İzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Entegrasyon Merkezi Yarışması Sonuçlandı

Yazar:

19.12.2016

Kişi Okumuş

0 Yorum

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Entegrasyon Merkezi Yarışması Sonuçlandı

1. ÖDÜL (83651 Rumuzlu Proje)

  • Oknur Çalışkan – Y.Mimar (Ekip Başı)
  • Mehmet Zeyat Hattapoğlu – Peyzaj Mimarı (Danışman)
  • Özgür Şentürk – İnşaat Müh. (Danışman)
  • Mustafa Soyer – Makine Müh. (Danışman)
  • Haydar Aydın – Elektrik Müh. (Danışman)

2. ÖDÜL (10630 Rumuzlu Proje)

  • Evren Başbuğ – Y. Mimar (Ekip Başı)
  • Can Özcan -Y. Mimar
  • Oğuzhan Zeytinoğlu – Mimar
  • Cemal Çoşak – İnşaat Müh. (Danışman)
  • Necdet Tunalı – Makine Müh. (Danışman)
  • A. Levent Ünal – Elektrik Müh. (Danışman)
  • Özlem Arvas – Mimar (Danışman)
  • Dilşad Kurtoğlu – Y. Mimar (Danışman)
  • Özcan Kaygısız – Mimar (Danışman)
  • Tunahan Çağlayan Ekici (Yardımcı)
  • Melisa Işık (Yardımcı)
  • Duygu Kısacık (Yardımcı)
  • Hatice Deneri (Yardımcı)
  • İhsan Özkömeç (Yardımcı)

3. ÖDÜL (28701 Rumuzlu Proje)

  • Ebru Yılmaz – Y. Mimar (Ekip Başı)
  • Seçkin Kutucu – Y. Mimar
  • Yonca Kutucu – Mimar
  • Aslı Gümüşçekiş Odabaşı – Y. İnşaat Müh. (Danışman)
  • Burcu Karaman – Makine Müh. (Danışman)
  • Namık Onmuş – Elektrik Müh. (Danışman)
  • Beyza Beydilli – Mimar (Yardımcı)
  • Pelin Aykutlar – Y. Mimar (Yardımcı)
  • Işılay Tiarnagh Sheridan – Y. Mimar (Yardımcı)
  • Ömer Başar (Öğrenci)
  • Oğuz Bodur (Öğrenci)
  • Gizem Begüm Boylu (Öğrenci)

EŞDEĞER MANSİYON (75368 Rumuzlu Proje)

  • Mehmet Mustafa Demir – Mimar (Ekip Başı)
  • Kaan Zontul – Mimar
  • Deniz Kemaldar – Mimar
  • Nurselcen Karaaslan – Mimar
  • Okan Demirtaş – İnşaat Teknikeri (Yardımcı)
  • Hamdi Atay – İnşaat Mühendisi

EŞDEĞER MANSİYON (71537 Rumuzlu Proje)

  • Kerem Piker – Mimar (Ekip Başı)
  • Burçak Sönmez – Mimar (Yardımcı)
  • Edibe Bikem Kılınçaslan – Mimar (Yardımcı)
  • Duygu Bingül – Mimar (Yardımcı)
  • Mahmut Ünal – Mimar (Yardımcı)
  • Yiğit Öztürk – Mimar (Yardımcı)
  • Beyza Derbentoğulları – Mimar (Yardımcı)
  • Çiğdem Erdoğan – Mimar (Yardımcı)
  • Mustafa İspir Gürbüz – İnşaat Mühendisi (Danışman)
  • M. Yavuz Gündüz – Makine Müh. (Danışman)
  • Yılmaz Oğralı – Elektrik Müh. (Danışman)

EŞDEĞER MANSİYON (46983 Rumuzlu Proje)

  • Deniz Yazıcı – Mimar (Ekip Başı)
  • Doğan Türkkan – Mimar
  • Onur Akın – Mimar
  • Özgür Şentürk – İnşaat Mühendisi
  • Hande Gül Türkkan – Mimar (Yardımcı)
  • Müge Kuzubaşıoğlu – Mimar (Yardımcı)
  • Nail Ünal – Makine Müh. (Danışman)
  • Tuna Taşlık – Elektrik Müh. (Danışman)

EŞDEĞER MANSİYON (58369 Rumuzlu Proje)

  • Mehmet Metin Polat – Mimar (Ekip Başı)
  • Bilge Altuğ – Mimar
  • Ceyda Cihangir – Mimar
  • Erman Uçaroğlu – Mimar
  • Gizem Özer – Y. Mimar (Danışman)
  • Onur Ertaş – İnşaat Mühendisi (Danışman)
  • Ömer Cenk Tiftikçigil – Makine Müh. (Danışman)
  • Belgin Pekcan – Elektrik Müh. (Danışman)
  • Ecem Özden – Restoratör (Yardımcı)

EŞDEĞER MANSİYON (23167 Rumuzlu Proje)

  • İnanç Eray – Y. Mimar (Ekip Başı)
  • Uğur İmamoğlu – Y. Mimar
  • Mehmet Zafer Kınacı – İnşaat Müh.
  • Orhan Murat Gürson – Makine Müh.
  • Başak Bozkurt – Elektrik Müh.
  • Hüseyin Gülsoy – Elektrik Müh.
  • Gonzalo Carbajo – Y. Mimar (Danışman)
  • Pınar Güvenç Eray – Endüstri Müh. (Danışman)
  • Marco Mattia Cristofori – Y. Mimar (Yardımcı)
  • Anıl Sakaryalı – Y. Mimar (Yardımcı)
  • Elif Hazar Karahan – Y. Mimar (Yardımcı)
  • İris Şenel – Mimar (Yardımcı)
  • Öykü Arda – Şehir Plancısı (Yardımcı)
  • Ahlam Hamed – Mimar (Yardımcı)
  • Egemen Onur Kaya – Öğrenci (Yardımcı)

kaynak:arkitera.com

inşaat mühendisliği programları

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz



GÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

24.06.2019 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 3220 ₺ 3220 ₺ 3250 ₺
İzmir 3140 ₺ 3165 ₺ 3205 ₺
Karabük 3150 ₺ 3200 ₺ 3200 ₺
Biga 3170 ₺ 3195 ₺ 3220 ₺
Payas 3140 ₺ 3170 ₺ 3200 ₺
Detaylı Görünüm

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ