-

Kartvizit Baskı Fiyatları

Yazar:

02.10.2020

Kişi Okumuş

0 Yorum

Kartvizit Baskı Fiyatları

Kartvizitler işyeri sahiplerinden avukatlara, danışmanlık yapanlardan kamu çalışanlarına kadar birçok kesim tarafından kullanılmaktadır. Kartvizit basımı yapmak için öncelikle kartvizit tasarımı yapılması gerekmektedir. Kartvizit baskı fiyatları belirlenirken birçok unsur göz ününde bulundurulmaktadır. Kartvizitler kişiye özel olarak tasarlanmaktadır.

Yani bir kez tasarım yapılarak kartvizit baskı yapıldıktan sonra aynı tasarım başka bir kişi veya kurum için kullanılmaz. Kartvizitler şık bir tasarım yapılarak iş, hizmet veya marka tanıtım amaçlarıyla kullanılmaktadır. Kartvizit kategorimizde geniş tasarım örneklerimize ulaşabilirsiniz. Doğru kartvizit tasarımı yapılarak hedef kitlenize daha etkili bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Kartvizit Basımında Bulunması Gereken Bilgiler

Kartvizit basımı yapılmadan önce kartvizit üzerinde bulunması gereken bilgilerin belirlenmesi ve kartvizit üzerine profesyonel bir tasarımla yerleştirilmesi gerekmektedir.

Kartvizit baskı tasarımında kullanılan bilgiler şöyledir;

  • Kartvizit sahibinin adı soyadı veya marka bilgisi,
  • İletişim bilgileri,
  • Adres bilgileri,
  • Meslek, ürün veya hizmet bilgisi,

Kartvizit üzerinde genel olarak bu bilgilerin bulunması yanında ulaşım haritası ve görseller de kullanılabilmektedir.

Kartvizit Baskı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kartvizit baskı fiyatları belirlemesinde birçok unsur dikkate alınmaktadır.

Kartvizit baskı fiyatlarının belirlenmesinde temel alınan unsurlardan bazıları;

  • Baskı adedi,
  • Kartvizit kağıt boyutu,
  • Kağıt kalitesi,
  • Tasarım yoğunluğu,

Gibi faktörler bulunmaktadır. Kartvizit basımı yapılırken genel olarak standart ölçüler kullanılsa da taleplere göre özel ölçülerde de basım yapılmaktadır. Nearasak.com olarak kartvizit baskı kategorisinde kartvizit modellerine ulaşabilir ve tercih ettiğiniz model için en uygun tekliflerimizi alabilirsiniz.

Kartvizit Neden Kullanılır?

Kartvizit kullanmak bir marka olmanın temel şartları arasındadır. Profesyonel bir tasarım yapılarak hazırlanmış kartvizit sahibine değer katmaktadır. Kaşınızdaki kişiye bir adet kartvizit takdim etmek ona verdiğiniz değerin de bir göstergesi durumundadır. Kartvizit uzun uzun iletişim ve tanıtım bilgisi yapmak yerine kullanılan etkileyici bir iletişim yöntemidir. Çünkü bir kartvizit üzerinde yapılan iş ve hizmetten, iletişim bilgilerine ve ulaşım sağlanması için gereken adres bilgilerine kadar insanların ihtiyaç duyacağı bütün verileri barındırmaktadır. Bu sebeple kartvizit hem veren kişi hem de alan kişi tarafından değerli bir kaynaktır. Bir kartvizitin kişiye sağladığı avantaj kartvizit baskı fiyatları ile kıyaslanamayacak kadar yüksektir.

Kartvizit Tasarımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Kartvizit baskı işlemlerinden önce deneyimli ve eğitimli bir ekip tarafından kartvizit tasarımı yapılmalıdır. Nearasak.com olarak sektörde deneyim kazanmış profesyonel ekiplerle kartvizit tasarımı yaparak kartvizit basımı yapıyoruz. Kartvizit seçiminde boyutlandırmanın da büyük bir önemi vardır. Tasarlanan kartvizitin cüzdanlara sığacak boyutlarda olması alan kişi tarafından kolayca taşınmasını sağlayacaktır.

Kartvizit üzerinde yer alması gereken bilgiler sahibinin yaptığı işler hakkında net bilgileri içermelidir. Üzerinde sadece isim ve numara bulunan basit bir tasarıma sahip kartvizit kimse tarafından taşınmaya değer olarak görülmeyecektir. Bu sebeple nerasak.com olarak taşınmaya değer ve ilgi gösterilen kartvizitler tasarlayarak müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

Kartvizit Tasarımında Neden Nearasak.com Tercih Edilmeli?

Nearasak.com olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerde önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Bu sebeple kartvizit tasarımı ve baskı işlemlerinde profesyonel ekiplerle hizmet veriyoruz. Kartvizit baskı fiyatları konusunda en uygun fiyat garantisini sağlarken kaliteli malzeme ve işçilik konusunu da ön planda tutuyoruz.

Ürünlerimizin müşterilerimize ulaşmasında güvenli kargo firmalarını tercih ediyoruz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilmeniz için 7/24 müşteri hizmetleri departmanımız görev başında bulunuyor.

Kartvizit basımı ve tasarım konusunda müşterilerimizin en uygun tercihleri yapabilmesi için Kartvizit kategorisinde geniş bir ürün çeşitliliği ile destek sağlıyoruz. Nearasak.com olarak müşterilerimize hızlı, güvenli, kaliteli hizmet ve ürünleri ulaştırmaya özen gösteriyoruz.

İnşaat Gündemi'ne Abone Ol!

Bu içeriği beğendiniz mi? Tüm güncel içeriklerimizden haberdar olmak için e-posta abonemiz olabilirsiniz.
İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

GÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

14.07.2022 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 15200 ₺ 15100 ₺ 14850 ₺
İzmir 14900 ₺ 14750 ₺ 14550 ₺
Karabük 15100 ₺ 14900 ₺ 14700 ₺
Biga 14950 ₺ 14800 ₺ 14600 ₺
Payas 14850 ₺ 14700 ₺ 14500 ₺
Gebze 14950 ₺ 14850 ₺ 14600 ₺
Samsun
Ankara 15300 ₺ 15150 ₺ 14950 ₺
Bursa 15200 ₺ 15050 ₺ 14850 ₺
Kütahya
Sivas 15150 ₺ 15000 ₺ 14800 ₺
Detaylı Görünüm

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ

Facebook
Instagram
Telegram
LinkedIn
YouTube
RSS