Kentsel dönüşüm çalışmalarına şehircilik anlayışıyla yaklaşılmalı!

Yazar:

14.02.2016

Kişi Okumuş

0 Yorum

Kentsel dönüşüm çalışmalarına şehircilik anlayışıyla yaklaşılmalı!

AK Parti Yıldırım İlçe Başkanlığı’nın İlçe Danışma Meclisi toplantısı yapıldı. Toplantıya Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, AK Parti Bursa İl Başkanı Cemaletlin Torun, AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Hüdayi Yazıcı, AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, MKYK üyesi Ahmet Kılıç, eski milletvekili İsmet Su, Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Büyükşehir Belediye Baştan Vtekili Abdülkadir Karlık ile danışma meclisi üyeleri katıldı.

‘SİVİL ANAYASAYA DESTEĞİMİZ TAM’

İlçe Danışma Meclisi programının açılışında konuşan AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Hüdayi Yazıcı, Yıldırım’ın 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde de yıllardır olduğu gibi yine Türkiye genelinden fazla oyla AK Partiye destek verdiğini belirterek, “Zamanının büyük bir kısmını davası için harcayan eski ve yeni fark etmeksizin üyelerimiz, mahalle başkanlarımız, partimizdeki yöneticilerimiz, yönetim kurulu üyelerimiz, meclis üyelerimiz ve tüm dava arkadaşlarıma, sarf ettikleri yoğun emeklerden dolayı teşekkür ederim” dedi.

GELECEK 100 YIL PLANLANIYOR

Danışma Meclisi’ne katılan Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali’de yaptığı konuşmada Yıldırım’ın gelecek 100 yılını bugünden planladıklarını söyledi. Yıldırım’da başlatılan ve Türkiye’ye örnek olan kentsel dönüşüm projesiyle ilgili bilgi de veren Başkan Edebali, “Bir şehri dönüştürecekseniz konuya sürdürülebilir bir şehircilik anlayışıyla bütünsel olarak bakmak lazım. Eskileri yıkıp yenilerini yapacağız dersek başan kaydedenleyiz” ifadelerini kullandı.

‘RARTİYE SAHİP ÇIKTI’

Toplantıda konuşan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ise, Yıldınm’ın ilk günden bu yana AK Parti’ye sahip çıktığını söyledi. Önümüzdeki seçimler de bunun devam edeceğinden şüphesi olmadığını belirten Sağlık Bakanı, “Bu başarılarda sizlerin gayretleri en önemli etken. İlçe Başkanından mahalle temsilcisine tadar, AK Parti’ye gönül vermiş herkesin emeği bizler için, partimiz için ve davamız için çok değerlidir. Sizler de bu emeklerin boşa olmadığının bilincindesiniz. Her seçim dönemi tüm gücüyle partimiz adına çalışan AK Parti Yıldınm İlçe Teşkilatı büyük bir teşekkürü hakediyor” diye konuştu.

Türkan GENÇ/Bursa Kent

inşaat mühendisliği programları

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

YorumunuzGÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

18.09.2019 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 2840 ₺ 2840 ₺ 2870 ₺
İzmir 2780 ₺ 2815 ₺ 2845 ₺
Karabük 2800 ₺ 2850 ₺ 2850 ₺
Biga 2800 ₺ 2820 ₺ 2840 ₺
Payas 2830 ₺ 2860 ₺ 2890 ₺
Detaylı Görünüm

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ