İnşaat Mühendisi ve Mimarlar için En İyi 10 UDEMY Eğitimi

Yazar:

01.06.2020

Kişi Okumuş

0 Yorum

İnşaat Mühendisi ve Mimarlar için En İyi 10 UDEMY Eğitimi


Merhaba değerli okurlarımız,

Gerek teknolojinin gelişimi ile akademik ve sosyal tarzın değişmesi, gerekse bilimsel gelişmelerle beraber insanlık bilgi birikiminin ve bu bilgiyi kullanım kapasitesinin artması, özellikle milenyum çocukları ile başlayan Z kuşağı diye adlandırdığımız yeni jenerasyonları, dolayısıyla da onlara ayak uydurmak durumunda kalan X ve Y kuşaklarını da  bilgiye daha hızlı ulaşabilme refleksine yönlendirmiştir.

İlk paragraftaki sebebin sonucu olarak ise, UDEMY’in öncülüğünü omuzladığı, pek çok online eğitim platformları oluşmuştur. Bu platformalar bize, kara tahtada demode olmuş eğitim sisteminin dijitalleşeceğinin sinyallerini de veriyor.  Nasıl mı?

Her konuda olduğu gibi, bu konuda da de  ilk adım atan fazla yol alacak. Kadıköy’de, Mecidiyeköy’de veya Beşiktaş’ta bir eğitim kurumunda binlerce TL ödeyerek edineceğiniz bilgileri, UDEMY üzerindeki alanında uzman olan eğitmenlerin online eğitimleri  üzerinden 100 TL ‘den daha da ucuz ücretlerle, süre, tekrar dinleme kısıtı olmaksızın çok daha verimli ve ucuza edinebileceksiniz. Ayrıca gerek kurs esnasında, gerekse sonrasında eğitmene dilediğiniz kadar soru sorabilecek, eğitimdeki tüm güncellemelerden ömür boyu erişim garantisi ile ilave bir bedel ödemeksizin faydalanabileceksiniz. Dersi kaçırmak, dalıp da dinleyememek derdi  yok. Kulağa hoş gelmiyor mu? Dijitalleşen nesil artık kalabalık amfilerde 30 metre uzaklıktaki  görmeye çalıştığı slaytlardan değil, istediği anda erişebileceği materyallerden öğrenmeyi istiyor.

Biz de takipçi kitlemizin %90’ını oluşturan mimar ve mühendis arkadaşlar, benzer meslek  profesyonelleri ve de aday öğrenciler için, cımbızla seçtiğimiz eğitimlerin indirim kuponlarına ulaşarak bu yazımızda derledik. Eğitimleri de ilgi alanlarına yönelik  Tasarım-Proje Yönetimi şeklinde iki kategoriye ayırdık.

Umarız faydalı olur, başlayalım :)

Unutmadan, aşağıda kupon çalışmayan bir bağlantı ya da listede olmayan farklı bir eğitim talebiniz olması durumunda, buradan bizimle iletişine geçebilirsiniz.

YAPISAL VE MİMARİ TASARIM EĞİTİMLERİ

AUTOCAD 2020 İLE MİMARİ VE STATİK ÇİZİM , PROJE OKUMA KURSU

İş hayatına atıldığınızda sizden talep edilecek ilk yetenek, proje okuma ve Autocad kullanabilme olacaktır. Bu eğitim tam da bunu veriyor :)  Bu kurs ile hem mimari hem de statik alanda çizim yapabilmeyi , proje okuyabilmeyi ve  düzenleyebilmeyi ve  Autocad  kullanmayı öğreneceksiniz.

İNCELE VE İNDİRİMLİ FİYATIYLA SATIN AL

 

 

TBDY2018’E GÖRE STA4CAD 14.1-GÜÇLENDİRME-OSKA(METRAJ)-İDECAD

statik tasarım ve dizayn kursuUDEMY gibi platformların kullanımının yaygınlaşması ile eğitimler de zenginleşti. Her program için tek tek eğitim vermek yerine, daha öğrenci dostu setler de çıkmaya başladı. İşte onlardan en favorisi. 7 ayrı kurs 1 pakette! (22.5 saat video 99 ders ) Sta4cad, Autocad, Oska ve IDECAD gibi popüler programlar tek bir eğitimde kullanılıyor, gerçekten harika! 1000 üzerinde öğrenciye ulaşması ve 4.4/5 puan alması da bunun göstergesi.

İNCELE VE İNDİRİMLİ FİYATIYLA SATIN AL

SAP2000,ETABS,STA4CAD ile StatikProje Eğitimi

Benzer bir paket daha! Bu kursta betonarme yapıların TBDY 2018’e göre Autocad,SAP2000,ETABS,STA4CAD programları ile analizi ve tasarımı anlatılmaktadır. Statik alanında en çok kullanılan 3 programı işlemesi, onu diğerlerinden farklı ve popüler kılıyor. Kullanıcı yorumlarını okumanız, eğitimin başarınısı görmeniz için yeterli olacak.

İNCELE VE İNDİRİMLİ FİYATIYLA SATIN AL

 

SKETCHUP 2019 MİMARİ MODELLEME

SKETCHUP 2019 MİMARİ EĞİTİM KURSUDaha çok mimarlara yönelik olsa da, yapısal tasarım alanında çalışan mühendis ve teknikerlerin de projelere entegre olabilmeleri açısından belirli bir seviyede kullanması gereken Sketchup programı için, en başarılı UDEMY eğitimini ve indirim kuponunu bulduk :) Komutları, uygulama üzerinden anlatıyor ve görseldeki 7 katlı yapıyı tasarlıyor. Bitmedi, Lumion ile de render alıyor.

İNCELE VE İNDİRİMLİ FİYATIYLA SATIN AL

 

İDECAD V10 BETONARME TASARIM KURSU

idecad online eğitimi ve kursuYapısal tasarımda en çok kullanılan programlardan birisi de IDECAD. Bu nedenle, bu programın eğitimi oldukça aranmaktadır. Ancak piyasadaki kurslar yüzlerce, hatta binlerce TL talep edebiliyor. UDEMY’de ise programın uzmanından çok daha uygun fiyatla öğrenebiliyorsunuz.  Bu Kursta TBDY2018 e göre 3 farklı modelleme mevcuttur. Ayrıca  asmolen döşeme sistemi tasarımında ve analizinde daha iyi anlaşılması için 2 aşamalı modelleme tekniği mevcuttur.

İNCELE VE İNDİRİMLİ FİYATIYLA SATIN AL

 

İDECAD V10 İLE ÇELİK YAPILAR 

Aynı eğitmenden, çelik yapılar ile ilgilenenler için IDECAD ile çelik yapı tasarım eğitimi. Belediye onaylı sıfırdan ileri düzeye çelik modelleme, analiz ve rapor yorumlama kursu, 2 farklı yapının tasarımı üzerinden anlatılıyor.

İNCELE VE İNDİRİMLİ FİYATIYLA SATIN AL

 

 

 

İNŞAAT PROJE YÖNETİMİ VE TEKNİK OFİS EĞİTİMLERİ

TEMELDEN ÇATIYA KONU ANLATIMLI İNŞAAT EĞİTİMİ (BİNA)

Bina inşaatını görsel materyaller üzerinden görecek, resimdeki  binanın aşama aşama nasıl yapıldığını sırasıyla öğreneceksiniz. Bu eğitim ile, okulda asla verilmeyenleri, iş hayatında ise edinilmesi uzun bir süreçte olacak pek çok bilgiyi, adeta bir hap gibi yutacaksınız. Tanıtım videosunu izleyerek, neden bu benzetmeyi yaptığımızı görebilirsiniz :)

İNCELE VE İNDİRİMLİ FİYATIYLA SATIN AL

 

YAPIM İŞİ İHALESİNE HAZIRLIK SÜRECİ

Teknik ofis çalışanları için seçkin kılıcı en önemli mesleki donanımlardan birisi de teklif ve ihaledir. Bu eğitim, kamu ihaleleri ile ilgili tüm kriterleri, döküman inceleme, metraj, yaklaşık maliyet, birim fiyat, fiyat farkı gibi konuları ve mevzuatları ele alarak, sizi kamu ihalelerine girecek ve teklif verebilecek seviyeye getiriyor.

İNCELE VE İNDİRİMLİ FİYATIYLA SATIN AL

 

 

UYGULAMALI TÜNEL KALIP PROJESİ OKUMA VE METRAJ ÇIKARMA KURSU

tünel kalıp kitabıTünel kalıp sistemler oldukça popülerdir ancak öğretici kaynak bulmak bir o kadar zordur. Bu eğitim tam da bu ihtiyaçtan doğmuş. İnşaat şantiye ve statik proje alanında tünel kalıbın yaygınlaştığı bu çağda, tünel kalıbı A dan Z ye öğreneceksiniz.Bu kurs ile en çok kullanılan ve en az bilinen tünel kalıp uygulamasını görsel destekli ve gerçek projelere bakarak öğrenmiş olacaksınız. Bununla yetinmeyip ayrıca yaptığınız tünel kalıp imalatın metrajını da çıkarmış olacaksınız.

İNCELE VE İNDİRİMLİ FİYATIYLA SATIN AL

 

METRAJ & MALİYET ÇIKARMA, E-TEKLİF, 4 FARKLI İHALE GİRME

Bir ihale kursu daha! Bu kez içeriği biraz daha farklı. Bu kurs hikayeye daha geriden başlayarak şirket açmayı, metraj ve maliyet çıkarmayı ve devler ihalelerine teklif vermeyi 4 farklı ihale üzerinden anlatıyor.

İNCELE VE İNDİRİMLİ FİYATIYLA SATIN AL

 

 

Umarız derlememizi beğenmişsinizdir.  Başarılar dileriz.

İnşaat Gündemi'ne Abone Ol!

Bu içeriği beğendiniz mi? Tüm güncel içeriklerimizden haberdar olmak için e-posta abonemiz olabilirsiniz.İnşaat Gündemine Özel İndirimli Fiyatlarıyla Mesleki Eğitim Tavsiyeleri (AĞUSTOS AYINDA GEÇERLİDİR, kuponların süresi geçmişse ve indirim uygulanmıyorsa iletişim formundan bize mesaj atabilirsiniz. ):

REVİT Architecture Eğitimi - 60 TL   SATIN AL
TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 60 TL   SATIN AL
TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 60 TL   SATIN AL
Sta4CAD Eğitimi - 40 TL   SATIN AL
TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 60 TL   SATIN AL
MS PROJECT Eğitimi - 60 TL   SATIN AL
İnşaat Proje Okuma Eğitimi - Mimari/Statik/Mekanik/Elektrik - 50 TL   SATIN AL
İnşaat Projelerinde Metraj, Keşif, Bütçe ve Hakediş Eğitimi - 70 TL   SATIN AL
Tüm Aşamalarıyla İnşaat Eğitimi - AUTOCAD/STA4/EXCEL/PROJECT - 50 TL   SATIN AL
Primavera P6 ve Excel ile Planlama ve Bütçe Analizi Eğitimi- 50 TL   SATIN AL

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

GÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

11.08.2020 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 3950 ₺ 3930 ₺ 3910 ₺
İzmir 3895 ₺ 3875 ₺ 3830 ₺
Karabük 3920 ₺ 3890 ₺ 3860 ₺
Biga 3910 ₺ 3890 ₺ 3870 ₺
Payas 3910 ₺ 3880 ₺ 3850 ₺
Gebze 3890 ₺ 3870 ₺ 3850 ₺
Samsun 3960 ₺ 3960 ₺ 3900 ₺
Ankara 3970 ₺ 3940 ₺ 3910 ₺
Bursa 3970 ₺ 3950 ₺ 3905 ₺
Kütahya 3970 ₺ 3950 ₺ 3905 ₺
Sivas 4000 ₺ 3970 ₺ 3940 ₺
Detaylı Görünüm
kiralık jeneratör

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ