Hacısalihoğlu: Takım bu sezonu hocasız geçirecek değil

05.07.2018

Kişi Okumuş

0 Yorum

Hacısalihoğlu: Takım bu sezonu hocasız geçirecek değil

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Trabzonspor için tekrnik direktör arayışlarının devam ettiğini söyleyerek, “Sonuç olarak takım bu sezonu hocasız geçirecek değil. Bu konu arayışlarımız devam ediyor. Umarım görüşmelerden ve değerlendirmelerden bu hafta sonuna kadar bir sonuç çıkar ve gelecek haftaya Trabzonspor yeni teknik direktörüyle başlar” ifadelerini kullandı.

 

Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, basın toplantısı düzenleyerek oyuncu ve teknik adam arayışı hakkında açıklamalar yaptı. Geride bıraktığımız sezonun Trabzonspor için planlanıldığı gibi gitmediğine değinen Hacısalihoğlu, “Trabzonspor’un 50.yılı için şampiyonluk vaat edilmişti. Bu heyecan ve sloganlarla beraber lige başlandı fakat oluşturulan kadronun bu yükü taşıyacak güçte ve yapıda değildi.  Bu yüzden lig beklenildiği gibi gitmedi ve büyük hayl kırıklıkları yaşanmasına sebep oldu. Taraftarda ve basında eleştiriler ve memnuniyetsizlikler oldu.

 

Sonuç olarak lig istenildiği gibi bitmedi. Sonuçta olağanüstü genel kongre kararı çıktı.  Geride bıraktığımız sezon sportif ve ekonomik açıdan umulduğu gibi geçmedi. Sıkıntı yaşanmış bir sezon olarak hafızalarda yerini alacak” dedi.

 

“Gelecek haftaya Trabzonspor yeni teknik direktörüyle başlar”

Bordo mavililerin teknik adam arayışı hakkında da konuşan Hacısalihoğlu, şu ifadeleri kullandı:

“Trabzonspor’da daha önce ki dönemlerde hoca olarak veya oyuncu olarak bulunmuş, hizmet etmiş birisinin olmasının daha uygun olacağı kanaatindeyiz. Yönetim konu hakkında ki fikri bu. Ancak düşündüklerinizin bir karşılığının olması gerekir. Bizim tarif ettiğimiz teknik adamların gelebilecek olması ve bu zorlu yolda bizimle beraber yürüme isteğinin olması gerekir.

Eğer böyle bir isim bulamazsak yabancı hoca seçeneğimiz de mevcut. Sonuç olarak takım bu sezonu hocasız geçirecek değil. Bu konu arayışlarımız devam ediyor. Umarım görüşmelerden ve değerlendirmelerden bu hafta sonuna kadar bir sonuç çıkar ve gelecek haftaya Trabzonspor yeni teknik direktörüyle başlar.” Dedi.

Yaklaşan 2018 Dünya Kupası hakkında ve maçlarına ile ilgili tüm bilgileri http://2018dunyakupasi.net/ ve http://2018dunyakupasi.info/ siteleri üzerinde bulabilirsiniz.

 

inşaat mühendisliği programları
İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

YorumunuzGÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

20.01.2019 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 2910 ₺ 2910 ₺ 2930 ₺
İzmir 2850 ₺ 2880 ₺ 2910 ₺
Karabük 2820 ₺ 2890 ₺ 2890 ₺
Biga 2870 ₺ 2880 ₺ 2890 ₺
Payas 2800 ₺ 2825 ₺ 2850 ₺
Detaylı Görünüm

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ