Meslek Gruplarına Dört Dörtlük Çözüm: Benim İşim

25.03.2013

Kişi Okumuş

0 Yorum

Meslek Gruplarına Dört Dörtlük Çözüm: Benim İşim

Vodafone Türkiye, Akıllı Mimar Tasarım Uygulaması’nı geliştirdi.

Vodafone Türkiye, farklı meslek gruplarının ihtiyaçlarına yönelik hazırladığı Vodafone İş Ortağım “Benim İşim” iletişim paketi ile Türkiye ekonomisinin kalbi olan küçük ve orta büyüklükteki işletmelere mobil çözümler sunuyor, müşterilerine 3.400 TL’ye kadar avantaj sağlıyor.

Vodafone İş Ortağım, iletişim paketi Benim İşim ile her mesleğin kendine özel problemleri olduğunun bilincinde olup, her meslek için ayrı mobil çözümler üretiyor. Doktorlar, avukatlar, eczacılar ve mimarlardan oluşan dört farklı meslek grubu için oluşturulan “Benim İşim” iletişim paketi ile meslek grubunun tüm mobil ihtiyaçlarını karşılanırken, onlara ayrıcalıklı müşteri hizmetleri ve ana mesleki ihtiyaçlarında kullanabilecekleri indirimler sunuluyor.

Akıllı Randevu Takip Uygulaması, doktorlara hasta randevularını mobil cihazlar üzerinden yöneterek, uygulama üzerinden hasta portföyünü oluşturma, hastaları için randevu verme ve oluşturduğu tüm bilgileri takip edebilme kolaylığı sağlıyor. Eczacı ve doktorların ihtiyaçlarına yönelik Akıllı Tıp Asistanı Uygulaması, ilaç prospektüsleri ile muadillerini mobil ortamlarda görüntülemeye olanak tanıyor.

Mimarlar için geliştirilen Akıllı Mimar Tasarım Uygulaması sayesinde, mimarlar yaptıkları çalışmaları telefonları üzerinde arşivleyip klasörleyerek, müşterilerine bu cihazlar üzerinden sunabiliyor, böylelikle dosya taşıma sıkıntısından kurtuluyorlar.

Avukatlara özel Akıllı Dava Takip Uygulaması ise dava isimleri, müvekkiller, dava yeri, saati ve içeriği gibi kritik konuların takibini kâğıt üzerinden değil, mobil cihazlar üzerinden gerçekleştirmeyi mümkün kılarak, avukatlık mesleği için son derece önemli arşivleme sürecini pratik hale getiriyor.

Ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Arkitera

inşaat mühendisliği programları

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

YorumunuzGÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

16.11.2018 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 3300 ₺ 3300 ₺ 3340 ₺
İzmir 3240 ₺ 3265 ₺ 3290 ₺
Karabük 3250 ₺ 3300 ₺ 3300 ₺
Biga 3280 ₺ 3290 ₺ 3300 ₺
Payas 3160 ₺ 3185 ₺ 3210 ₺
Detaylı Görünüm

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ