-

Peşinatsız Ev Sahibi Olmak Eminevim’de Çok Kolay!

Yazar:

10.05.2018

Kişi Okumuş

1 Yorum

Peşinatsız Ev Sahibi Olmak Eminevim’de Çok Kolay!

Günümüzde ev almak isteyenler bankaların haricinde yeni yöntemler arıyor. Bankaların peşinat vererek ev alma yolunu seçmek istemeyenler kendilerini Eminevim’de buluyor. Bankalardan kredi çekerek ev almak için onlarca evrak peşinde koşmak gerekiyor. Kredi puanınızın da düşük olması ve mevcut faizlerin bankalara göre değişikliği kişileri zor durumda bırakabiliyor. Eminevim’de ise tüm bu evraklarla uğraşmadan, stres yaşamadan kolayca ev satın alabilirsiniz.

Eminevim sistemi, yardımlaşma prensipleri ile çalışarak herkese ev sahibi olma imkanı sunuyor. Üyeler yardımlaşma duyguları ile hareket ediyor ve peşinatsız herkes ev sahibi oluyor. Geliştirilen yöntem, bankaların faiz ve kredi üzerine kurulu ev sahibi olma sistemini kökten çürütüyor. Bankalar üzerinden ev almak için gereken peşinat bu sistemde gerekmiyor. Eminevim tüm müşterilerine peşinatsız ev sahibi olma fırsatı tanıyor. Edindiği misyon sayesinde müşterilerinin tasarruflarını, yardımlaşma üzerine oluşturduğu sistem ile biriktirerek herkesi ev ve araç sahibi yapmaya devam ediyor.

Faizsiz Ev Alma Çözümleri Sadece Eminevim’de

Bilindiği üzere bankalar ev kredisini taksit sayısına göre faiz oranını artırarak kullandırıyor. Bankalardan çekeceğiniz ev kredisi hem yüksek ödeme miktarlarına sahip oluyor hem de borç ödenene kadar eviniz yıllarca ipotek altında duruyor. Taksitlerin ödenmediği zamanlar uygulanan sıkı politikalar ile ev almak neredeyse bir çileye dönüşüyor. Eminevim ise isteyen herkesi faizsiz ev sahibi yapıyor. Faizsiz ev alma çözümlerinden gönlünüze yatanı ve bütçenize uygun olanı seçmekte özgürsünüz. Faizsiz ev alma çözümlerinden çekilişli sistem ile sizin gibi ev sahibi olmak isteyen kişiler gruplara ayrılıyor. Grupların sayısı ödeme miktarınıza göre azaltılıp artırılabiliyor. Dilerseniz 40 kişilik, dilerseniz 120 kişilik gruplar için de yer alabilirsiniz. Ödemelerin aylık olarak çekilişlerin ise noter huzurunda yapıldığı sistemde her ay grubunuzdan bir kişi ev sahibi oluyor. Şansını artırmak isteyen üyelere ise peşinat vererek daha erken ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Çekilişli sistem ile ev sahibi olan üyelerin ödeme miktarlarında cüzi bir artış sağlanarak diğer üyelere kira desteği sunuluyor. Bu sayede faizsiz ev satın alabileceğiniz adaletli bir sistem Eminevim’de sizler ile buluşuyor.

Eminevim Kredisiz Ev Satın Alma İmkanı Sunuyor

Eminevim’deki tüm ev alma çözümleri faizsiz olarak sunuluyor. Vade ortası sistem sizi hiç faiz vermeden ev sahibi yapıyor. Eminevim’de sadece evinizin değeri üzerine az miktarda organizasyon ücreti ekleniyor. Öncelikle ne kadarlık bir fiyata sahip ev almak istediğinize karar vermeniz gerekiyor. Sistem içindeki tüm katılımcılar ödeme miktarını uygun taksit sayısına bölerek ödüyor. Aylık ödemeler vade sayısının ortasını bir taksit geçtikten sonra evin bedelinin tamamı size teslim ediliyor. Vade sayınızın yarısında o hep hayal ettiğiniz eve kavuşuyorsunuz. Aynı zamanda bankalarda uygulanan faiz Eminevim’de uygulanmıyor. Tüm ödemeler vadenin bitimine kadar sabit olarak gerçekleşiyor. Taksitlerinizi ödemekte zorlandığınız aylar bankaların aksine sağlanan kolaylıklar ile zorlu zamanları Eminevim desteğiyle atlatabilirsiniz. İstediğiniz zaman ise taksit sayınızı ve ödediğiniz miktarı da düzenleyebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda sistemden çıkmak istediğinizde ise ödemiş olduğunuz tüm taksitleri geri alabilir ve sistemden çıkış sağlayabilirsiniz.

Eminevim benzersiz ev alma çözümleri ile sizi hayalinizdeki eve kavuşturuyor. Ödeme durumunuza uygun aylık taksitler ile hiç faiz ödemeden ev almak artık hayal değil. Eminevim; misyonu, vizyonu, müşteri ilişkileri politikası, şube ağı ve üstün hizmet anlayışı ile güvenilirliğini her geçen gün daha da artırıyor. Siz de dilerseniz internet sitesi üzerindeki başvuru formunu doldurarak dilerseniz de şubelerden birini ziyaret ederek Eminevim farkını görebilir, peşinatsız ev sahibi olabilirsiniz.

İnşaat Gündemi'ne Abone Ol!

Bu içeriği beğendiniz mi? Tüm güncel içeriklerimizden haberdar olmak için e-posta abonemiz olabilirsiniz.
İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Ferhan Ören
15 Mayıs 2018 - 16:35

Güzel bir sistem.
Faiz beladır.Kendini bankaya bir kaptırdın mı kurtuluş çok zordur.Yapılan faiz hesaplarını bırakın sıradan vatandaş üniversite mezunları bile anlayamıyor.Oyun için de oyun.Örneğin %0.98 civarında bir faiz deniliyor.Görünürde çok düşük bir miktar.Ama örneğin siz bu faiz oranıyla 100 bin tl yi 120 ayda ödeyeceğinizi kabul ederek krediyi çektiniz.Öderken toplamda yaklaşık 150 bin tl civarında bir meblağ ödersiniz.Yani size
% 0.98 denilmişti ama size % 50 ödetirler.Ödeyemeseniz de malınıza mülkünüze el koyarlar.Zulüm üstüne zulüm.Allah faizi boşuna yasaklamadı. Bütün günahlar gibi ondan da uzak durmak lazım.Bu zamanda faizsiz bir ortamda yaşayamayız, faizsiz, kredisiz iş yapamayız denilemez.Bu Allah’ın (c.c.) kanununun bu zamanda geçersiz olduğunu iddia etmek anlamına gelir ve küfr işlenmiş olunur.Buradaki gibi yani eminevim deki gibi yardımlaşmaya dayalı sistemler kurulup bu sistemler helal bir şekilde işletilebilir.Ve halk olarak kalkınabiliriz.

GÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

14.07.2022 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 15200 ₺ 15100 ₺ 14850 ₺
İzmir 14900 ₺ 14750 ₺ 14550 ₺
Karabük 15100 ₺ 14900 ₺ 14700 ₺
Biga 14950 ₺ 14800 ₺ 14600 ₺
Payas 14850 ₺ 14700 ₺ 14500 ₺
Gebze 14950 ₺ 14850 ₺ 14600 ₺
Samsun
Ankara 15300 ₺ 15150 ₺ 14950 ₺
Bursa 15200 ₺ 15050 ₺ 14850 ₺
Kütahya
Sivas 15150 ₺ 15000 ₺ 14800 ₺
Detaylı Görünüm

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ

Facebook
Instagram
Telegram
LinkedIn
YouTube
RSS