Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz: ‘Taraftar istikrar istiyor’

05.07.2018

Kişi Okumuş

0 Yorum

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz: ‘Taraftar istikrar istiyor’

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz Abdurrahim Albayrak tarafından düzenlenen iftara katıldı ve bazı açıklamalar yaptı. Cengiz Galatasaray taraftarının istikrar beklediğini belirterek, “Bizler taraftarların sesi ve yansımasıyızdır” dedi.

 

Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Abdurrahim Albayrak tarafından düzenlenen iftar organizsyonuna başkan Mustafa Cengiz ve basın mensupları katıldı. İftarda şampiyonluk pastası kesildi.

Organizasyonda açıklama yapan Cengiz, Galatasaray taraftarı olan Ultraslan’ın, 26 Mayısta gerçekleşecek olan olağan genel kurul’dan önce kendilerine olan desteklerini açıklamasıyla alakalı olarak, “Galatasaray taraftarı haklı olarak istikrar bekliyor. Bu beklentiyi karşılamak ve şampiyon olmakta bize nasip oldu. Başarı elde ettikçe şımarmayız. Bizler taraftarların sesi ve yansımasıyızdır ve ultrAslan’da yansımanın önemli temsilcilerinden. ultrAslan Türkiye’nin değil dünyanın en büyük taraftar grubudur. Verdikleri destekten dolayı teşekkür ederim. Bu desteğin gelen istikrara olduğunu biliyoruz. Taraftarımız güven, huzur ve başarı bekliyor” ifadelerini kullandı.

Mustafa Cengiz kazanılan şampiyonlukta Galatasaray taraftarının büyük desteği olduğunun altını çizerek “Bizim yaşadığımız mutluluklar rakiplerimiz için ızdırap olmamalı. Sevinirken de üzülürken de seviyeyi korumak gerekir. Bu lig biter yarın başka bir lig başlar. Yeni liglerinde dostça, dürüstçe, adil ve kardeşçe olması için kulüp yöneticilerine büyük iş düşmektedir. Bunun adeta bir bayram gibi sürmesini ve sıkıntılı günler geçiren ülkemize bir parça güzellik yaşatmasını diliyoruz. Taraftarımızın şampiyonluğa katkısı birinci derecedendir. Hepsine kalpten teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Haziran ayinda baslicak olan 2018 Dunya Kupasi ile ilgili tum detayli bilgileri http://www.dunyakupasi2018.info/ ve http://dunyakupasimaclari.net/ siteleri uzerinde bulabilirsiniz.

 

 

inşaat mühendisliği programları
İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

YorumunuzGÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

20.01.2019 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 2910 ₺ 2910 ₺ 2930 ₺
İzmir 2850 ₺ 2880 ₺ 2910 ₺
Karabük 2820 ₺ 2890 ₺ 2890 ₺
Biga 2870 ₺ 2880 ₺ 2890 ₺
Payas 2800 ₺ 2825 ₺ 2850 ₺
Detaylı Görünüm

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ