-

En İyi 5 Instagram Casus Programı ve Özellikleri?

Yazar:

11.10.2022

Kişi Okumuş

0 Yorum

En İyi 5 Instagram Casus Programı ve Özellikleri?

Bir başkasının Instagram mesajlarını okumak için neler yapabileceğinizi biliyor musunuz? Günümüzde bununla ilgili olarak internette birbirinden değişik Instagram casus programı bulunuyor. Fakat Instagram casus programı ücretsiz ise ya çalışmıyor ya da kişisel bilgilerinizi ele geçirmek için hazırlanmış yazılımlar oluyor. Peki en iyi Instagram casus uygulamasını seçerken nelere dikkat etmelisiniz? Bu yazıda merak ettiklerinizin hepsiyle ilgili bilgilere yer verdik.

Bir Instagram Hesabını Hackleyebilir misiniz?

Bir kişinin başka birinin Instagram hesabını hacklemek istemesinin birçok nedeni vardır. Bunların arasında en önemlisi, mesaj alışverişi ve diğer şeyler de dahil olmak üzere bir kişinin sosyal ağda ne yaptığını bilme merakıdır. Bir Instagram hesabını hacklemenin riskleri vardır ve göründüğü kadar basit olmadığını bilin. Sonuçta internet güvenliği Instagram gibi sosyal ağlar için çok önemli bir şeydir.

Ancak, hacklemeyi düşündüğünüz hesap size aitse (bazen şifreyi unutursunuz ve kurtaramazsınız) veya örneğin vefat etmiş biriyse, Instagram’ı nasıl hackleyeceğinizi bilmek çok faydalı olabilir. Aslında başkasının snap hesabına girmek ve diğer sosyal medya için de kullanabileceğiniz gibi. Size ait olmadığı sürece ister sosyal medya ister bankacılık veya başka bir şey olsun, başkalarının hesaplarını hacklemek veya bunlara girmek bir suçtur. Hatta Brezilya’da özel hayatın gizliliğinin ihlali ile ilgili bir yasa bile bulunmaktadır. Bu nedenle Instagram çevrimiçi takip programı edinmeden önce araştırma yapmalısınız.

Söz konusu çocuklarınız ya da yardımınıza ihtiyacı olan diğer sevdiklerinizse, yasal bir Instagram online takip programı edinerek Instagram hesaplarını izleyebilirsiniz. Bunun için yasal uygulamalar bulunuyor. Fakat bu uygulamaların yasal olup olmadığı her ülkeye göre değişiklik gösterebiliyor. Bu nedenle uygulamayı edinmeden önce ülkenizdeki yasaların buna izin verip vermediğini araştırmanızda fayda var.

Instagram Hacklemek İçin En İyi 5 Uygulama

Başka birinin telefonundaki Instagram yazışmalarını okumak ve takip etmek istediğinizde bunun için kullanabileceğiniz en iyi 5 Instagram takip etme programı şunlardır:

  • mSpy
  • eyeZy
  • FlexiSPY
  • NEXSPY
  • Spyzie

mSpy Telefon Takip Uygulaması

mSpy: Şu anda en iyi Instagram mesaj okuma uygulaması olarak biliniyor. Normal koşullarda başka birinin Instagram mesajlarını görebilmek için ancak o hesabı hacklemeniz gerekir. Ama mSpy takip uygulaması size sorunsuz ve net hizmet sunarak dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden başkasının Instagram hesabını izlemenizi sağlıyor.

Bunun için tek yapmanız gereken uygulamayı edinmek ve hedef telefona yüklemek. Ardından size özel açılan kontrol panelden gönderilen ve gelen mesajlar ile kişiler listesini izleyebilirsiniz.

eyeZy Telefon Takip Uygulaması

Piyasaya henüz yeni çıkmış olmasına rağmen etkisini kısa sürede kanıtlamış en iyi uygulamalardan biri de eyeZy. Çocuklarınızın Instagram mesajlarını takip ederek onların güvende olup olmadıklarını görebileceğiniz son derece kullanışlı bir program. Kendinize uygun üyelik planını seçtikten sonra uygulamayı edinerek size gönderilen yönergeleri izleyerek uygulamayı kolayca hedef telefona yükleyebilirsiniz.

Size özel kontrol panelinden hedef telefondaki Instagram yazışmalarını daha eski uygulamalarda olduğu gibi yalnızca yazı biçiminde değil, tam olarak aynı şekliyle görmeniz mümkün. Yalnızca mesajları değil gönderilen ve alınan görsel medyayı ve kişiler listesini de görebilirsiniz.

FlexiSPY Telefon Takip Uygulaması

Çocuklarınızın, çalışanlarınızın, diğer sevdiklerinizin Instagram hesaplarını izleyebileceğiniz gibi yanlışlıkla silinmiş olan kendi hesabınızdaki mesajları da geri alabileceğiniz bir uygulama.  Telefonunuza FlexiSPY yükleyerek sohbet mesajlarınızı tekrar kaybetme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Instagram casus uygulama özelli, bir hedef cihaza gönderilen ve bu cihazdan alınan özel Instagram mesajlarını uzaktan izlemeyi ve görüntülemeyi sağlar.

Güvenli, kullanıcı dostu kontrol panel aracılığıyla hareket halindeyken bile FlexiVIEW uygulamasıyla PC’nizdeki tüm mesaj dizilerine erişebilir ve daha sonra kolayca okumak için favori konuşmalara yıldız ekleyebilirsiniz.

NEXSPY Telefon Takip Uygulaması

Çeşitli Instagram casusluk uygulamaları arasında NEXSPY da en iyilerinden biridir. Bu casusluk uygulaması ile birçok özelliği uygun bir maliyetle elde edebilirsiniz. NEXSPY aylık ve yıllık planlarla birlikte sunulmaktadır ve yıllık planı seçtiğinizde daha fazla indirimden yararlanabilirsiniz. Yüklenmesi kolay ve sorunsuzdur. Size güvenli bir portal üzerinden kontrol paneli hizmeti sunar.

Hedef cihazda köklenme yapılmasına gerek yoktur. Ayrıca bazı belli kullanıcılardan gelen mesajları anında görebilmek için hatırlatıcı bildirim ayarı yapabilirsiniz.

Spyzie Telefon Takip Uygulaması

Bir başkasının Instagram hesabına uzaktan erişerek izlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. En iyi 5 uygulamadan biri olan Spyzie ile Instagram’da gönderdikleri ve aldıkları tüm mesajları görebilir, sohbet ettikleri kişileri görüntüleyebilir, takipçilerini ve takip ettikleri kişileri izleyebilir ve paylaştıkları medya dosyalarını görüntüleyebilirsiniz.

Üstelik siz tüm bunları takip ederken karşı tarafın ruhu bile duymaz. Program geri planda gizlice çalışarak görevini yerine getirir.

Sonuç

Sosyal medyadaki tehlikelerden ve kötü niyetli kişilerden çocuklarınızı korumak mı istiyorsunuz? Çalışanlarınızın iş sırasında sosyal medyada zaman geçirdiğinden mi şüpheleniyorsunuz? Instagram yazışmalarınız yanlışlıkla silindi ve bunun bir daha olmasını istemiyor musunuz? O halde başkasının Instagram mesajlarını okuma programı olarak sizler için seçtiğimiz en iyi 5 Instagram takip uygulamasından birini kullanabilirsiniz.

İnşaat Gündemi’ne Abone Ol!

Bu içeriği beğendiniz mi? Tüm güncel içeriklerimizden haberdar olmak için e-posta abonemiz olabilirsiniz.
İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

GÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

14.07.2022 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 15200 ₺ 15100 ₺ 14850 ₺
İzmir 14900 ₺ 14750 ₺ 14550 ₺
Karabük 15100 ₺ 14900 ₺ 14700 ₺
Biga 14950 ₺ 14800 ₺ 14600 ₺
Payas 14850 ₺ 14700 ₺ 14500 ₺
Gebze 14950 ₺ 14850 ₺ 14600 ₺
Samsun
Ankara 15300 ₺ 15150 ₺ 14950 ₺
Bursa 15200 ₺ 15050 ₺ 14850 ₺
Kütahya
Sivas 15150 ₺ 15000 ₺ 14800 ₺
Detaylı Görünüm

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ

Facebook
Instagram
Telegram
LinkedIn
YouTube
RSS