-

Ofis ve Dosyalar İçin Dosya Dolabı Seçimi Nasıl Yapılır?

Yazar:

25.01.2022

Kişi Okumuş

0 Yorum

Ofis ve Dosyalar İçin Dosya Dolabı Seçimi Nasıl Yapılır?

Büro, ofis ve idari birim alanlarının evrak işlemlerinde düzenleme görevi yapan dosya dolabı çeşitleri, belgelerin hem istiflenmesine hem de güvenli şekilde saklanmasına olanak tanır. Çalışma mekânlarınızın düzenli olmasına yardımcı olan ürünlerimizi tasarım, işlevsellik, renk ve ebat yönünden farklı niteliklerde ürettik. Bu sayede dekoratif ve fonksiyonel çeşitliliğiyle iş performansını ve personel verimliliğini ileri seviyeye taşıyan modelleri, çalışma sahalarınıza kazandırdık. Geniş bir kullanım alanına sahip stilleri detaylandırdığımız bu yazımızda “Klasör ve dosyalar için dosya dolabı seçimi nasıl yapılır?” konusunu sizlerle paylaştık.

Dosya Dolabı Modelleri ve Özellikleri

Belge, dosya, klasör, evrak, doküman gibi önem taşıyan belgelerin muhafaza edilmesi, dosya dolabı modellerimizle gerçekleşir. İşletmelerin planlama, muhasebe, arşiv, depo gibi önemli bölümlerinde kullanılabilen ürün çeşitlerimiz sayesinde hem yeni kayıt altına aldığınız hem de geçmişe dönük dosyalarınızı bir arada tutabilirsiniz. Ayrıca modellerimiz sayesinde dokümanları ve klasörleri; numaralı, alfabetik ya da kronolojik sıraya göre rahatlıkla yerleştirmeniz mümkündür. Zengin ürün stillerini barındıran koleksiyonumuzda, birçok alternatifi inceleyerek ihtiyacınıza uygun seçimler yapabilirsiniz. Çelik dosya dolabı modellerimiz arasında standart kapı tasarımına sahip çeşitlerin yanı sıra sürgülü ve camlı ürünlerimiz de mevcuttur. Modellerimize, ayarlanabilir raf kısımlarıyla beraber çekmeceli bölümler de ekledik. Böylelikle ufak ebatlı malzemelerinizi belli bir alana yerleştirerek çalışma ortamının daha düzenli olmasını sağlayabilirsiniz.

Evrakların ve klasörlerin yoğun bir şekilde kullanıldığı mekânlarda, kaliteli saklama üniteleri oluşturan metal klasör dolapları, uzun ömürlü bir ürün deneyimi yaşatır. Sağlam yapılarıyla öne çıkan ürünlerimizde, 0.6 mm-09. mm arasındaki DKP saclarını ana malzeme olarak belirledik. Ereğli Demir Çelik Fabrikası’nda hayat bulan DKP saclarının üretim süreci, sıvılaştırılan çeliğin katılaştırılması ile başlar. Bu temel malzemede pürüzsüz ve düzgün bir görünüm elde etmek için soğuk haddeleme tekniği uygulanır. Yüksek kalite standartlarında ürettiğimiz tasarımlarımızda tercih ettiğimiz DKP sacları, çok iyi kaynak tutma niteliğine sahiptir. Modellerimizin dayanıklı olmasını sağlayan bu özellik sayesinde seçtiğiniz tasarımları uzun vadede deneyimleyebilirsiniz. Geniş kullanım alanı bulunan seçeneklerimizi farklı ebatlarda tasarladık. Bu sayede dar alanlardaki dosya dolabı ihtiyacınıza uygun tercihler yapmanız kolaylık kazanır.

Boyutları 100 cm, 130 cm, 198 cm arasında değişen modellerimizin genişlikleri ise 50 cm, 92 cm gibi farklı ölçülerdedir. Klasik formlarda ve ebatlarda geliştirdiğimiz modellerimizin yanı sıra belirlediğiniz ölçülerine göre özel tasarım yaptırabilirsiniz.

Metal dosya dolabı modelleri ve ölçülerine örnek katalog: https://www.gokerler.com/ofis-dosya-dolabi/

Dosya Dolabı Tercihinde Nelere Dikkat Edilmeli?

İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi dikkate alarak dizayn ettiğimiz metal dosya dolabı; okul, kurs, arşiv, noter, ofis, hastane, fabrika, askeri ve daha birçok alandaki belgelerin korunmasında önemli role sahiptir. Ürün seçimi yaparken tüm gereksinimlerinizi göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Böylelikle sektörel uygulamalarınız ve iş temponuz aynı yönde, düzenli bir şekilde ilerleyebilir. Metal dosya dolabı alternatiflerimiz hem dayanıklılığı hem de konforlu kullanım avantajı ile tüm belge ve klasörleriniz için ergonomik bir çözümdür. Kullanım amacınıza göre seçim yaparken çelik ofis dolabı ölçüleri ile stillerini rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Şıklığı işlevsellikle buluşturduğumuz ürünlerimiz arasından iş ortamınıza uygun şekilde model temin edebilirsiniz. Modellerimizde uyguladığımız kilit sistemlerimiz oldukça güvenilirdir. Asma ve gömme seçeneklerle beraber şifreli kilit teknolojisine sahip tasarımlarımızı tercih edebilirsiniz. Metal ofis dolabı beyaz, gri, hâki, kırmızı, mavi gibi renkleri ortaya çıkarırken elektrostatik toz boyadan yararlandık. Bu yöntem sayesinde toz kir nem ısı gibi etkenler paslanma ve kabarma sorunlarının önüne geçebilir. Elektrostatik toz boyaması yapılan ürünlerimizin temizlenmesi ise oldukça kolaydır. Bulunduğunuz ortamın şıklığını arttıran çelik dosya dolabı tasarımlarımız, dekorasyon stilinizle uyumlu seçimler yapmanıza yardımcı olur.

İnşaat Gündemi’ne Abone Ol!

Bu içeriği beğendiniz mi? Tüm güncel içeriklerimizden haberdar olmak için e-posta abonemiz olabilirsiniz.
İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

GÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

14.07.2022 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 15200 ₺ 15100 ₺ 14850 ₺
İzmir 14900 ₺ 14750 ₺ 14550 ₺
Karabük 15100 ₺ 14900 ₺ 14700 ₺
Biga 14950 ₺ 14800 ₺ 14600 ₺
Payas 14850 ₺ 14700 ₺ 14500 ₺
Gebze 14950 ₺ 14850 ₺ 14600 ₺
Samsun
Ankara 15300 ₺ 15150 ₺ 14950 ₺
Bursa 15200 ₺ 15050 ₺ 14850 ₺
Kütahya
Sivas 15150 ₺ 15000 ₺ 14800 ₺
Detaylı Görünüm

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ

Facebook
Instagram
Telegram
LinkedIn
YouTube
RSS