-

Emlak Sektöründe PropertyTR

Yazar:

11.01.2022

Kişi Okumuş

0 Yorum

Emlak Sektöründe PropertyTR

Günümüzde İstanbul’da yeni bir atılımla çok fazla işlev gören propertytr ülkemizde bulunan ve emlak hizmeti veren aynı zamanda müşterilerini de bu anlamda bilgilendiren bir şirkettir. Firma hem yurtiçinde hem de yurtdışında 10 yıldır hizmet veren markalaşmış ve tecrübe kazanmış bir kuruluştur.

 

Propertytr Hizmetleri

 

Propertytr genel olarak müşteriyi tüm özellikleri ile ele alır ve müşterinin ihtiyaçlarına göre aile yaşantısı, yatırımları, mevsimler ve buna benzer tüm özellikler ile müşteriye yardımcı oluyor.

Her müşteri kendi birikimine uygun yatırımı yapmak ister. İşte bu noktada; propertytr hem ekonomik koşulları hem de operasyonel koşulları düşünerek ona göre hareket eder ve müşteriyi de ona göre yönlendiriyor.

 

Sektörde sağladığı markalaşma ve tecrübe sayesinde ülkemizde yatırım yapan müşterilerine aynı zamanda turkish citizenship elde etmelerini sağlamaktadır. Müşterilerine daima doğru yatırım yapmayı öneren firma yurtdışından Türkiye’ye yatırım amaçlı gelen kişilere her anlamda destek oluyor; bunun yanında da ülkemize yabancı olan kişilere tüm detayları ile bilgi veriyor, onları doğru bir şekilde yönlendiriyor.

 

Aynı zamanda propertytr stratejik danışmanlık yaparak, hizmet sınırlarını eksiksiz bir şekilde sağlıyor ve müşterilerine, gayrimenkul sahibi olan kişilere, kullanıcılara ve aynı zamanda yatırımcılara da çok büyük hizmetler veriyor. Tüm detayları ile araştırmalar yapan propertytr sermaye piyasaları, durum analizi, yeniden yapılandırma işlemleri, dava desteği, ipotek sistemine dayalı menkul kıymetler, vergi ve bunun yanında stratejik iletişim gibi birçok konuda uzman bir birikime sahiptir.

 

Türk Vatandaşlığı Konusunda Propertytr Desteği

 

Yabancı kişiler genelde ülkemize yatırım yapma girişiminde bulundukları noktada amaçları sadece yatırım yapmak değil aynı zaman da turkish citizenship sahip olmaktır. Bu nokta da yabacılara en büyük desteği veren firma propertytr olmaktadır. Propertytr müşterilerine yardımcı olmak adına öncelikle;

 

Türkiye daimi oturma izni alma işlemi

 

Havaalanından alma hizmetleri

 

Temizlik hizmetleri

 

Günübirlik turlar

 

Proje görüntüleme gezileri

 

gibi hizmetleri sunarak yatırımcılarına yardımcı oluyor. Bu kadar büyük hizmetler sağlayan ve uygulayan propertytr emlak piyasasında markalaşmış ve çok büyük bir itibara sahip olmuştur. Dünya’nın her köşesinden gelen tüm yatırımcılara çok büyük hizmetler sunuluyor. Yapılan yatırımlar sonucunda da müşterilerine turkish citizenship sahip olma imkanı sunmaktadır. Bu destek sayesinde müşteriler amaçlarına ulaşmış oluyor hem de yatırım yapıyorlar.

 

İstanbul’da Gayrimenkul Yatırımı

 

İstanbul bölgesinde yatırım yapacak olan kişi için öncelikler araştırmalar yapılır ve ona göre müşteri yönlendiriyor. Bu anlamda yatırım yapılacak yerin stratejik konumu ele alınıyor ve müşteriye gelecek için sağlayacağı faydalardan bahsediliyor. Araştırmalar sosyal özellikleri, siyasi önemi, sektörel ve teknolojik yapısı ile ilgili geni çaplı olarak yapılmaktadır. Aynı şekilde bu alanlarla ilgili kurumlardan da yazılı açıklamalar alınıyor.

 

Yeni yapılacak olan projeler İstanbul bölgesinde bulunan tüm arsaların gayrimenkullerin fiyatlarını değiştirdi ve İstanbul’un tüm değerini büyük oranda arttırdı. İstanbul çevresinde yapacağınız yatırımlar sayesinde Turkish citizenship elde etmiş oluyorsunuz.

 

Uzun süredir emlak piyasasında olan ve Türkiye’de çok büyük bir markalaşma sağlamış olan firma müşterilerini daima doğru yönlendiriyor. Müşterinin neye ihtiyacının olduğunu kolayca anlayabiliyor. Müşteriler firma sayesinde doğru bir yatırım yapmış oluyor. Hem firma hem yatırımcı hem de gayrimenkul sahibi kazanıyor.  Detaylı bilgi için www.propertytr.com

İnşaat Gündemi'ne Abone Ol!

Bu içeriği beğendiniz mi? Tüm güncel içeriklerimizden haberdar olmak için e-posta abonemiz olabilirsiniz.
İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

GÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

14.07.2022 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 15200 ₺ 15100 ₺ 14850 ₺
İzmir 14900 ₺ 14750 ₺ 14550 ₺
Karabük 15100 ₺ 14900 ₺ 14700 ₺
Biga 14950 ₺ 14800 ₺ 14600 ₺
Payas 14850 ₺ 14700 ₺ 14500 ₺
Gebze 14950 ₺ 14850 ₺ 14600 ₺
Samsun
Ankara 15300 ₺ 15150 ₺ 14950 ₺
Bursa 15200 ₺ 15050 ₺ 14850 ₺
Kütahya
Sivas 15150 ₺ 15000 ₺ 14800 ₺
Detaylı Görünüm

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ

Facebook
Instagram
Telegram
LinkedIn
YouTube
RSS