Pencere Değiştirme Ev Değerini Nasıl İyileştirir?

Yazar:

11.01.2021

Kişi Okumuş

0 Yorum

Pencere Değiştirme Ev Değerini Nasıl İyileştirir?


Evinizin değerini artırmak istiyorsanız, yapabileceğiniz en kolay ve en uygun fiyatlı yükseltmelerden biri yeni pencereler takmaktır. Daha eski pencereler, evinizin modası geçmiş görünmesine neden olabilir ve evin içini yalıtım yetenekleri hakkında sorular sorabilir. Yeni pencereler, evinize daha fazla ışık girmesine izin veren, giren ışığı filtreleyen veya ayarlayan ve hatta dijital olarak yönetilebilen yerleşik gölgeler sunan birçok stilde mevcuttur. Yeni pencerelerin mülk değerinizi artırmasının dört yolu şunlardır;

Evin Dekorunu Güncelleyin

Eski pencerelerinizi değiştirmek, herhangi bir odayı daha çekici ve işlevsel hale getirebilir. Birçok ev sahibi, tutarlı bir stil ve etkinlik için tüm pencerelerini aynı anda değiştirir, ancak yükseltilmiş pencerelere sahip bir oda bile evin durumunu ekleyebilir. Cumbalı pencere, ışıklık, vitray efekti, çeşitli bölme tasarımları ve dahili gölgeleme özelliğine sahip pencereler gibi seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Yeni pencerelerden gelen ışık ayarıyla, her odanın kendi ambiyansına sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

pencere değişimi

Hava ve Nem Akışını Ortadan Kaldırın

Eski pencerelerdeki çerçeve contası zamanla bozulmaya başlayabilir. Yağmur, kar ve buzdan gelen nem, nemli veya soğuk bir etki yaratmak için mülke nüfuz edebilir. Güçlü esintiler, eski pencerelerin takırdamasına neden olarak evinizin yaşını ortaya çıkarabilir ve evin içine hava akışını kontrol etme yeteneğini azaltabilir. Yeni pencerelerin takılması, dış ortam havasından ve nemli havadan kaynaklanan başka sorunları önlemek için herhangi bir sızıntıyı kapatacaktır.

ofis mobilyaları

Değeri Koruyun

Daha yeni pencereler, sağlam malzemeler ve uzman yapısıyla uzun süre dayanacak şekilde yapılmıştır. Önümüzdeki birkaç yıl içinde herhangi bir zamanda yeni pencerelerinizi değiştirme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Onlar da iyi görünmeye devam edecekler; evinizi güncel ve estetik açıdan çekici tutmak. Sağlam bir mühür ve kaliteli ürünler ile pencereleriniz, sert hava koşulları nedeniyle bozulmadan değerini koruyacaktır.

Hizmet Faturalarını Azaltın

Evinizin pencerelerini değiştirmek soğuk havayı dışarıda tutar, böylece evinizi soğuk havanın eskimiş pencere çerçevelerine sıkışmasına karşı ısıtmak için para ödemezsiniz. Yeni pencerelerin camları da güçlü ısıya dayanacak şekilde temperlenir ve bu da ısıtma maliyetlerini düşürmeye yardımcı olabilir. Rüzgarlı günler yeni pencerelerinizin takırdamasına neden olmaz ve nemi veya cam yoğunlaşmasını artırmak için evin içine sızan nem konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Yeni bir görünüm ve daha verimli ısıtma ve soğutma için evinizdeki pencereleri güncellemeyi düşünün. Pencere, mülkünüzün görünümünü ve genel konforunu iyileştirebilir!

Editörün Diğer Yazıları :

İnşaat Gündemi'ne Abone Ol!

Bu içeriği beğendiniz mi? Tüm güncel içeriklerimizden haberdar olmak için e-posta abonemiz olabilirsiniz.

YORUMLAR

GÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

18.06.2021 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 7540 ₺ 7510 ₺ 7480 ₺
İzmir 7365 ₺ 7340 ₺ 7280 ₺
Karabük 7450 ₺ 7375 ₺ 7300 ₺
Biga 7430 ₺ 7390 ₺ 7350 ₺
Payas 7380 ₺ 7340 ₺ 7300 ₺
Gebze 7440 ₺ 7410 ₺ 7380 ₺
Samsun
Ankara 7460 ₺ 7430 ₺ 7400 ₺
Bursa 7450 ₺ 7425 ₺ 7365 ₺
Kütahya
Sivas 7460 ₺ 7430 ₺ 7400 ₺
Detaylı Görünüm


BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ