-

TİGADA NEDİR?

Yazar:

03.11.2020

Kişi Okumuş

0 Yorum

TİGADA NEDİR?

TİGADA, Kurumsal Kiralama ve Ticari Gayrimenkul alanlarında uzmanlaşmış, banka ve kurumsal firmalara şube yeri bulma ve şubeleşmeleri konusunda danışmanlık hizmeti sunan gayrimenkul yönetim sistemidir.

2001 yılında bankakiralik.com adıyla kurulmuş olan firmamız bugün, TİGADA ismiyle banka ve kurumsal firmaların şube yeri bulma ve yer değişikliği ile ilgili ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor, uzman saha yöneticileri ile tüm Türkiye’de kaliteli bir hizmet sunuyor.

TİGADA’ nın şube kiralama ve şubeleşme hizmetlerinden ülkenin önde gelen bankaları ve kurumsal firmaları faydalanmış ve tam memnuniyet elde etmişlerdir. 20 banka ve 250 kurumsal firmaya danışmanlık, kiralama, analiz ve raporlama hizmetleri sunmuş olan TİGADA aynı zamanda da mülk sahiplerine de sektörde benzeri olmayan hizmetler sunmuştur.

Mülk sahiplerine, ticari mülkleri ve mağazaları ile ilgili danışmanlık, ekspertiz ve gayrimenkul hukuku hizmetlerini sunan TİGADA, sektörde benzersiz hizmetleri ile hem dikkat çekmiş hem de takdir toplamıştır.

Mülk sahipleri, gayrimenkullerini banka veya kurumsal firmalara kiralama şansı elde ediyor. Böylelikle uzun süreli ve düzenli kira geliri elde edebiliyorlar. Aynı zamanda da mülklerin prestijli bankalara ve kurumsal firmalara kiralanıyor olması onların zaman içinde değerlerinin artmasını da sağlayacaktır.

TİGADA, mülk sahipleri ile banka ve kurumsal firmalar arasında profesyonel bir iletişim kurulmasını sağlar ve sözleşme süreçlerinin tamamını mülk sahibi ve kiracıların haklarını eşit derecede gözeterek yürütür.

 

KİMLER TİGADA’DAN HİZMET ALABİLİR?

Ticari Gayrimenkul konusunda danışmanlık ihtiyacı olan tüm mülk sahipleri TİGADA’ nın uzman kadrosunun tecrübelerinden faydalanmak için başvuru yapabilir.

Ayrıca banka ve kurumsal firmalar, müşteri kitlelerine ve aradıkları farklı özelliklere göre yeni şube lokasyonları bulmak için TİGADA’ nın hizmetlerinden faydalanır.

 

TİGADA TARAFINDAN SUNULAN HİZMETLER

Kurumsal Kiralama ve Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı alanında öncü olan TİGADA, mülk sahiplerine, kira sözleşmelerin hazırlanması, ekspertiz ve gayrimenkul hukuku danışmanlığı; banka ve kurumsal firmalara ise şube yeri bulma, şubeleşme ve lokasyon analiz hizmeti vermektedir. TİGADA’ nın sunduğu hizmet detayları aşağıdadır:

 

 

 

 

Kurumsal Firma Garantili Kiralama

Bankaların ve kurumsal firmaların kendilerine en uygun gayrimenkulleri kiralayabilmeleri için verilen hizmetler bütünüdür.

Firmalar, şube yeri açmak istediği lokasyonların listesini ve aranılan kiralık aday mağaza özelliklerini TİGADA’ ya tek yetkililik sözleşmesi ve gizlilik prensipleri anlaşması doğrultusunda sunar.

Söz konusu talep listeleri, 20 yıllık deneyimimiz sonucunda oluşturulan, CRM sistemimize işlenir. CRM sistemimiz, uygun bulunan kiralık aday gayrimenkulleri filtreler ve danışanlarımızla eşleşirler. Uzman saha yöneticilerimiz söz konusu aday kiralık gayrimenkulleri yerlerinde inceler. Derinlemesine yapılan incelemeler sonucu teknik bir bilgi formu ve kiralık gayrimenkulün 500 – 1000 – 1500 m yarı çaplı demografik verilerinin analiz edildiği “Lokasyon Analiz Raporu” hazırlanır.

Uygun bulunan kiralık aday mağazalar ilgili kurumların üst yönetimine sunulur.

Kurum onayı sonrası kira kontrat aşamasına geçilir. TİGADA, kiracı banka veya kurumsal firmalar ile mülk sahipleri arasında uzlaşmanın sağlanması, anlaşma maddelerinin hazırlanması gibi süreçlerde aktif rol üstlenir ve her iki tarafın da haklarını eşit derecede gözeterek kira kontratlarının imzalanmasını sağlar.

 

 

Ekspertiz Hizmeti

 

Birçok durumda mevcut olan ticari gayrimenkullerinizin değerleme işleminin yapılması gerekebilmektedir. Bu durumda gayrimenkulünüzün değerinin tüm şartlar ve etkenler ile doğru bir şekilde ölçülmesi önemlidir.

Sizler de ticari gayrimenkulünüzün gerçek kira veya satış değerini öğrenmek isterseniz bizler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Ticari Gayrimenkul Hukuku Danışmanlığı

Yerli ve yabancı Ticari Gayrimenkul sahipleri ile Ticari Gayrimenkul yatırımcılarına, mülkiyetlerinin devri, yönetimi ve idari merciler nezdinde yapılması gerekli her türlü işlemler hakkında bilgilendirilmesi yönünde ücretsiz hukuk danışmanlığı hizmeti sağlamaktayız. Ayrıca, Ticari Gayrimenkul sektörüne yatırım yapmak isteyen yatırımcılara gayrimenkul alımı, satımı, vergilendirmesi, kiralaması ve gayrimenkul üzerine ayni veya şahsi hak tesisi gibi çeşitli işlemlerin gerçekleştirilmesi ve buna dair işlemlerin yürütülmesi konularında uzmanlarımız aracılığıyla danışmanlık hizmeti veriyoruz.

İnşaat Gündemi'ne Abone Ol!

Bu içeriği beğendiniz mi? Tüm güncel içeriklerimizden haberdar olmak için e-posta abonemiz olabilirsiniz.
İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

GÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

14.07.2022 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 15200 ₺ 15100 ₺ 14850 ₺
İzmir 14900 ₺ 14750 ₺ 14550 ₺
Karabük 15100 ₺ 14900 ₺ 14700 ₺
Biga 14950 ₺ 14800 ₺ 14600 ₺
Payas 14850 ₺ 14700 ₺ 14500 ₺
Gebze 14950 ₺ 14850 ₺ 14600 ₺
Samsun
Ankara 15300 ₺ 15150 ₺ 14950 ₺
Bursa 15200 ₺ 15050 ₺ 14850 ₺
Kütahya
Sivas 15150 ₺ 15000 ₺ 14800 ₺
Detaylı Görünüm

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ

Facebook
Instagram
Telegram
LinkedIn
YouTube
RSS