Özak GYO şehir otelciliğinde büyüyecek!

Yazar:

31.05.2016

Kişi Okumuş

0 Yorum

Özak GYO şehir otelciliğinde büyüyecek!

İnşaat sektöründe geliştirdiği onlarca proje ile adından söz ettiren Özak GYO, otelcilik alanında da büyüme hedefliyor. Ela Quality Resort ile turizmde faaliyet gösteren Özak GYO, turizmde yeni yatırımlar yapmayı planlarken, şehir otelciliğine de girerek bu alanda da büyüme planlıyor.

ÖZAK GYO büyüme hedefi doğrultusunda; her projesinde ortaya koyduğu inovatif yaklaşımla, değişen dünyanın ihtiyaçlarını öngörerek, sürdürebilir ve yasamı kolaylaştıracak projeler hayata geçirmeyi amaçlıyor. Projelerinde çevre koşullarını, estetik ve fonksiyonu, toplu ulaşımı, eğitim, sağlık, kültür ve sanat gibi yasamın olmazsa olmazlarını da sorumluluk alanının içine almayı bir felsefe haline getiren Özak GYO’nun ortaya koyduğu tüm projeler grubun kalite anlayışının bir yansıması olarak hayata geçiyor.

İNŞAAT sektörüne 1995 yılında İnt-Er Yapı firmasıyla giren Özak Global Holding, bu alandaki tecrüI besinden aldığı güçle 2009 yılında Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklılığı’nı kurdu. Kısa bir sürede güçlü bir ivmeyle 10 kat büyüyerek sektörün önde gelen oyunculan arasına katılan Özak GYO, 2012 yılında halka arz edildi. Özak GYO; konut, ofis, depolama, turizm ve perakende olmak üzere farklı segmentlerde geniş ürün gamı ve portföy yönetimiyle arazi ve proje geliştirme çalışmalannı yürütüyor. Özak GYO’nun yatınmlanm gerçekleştirdiği bu beş segment, bir bütünün birbirini destekleyen güçlü parçalan olarak işlev görüyor. Özak GYO, önümüzdeki yıllarda Didim ve Demre’de yer alan arsalannda Ela Resort’un ismini ve uluslararası standartlardaki kalitesini taşıyan yeni otel projeleri geliştirmeyi, şehir merkezlerinde ise Özak GYO farkını ortaya koyacak şehir otelciliği alanına adım atmayı hedefliyor.

KALİTE ODAKLI YAKLAŞIM

Özak GYO’nun tamamlanan projeleri arasında; firmalara iş süreçlerinde verim katacak detaylarla tasarlanmış 34 Portall Plaza, alışılmış AVM anlayışının ötesine geçerek, yeme-içme ve dinlenme konsepti üzerine geliştirilen Bulvar 216, Türkiye’yi aile ve çocuk konseptli otel fikriyle tanıştıran Ela Ouality Resort Belek, en son teknolojiyle A sınıfı ofis olarak inşa edüen İş İstanbul 34, lojistik ve mimari özellikleriyle dikkat çeken Bayrampaşa Metro Gross Market, yatınm potansiyeli ve merkezi konumuyla satışlan kısa sürede tamamlanan Hayat Tepe ve Hayat Tepe Suites yer alıyor. Özak GYO’nun güçlü pazarlama stratejisi ve kalite odaklı yaklaşımıyla sektörde yaratüğı güvenilirlik, tamamlanan projelerindeki satış rakamlarına da yansıyor.

BÜYÜK YALI PROJESİ

Özak GYO, nitelikli portföyünden gelen düzenli kira gelirleri, güçlü özkaynaklan ve fonlama imkânlanmn oluşturduğu güven veren fmansal yapısıyla arazi alımından proje geliştirme ve tasanma, üretimden satış ve pazarlamaya uzanan geniş faaliyet ağım, uzman ve yetkin insan kaynağıyla her geçen yü daha da geliştiriyor.

2016’mn ilk çeyreğinde yapımına başlanan ve Özak GYO’nun en büyük payla pilot ortağı olduğu Büyükyalı Projesi, İstanbul’un  Marmaray  ve Avrasya Tüneli gibi ulaşım akslannın kesiştiği ve deniz ile ilişkisi nedeniyle kısa sürede çok daha fazla değer kazanacak bölgesi Kazlıçeşme sahil yolunda yükseliyor. Büyükyalı Projesi’nin yanı sıra sektörde ses getirecek ve İzmirlilerin yaşam tarzına renk katacak Alsancak projesiyle Özak GYO, büyüme ivmesini daha da artırmayı planlıyor.

Star Ek

inşaat mühendisliği programları
İlgili Terimler : ,

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

YorumunuzGÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

18.09.2019 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 2840 ₺ 2840 ₺ 2870 ₺
İzmir 2780 ₺ 2815 ₺ 2845 ₺
Karabük 2800 ₺ 2850 ₺ 2850 ₺
Biga 2800 ₺ 2820 ₺ 2840 ₺
Payas 2830 ₺ 2860 ₺ 2890 ₺
Detaylı Görünüm

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ