

0 Yorum

Demir İnşaat 2 Projeyle Dubai’de

Uluslararası fuara, uluslararası proje Demir İnşaat Dubai’ye Demir Romance ve Demir La Vida’yla gidiyor.

Dünya’nın en büyük gayrimenkul fuarlarından biri olarak gösterilen Dubai International Property Show (IPS), bu yıl 10’uncu kez kapılarını açıyor. Dünya üzerinde 80’in üzerinde ülkeden firmanın katılacağı fuar, 8-10 Nisan 2014 tarihleri arasında Dubai’de gerçekleştirilecek. Fuarda Demir İnşaat, aşkı ve aklı buluşturan projesi Demir Romance veBüyükçekmece’de ön talep topladığı Demir La Vida projesiyle şov yapacak
Demir İnşaat proje ve kampanyaları hakkında tüm detaylar için tıklayın!
Birçok kıtayı buluşturan fuarda Avrupa, Asya-Pasifik, Kuzey ve Güneydoğu Afrika’dan inşaat firmalarının projeleri boy gösterecek. 20 bin kişinin ziyaret etmesi beklenen fuarda Birleşik Arap Emirlikleri, İngiltere, Türkiye, Brezilya, Filipinler, Tayland, Fas, Kıbrıs, Mısır ve Kanada gibi farklı kültürlere sahip ülkelerin projeleri ziyaretçilerle buluşacak.
Türkiye’den sınırlı sayıda fuara katılan firmalar arasında Demir İnşaat başı çekiyor. 30 yıllık bilgi ve birikimiyle fuara katılacaklarını kaydeden Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, Dubai’de gerçekleştirilecek fuar ile ilgili hazırlıklarının tüm hızıyla devam ettiğini söyledi. Hamit Demir, “Bugün baktığımızda proje geliştirdiğimiz Beylikdüzü bölgesinin en eski ve en köklü firmalarından biri olduğumuzu söyleyebiliriz. Geride bıraktığımız 30 yılda İstanbul’a birbirinden prestijli ve nitelikli projeler kazandırdık. Bir önceki projemizin de üzerine katarak, yeni projeler geliştirmeye devam ediyoruz ve edeceğiz” dedi.
‘Arap Baharı’yla birlikte gayrimenkul sektöründe ‘ılık’ bir rüzgar estiğini kaydeden Hamit Demir, geçtiğimiz yıl mütekabiliyet yasasının yürürlüğe girmesinin ardından Türkiye’den yabancı yatırımcıların konut alımının önünün açıldığını söyledi. Demir “Türkiye’deki birçok projeden yatırım ve oturum amaçlı daire alan yabancı yatırımcıların sayısı ise her geçen gün artıyor. Bu da ülkemizin ne kadar güvenilir bir yatırım ülkesi olduğunu gözler önüne seriyor. Öte yandan inşasına ve satışına devam ettiğimiz Demir Romance, yabancı yatırımcılar tarafından yoğun ilgi görüyor.  Lokasyonu, prestiji, fiyatı ve ulaşım kolaylığı açısından baktığımızda diğer projelerden ayrılıyor” dedi.
<strong>CNR Emlak Fuarı’nda 12 Milyonluk Satış
Dünya’daki birçok fuarı takip ettiklerini ve Demir İnşaat olarak Türkiye’yi uluslararası fuarlarda temsil ettiklerini kaydeden Hamit Demir, şirket olarak gayrimenkul fuarlarını tanıtım ve pazarlama potansiyeli açısından önemsediklerini açıkladı. Demir “İmkânlar elverdikçe hepsine katılmaya çalışıyoruz. Yakın geçmişte İstanbul’da gerçekleşen CNR Emlak Fuarı’nı yaklaşık 12 Milyon TL’lik bir satış rakamıyla geride bıraktık. Dubai Fuarı’ndan da oldukça umutluyum” şeklinde konuştu.
Artan döviz kurları, demir, çelik ve betona gelen zamlara inat satışlara zamsız fiyatlarla devam ettiklerinin altını çizen Hamit Demir, 2014 yılına fiyat listelerini sabitlediklerini dile getirdi. Hamit Demir, “2014 yılının başında döviz fiyatlarındaki artışın etkisiyle inşaat ve yapı malzemeleri de zamlandı. Demir fiyatına yaklaşık yüzde 10 ve beton fiyatına ise yüzde 20’ye yakın zam geldi. Biz Demir İnşaat olarak konut alıcısını olumsuz etkileyen sözkonusu zam ve faiz artışlarını müşterilere yansıtmayarak kendi bünyemizde tolere ediyor, fiyatlarımıza yansıtmıyoruz” dedi.
Demir La Vida İlk Kez Sıcak Satışta
Fuar ve projelerle ilgili bilgiler veren Demir İnşaat Uluslararası İş ve Satış Geliştirme Direktörü Ant Gökçek, bu yıl 10’uncusu düzenlenen Dubai Uluslararası Emlak Fuarı’nda, daha önceki organizasyonlarda olduğu gibi ülkemizi temsil edeceklerini, fuara birbirinden prestijli projelerle katılacaklarını söyledi. Gökçek “Bunlardan ilki Beylikdüzü’nün merkezinde konumlandırdığımız Demir Romance projesi. 235 milyon TL’lik yatırımıyla tüm hızıyla yükselmeye devam ediyor. Akıllı ev teknolojisiyle hayatı kolaylaştıran Demir Romance’ta toplam 7 blok üzerinde 776 konut, 60 ticari alan ve 28 villa yer alıyor. Projeyi Kasım 2015’te teslim edeceğiz. Büyükçekmece’de konumlandırdığımız Demir La Vida projemizin ise ilk kez sıcak satışını yapacağız. 446 adet daire ve 39 ticari birimden oluşan Demir La Vida’da, smart home, akıllı ev sistemi, seyir terası, tüm katlardan hakim olunan göl ve deniz manzarası, yüzme havuzları gibi donatılar yer alacak” dedi. Lansman öncesi ön talep topladıklarını dile getiren Gökçek, projeye yaklaşık yüzde 80 ön talep geldiğini ifade etti.
Avrupa’nın En Büyük Havaalanına Komşu 
Ant Gökçek, her yanından deniz ve göle manzarası olan La Vida projesinin coğrafi lokasyon bakımından bazı ayrıcalıkları bulunduğuna da işaret etti.
Gökçek “Büyükçekmece’de konumlanan proje, aynı zamanda İstanbul’un çehresini değiştirecek bir büyük yatırıma da komşu. 150 milyon kapasitesi ile Avrupa’nın en büyük havaalanı, dünyanın da en büyük havaalanları arasında yer alacak İstanbul’un yeni havaalanına 2016 yılında ilk iniş ve kalkış yapılabilecek.  La Vida sakinleri, havaalanına yakın bölgede konumlanan her projede olduğu gibi burada da lokasyon avantajından kaynaklanan gayrimenkul primine sahip olmanın yanı sıra, ulaşım kolaylığı gibi imkanları da elde edecekler” dedi.
Gökçek, ayrıca Büyükçekmece Gölü’nün Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından deniz uçaklarının iniş yapabilecekleri alanlar arasında yer aldığını da hatırlattı.
 En Çok Kazandıran Yatırım Bölgesi Beylikdüzü
Demir Romance projesinin konumlandığı Beylikdüzü bölgesi, Asya ve Avrupa’yı birbirine bağlayan E5 karayolu üzerine inşa edildiği için ulaşım açısından önemli bir noktada bulunmasının yanı sıra, Metrobüs ve metro hatlarıyla da şehrin merkeziyle ulaşımı rahat gerçekleştirilmektedir. Planlı ve organize yaşam alanlarıyla şehrin modern yüzünü yansıtan Beylikdüzü bölgesi, son 5 yılda gayrimenkulde yatırımcısına en çok kazandıran yerler arasına girmiştir.  Bölge özellikle Metrobüs’ün hayata geçtiği 2 yılda yüzde 100’e yakın prim yapmıştır.
24 saat aktif yaşayan Beylikdüzü bölgesi aynı zamanda pek çok organize perakende yatırımcısının da hedefi halindedir. Çevresindeki, Kıraç, Hadımköy, Yakuplu, Haramidere’de faaliyet gösteren sanayi kuruluşları ile bölge en iyi iş alanına kavuşmuş olan Beylikdüzü, temiz havası, kişi başına düşen Avrupa standartlarındaki yeşil alan miktarıyla mutlu yaşamın da adresi olarak gösterilmektedir.
Yurtdışının En Önemli Fuarlarından Biri Dubai
Sadece Körfez bölgesi değil, yakın coğrafyadaki tüm yatırımcılara ulaşmak konusunda uluslar arası alanda etkili platformların başında gelen 10. Dubai International Property Show(IPS), sadece gayrimenkul sektörü değil, birçok yan sektöre de ev sahipliği yapacak.
Dünyadaki 3 önemli fuardan biri olarak gösterilen Dubai Fuarı, inşaat sektörüne değer katan sektör oyuncularının, uluslar arası alanda etkili potansiyel yatırımcılar ile buluşmasında önemli bir rol üstleniyor. IPS 2014’e gayrimenkul geliştirme ve yönetim şirketleri, akıllı binalar, konut projeleri, plaza ve ofis projeleri, alışveriş merkezleri, oteller, devremülk projeler, finans şirketleri, bankalar, yatırım şirketleri, ekonomi bakanlığı, bayındırlık bakanlığı, emlak şirketleri, mimarlık ve tasarım şirketleri, mühendislik ve danışmanlık şirketleri de katılıyor.
Dünyadan 80 ülkenin yatırımcısının katılacağı IPS 2014 fuarını bu yıl 20 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. Dubai’de 8-10 Nisan 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek fuarı bu yıl, mimarlar & tasarımcılar, ticari gayrimenkul yatırımcıları, müteahhitler, danışman mühendisler, finans kurumları, sermaye yöneticileri bireysel yatırımcılar, endüstriyel gayrimenkul şirketleri, yatırım ajansları pazarlama uzmanları, proje müdürleri, emlak danışmanları ve gayrimenkul geliştiriciler, emlak ofisleri, gayrimenkul yatırım ortaklıkları, konut yatırım ajansları, gayrimenkul kuruluşları şehir planlayıcılarının ziyaret etmesi hedefleniyor.
inşaat mühendisliği programları

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

YorumunuzGÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

14.02.2019 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 3270 ₺ 3270 ₺ 3300 ₺
İzmir 3180 ₺ 3210 ₺ 3240 ₺
Karabük 3220 ₺ 3250 ₺ 3250 ₺
Biga 3200 ₺ 3225 ₺ 3250 ₺
Payas 3260 ₺ 3290 ₺ 3320 ₺
Detaylı Görünüm

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ