Nurol’dan Güneşli’ye teras ve balkonlu ofisler

27.12.2014

Kişi Okumuş

0 Yorum

Nurol’dan Güneşli’ye teras ve balkonlu ofisler

Yeni Maslak olarak görülen Güneşli’de, Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Nurol Park projesinde ofis dünyasına yeni seçenekler sunuluyor. Modern mimari ile geleneksel mahalle hayatının bir arada sunulduğu karma konut projesi Nurol Park’ta ferah ve işlevsel ofis katları dikkat çekiyor.

KULLANICIYA GÖRE DİZAYN

Nurol Park Ofis’in toplam 19 bin metrekareden oluşan ofis alanlarında, 99 metrekareden 900 metrekareye kadar farklı büyüklüklerde ofis seçenekleri yer alıyor. Tesisat ve kabloların yükseltilmiş döşeme altına gizlenmesini sağlayan Shell & Core özelliği sayesinde, Nurol Park Ofis’te çalışma alanlarına işlevsellik geliyor. 4 duvar olarak satın alınan ofisleri kullanıcılar istedikleri gibi dizayn ederek, ihtiyaçlarına göre işlevsel şekilde tasarlama şansına sahip oluyor. Nurol Park Ofis’in teraslı ve balkonlu ofisleriyle, iş ortamının daha keyifli ve verimli hale getirilmesi hedefleniyor.

TAVAN YÜKSEKLİĞİ 4 METRE

Nurol Park Ofis, ortak alanlardaki toplantı odalarıyla öne çıkıyor. Bu odaların, ofislerin ihtiyaçlarına göre genel toplantılar ya da misafirlerin ağırlaması için kullanılmak üzere son teknolojiyle donatıldığı belirtiliyor. 4 metre tavan yüksekliği ile ferah ve geniş bir çalışma alanı sağlayan Nurol Park Ofis’te pencerelerde açılıyor. Nefes alan ofisler, havadar ve kaliteli bir çalışma ortamı sunarken katlardaki balkonlar da çalışanların keyifli bir mola vermesini sağlayan önemli bir alan olarak dikkat çekiyor.

SOKAK MAĞAZALARI VAR

Nurol Park Ofis, Nurol Park sakinlerine ve ziyaretçilere de açık olan sokak mağazalarının da yanı başında yer alıyor. Bu mağazaların, alışveriş merkezlerinin boğuculuğu ve tek düzeliğinden sıkılanlar için farklı bir alternatif olduğunu belirten şirket yetkilileri şunları söyledi; “İstanbul’un eski alışveriş sokaklarından ilham alan Nurol Park, açık havada keyifli bir alışveriş deneyimini, güleryüzü ve sıcaklığı yeniden keşfetme imkanı sunuyor. Nurol Park projesindeki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan dükkanlar,mağazalar,restoran ve kafeler, ofis çalışanlarının molaları için hazır bekliyor. Sosyal yaşamıyla olduğu kadar peyzaj alanlarıyla da fark yaratan projede tam 5 futbol sahası genişliğindeki peyzaj alanı yer alıyor. 43 bin200 metrekare peyzaj alanı, yurtiçinde ve yurtdışında başarılı projelere imza atan Dalokay Design Studio tarafından tasarlandı.”

İSTANBUL’un yeni Maslak’ı olarak anılan bölgedeki Nurol Park Ofis, Avrupa yakasının önemli ana arterlerinin ortasında yer alıyor. E-5 ve TEM karayollarını birbirine bağlayan Basın Ekspress Yolu’ndaki Nurol Park, Atatürk Havalimanı kadar yeni yapılacak 3. havaalanına da çok yakın. Ayrıca projenin sağ ve sol kapılarının hemen yanında bulunan iki metro durağı da Nurol Park Ofis sakinlerinin şehrin dört bir yanına kolayca ulaşmasını sağlıyor.

Kaynak : Sabah

inşaat mühendisliği programları
İlgili Terimler : , ,

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

YorumunuzGÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

20.01.2019 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 2910 ₺ 2910 ₺ 2930 ₺
İzmir 2850 ₺ 2880 ₺ 2910 ₺
Karabük 2820 ₺ 2890 ₺ 2890 ₺
Biga 2870 ₺ 2880 ₺ 2890 ₺
Payas 2800 ₺ 2825 ₺ 2850 ₺
Detaylı Görünüm

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ