-
14 Ocak 2018'da eklenmiş, kişi görüntülemiş
KÜPLÜOĞLU İNŞAAT
Adres : Yıldırım Beyazıt Caddesi Damla Sokak 1/6, Yenibosna, Bahçelievler, İstanbul,
Telefon : 0.212 452 12 72
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

KÜPLÜOĞLU İNŞAAT

instagram takipçi arttırma, instagram takipçi satın al, instagram takipçi kasma, instagram takipçi hilesi şifresiz


Firmamız Hakkında

Küplüoğlu İnşaat olarak tek hedefimiz, kaliteli ve prestijli yaşam alanları sağlayarak; güvenilir ve sağlam yapılar inşaa etmek. Sunduğu hizmeti her aşamasında müşteri beklentilerini arttıran, topluma ve çevreye saygılı, başarının sürekliliğini hedefleyen, pazar payını büyüterek, ekonomik çözümler sunan inşaat hizmeti sunmak. Küplüoğlu İnşaat sektörde gösterdiği büyüme ivmesi ile sektörün önde gelen cephe firmalarından biri olmuştur.

İnşaat sektöründe tasarımın ana kalemi olan cephe sistemlerini yeni sistemlerle renk katarak Avrupa Standartları’na uygun çalışma ilkesi edinmiştir.

Küplüoğlu İnşaat projelendirme kadrosu tecrübe ve yenilikle özdeşmiştir.

Çalışma prensiplerimizde müşteri memnuniyeti kaliteyönetimi sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmeyi, kalite politikası olarak benimsemiştir.

 

 

VİZYONUMUZ

Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne birşeyler katmalıdır.Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir.Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hakedersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız.

 

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizle yapılan sözleşmelerimiz dahilinde, taahhüt etmiş olduğumuz hizmetleri, talep edilen standartlar içinde entegre mühendislik anlayışı ile öngörülen bütçe ve süre içerisinde tamamlayarak, müşterilerimizin beklentilerini karşılayan kalıcı bir memnuniyet yaratmaktır.

Kayıt tarihi: 18 Mayıs 2016 Çarşamba

Bu sayfa 2251 defa görüntülenmiştir.

Firma Etiketleri

istanbul dış cephe clipsli sistem cephe kaplama,istanbul simterflex yapıştırma sistemleri,istanbul granit seramik yapıştırma sistemi,

Firma Faaliyet Alanları

Cephe Kaplama

Alüminyum cephe giydirme, kaplama

Cam giydirme cephe

Cephe sistemleri

Dış cephe kaplama

Duvar kaplama

Granit cephe kaplama

Kompozit Cephe

Silikon giydirme cephe

Sütün taş kaplama

Taş cephe kaplama

İnşaat Gündemi'ne Abone Ol!

Bu içeriği beğendiniz mi? Tüm güncel içeriklerimizden haberdar olmak için e-posta abonemiz olabilirsiniz.
İlgili Terimler :

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Facebook
Instagram
Telegram
LinkedIn
YouTube
RSS