Ege Vitrifiye Unicera Fuarı’nda Yeni Ürünlerini Sergiledi.

Yazar:

09.03.2014

Kişi Okumuş

0 Yorum

Ege Vitrifiye Unicera Fuarı’nda Yeni Ürünlerini Sergiledi.
Seramik Sağlık Gereçleri sektöründe adından sıkça söz ettiren Ege Vitrifiye, geliştirdiği yeni serilerini 26 Şubat – 2 Mart tarihleri arasında Unicera Fuarı’nda sergiledi.

İddialı ve birbirinden farklı tasarımları ile Vitrifiye sektörünün nabzını tutan Ege Vitrifiye, Unicera Fuarı’nda sergilediği yeni serileri Elipso Alaturka, Alia ve Knidos ile büyük beğeni topladı.

Fuarda ayrıca, Nysa, Sura, Arna, Didyma, Teos, Harpasa takımları ziyaretçilerden tam not alırken, üçgen ve yuvarlak formlu çanak lavabolar da öne çıkan ürünler arasında yer aldı.

Unicera Fuarı’na katılımlarıyla ilgili konuşan Ege Vitrifiye Genel Müdürü Merter Savaş; ‘’ Ege Vitrifiye çok özel serileriyle Unicera Fuarı’nda yerini aldı. Yeni tasarımlarımızla farklı ve bir o kadar iddialı olduğumuzu söyleyebilirim. Ziyaretçilerden aldığımız olumlu tepkiler ve Fuar süresinde gerçekleştirdiğimiz satışlarımızla başarılı bir Fuargeçirdik.”dedi.konuthaberleri.com

Ege Vitrifiye Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Polat, Ege Vitrifiye standını gezerek incelemelerde bulundu. İbrahim Polat‘a Ege Vitrifiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent Zıhnalı ve Ege Vitrifiye Genel Müdürü Merter Savaş eşlik etti.

Elipso Alaturka Tuvalet, özgün tasarımı sayesinde çevreci, ergonomik ve sıra dışı estetikle sizleri buluşturmayı vaat ediyor.

Elipso Alaturka Tuvalet, klasik tasarımların dışına çıkan estetik ve ergonomik yapısı ile ev, iş yeri ve toplu kullanım alanlarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Su tasarrufunun her geçen gün daha da fazla önem kazandığı günümüzde, “Aquasave” özelliği sayesinde, 5 litre su ile kusursuz temizlik ve tasarruf sağlıyor.

Banyolarda yenilikçi ve estetik çözümler sunmayı hedefleyen Ege Vitrifiye, Alia serisi ile banyonuza sıra dışı bir görünüm kazandırıyor. Alia serisi, kendi fiyat segmentinde alışılmışın dışında bir estetik sunuyor. Ring kanalsız yeni nesil yıkama sistemi sayesinde düz hatları ile kolay temizlik ve hijyen sağlıyor. Alia klozet 4 litre su ile maximum temizlik sağlıyor.

 

inşaat mühendisliği programları
İlgili Terimler : ,

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

YorumunuzGÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

24.08.2019 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 3100 ₺ 3100 ₺ 3130 ₺
İzmir 3020 ₺ 3055 ₺ 3085 ₺
Karabük 3000 ₺ 3080 ₺ 3080 ₺
Biga 3050 ₺ 3070 ₺ 3090 ₺
Payas 3050 ₺ 3080 ₺ 3110 ₺
Detaylı Görünüm

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ