UstasıGelsin ile Aradığınız Ustaya Ulaşmak Çok Kolay

Yazar:

11.10.2016

Kişi Okumuş

0 Yorum

UstasıGelsin ile Aradığınız Ustaya Ulaşmak Çok Kolay

www.ustasigelsin.com sitesi olarak,

– İnşaat & tadilat hizmetleri

– Mimari & proje hizmetleri

– Hafriyat & İş makinesi kiralama hizmetleri

– Çilingir & temizlik & ilaçlama hizmetleri

– Nakliyat hizmetleri

alanlarında başta İzmir, Ankara ve İstanbul olmak üzere tüm Türkiye ‘ de hizmet arayanların ve hizmet veren usta ve firmaların ideal buluşma noktası olma hedefiyle yola çıktık.

Hizmet arayan kullanıcılarımız bulundukları konum ve ihtiyaç duydukları hizmet alanı ile ilgili detaylı arama yaparak firma ve ustalara direk ulaşabilmekte ve profillerini kontrol ederek kendileri için uygun hizmet vereni belirleyebilmektedirler. Ayrıca teklif alma sistemini kullanarak ihtiyaçlarını detaylı tarif ederek iş ihtiyacı duydukları konum ve tarih aralığında uygun olan ustalardan teklif alabilmektedirler. Bunun yanında acil hizmetler bölümünde çilingir, elektriki kesintisi, su tesisatı arızası gibi 24 saat ihtiyaç duyulabilecek ve acil olarak ulaşılması gereken arızalarda ulaşabilecekleri en yakın ustayı bulabilmektedirler.

 

 

Hizmet veren usta ve firmalarımız ise kendilerine, resimli referanslarını-başarı hikayelerini, tanıtım yazılarını, iletişim bilgilerini ve sertifikalarını içeren detaylı bir profil sayfası oluşturabilmektedir. Böylece direk ulaşımda ve teklif sisteminde hizmet arayanlar ile buluşarak iş alabilmektedirler. Dahası ana sayfadaki vitrine çıkarak görünürlüklerini artırabilmektedirler.

 

Ayrıca www.ustasigelsin.com ana sayfasında bulunan ustalardan tavsiyeler bölümünde hizmet arayanların ihtiyaç duyabilecekleri konularda çeşitli alanlarda verimli tavsiyeler bulunmaktadır.

 

Sitemizin 2017 yılı içerisinde hem hizmet alanlara hem hizmet verenlere ücretsiz olması planlanmaktadır, müteakiben hizmet verenler için hizmet alanlarının yelpazesine göre değişen kabuledilebilir bir aylık üyelik ücreti belirlenecektir. Hizmet alan kullanıcılarımız ise ücretsiz kullanıma devam edecektir.

 

Tüm bunları yaparken Şeffaflık, Güven ve Kazan-Kazan prensipleriyle ideal bir rekabet ortamı geliştirerek her hizmet alan kullanıcının ihtiyaç duyduğu kalitedeki işi en uygun fiyat ve seçim özgürlüğü ile kendisine ulaşmasını sağlamak ve memnuniyetini artırmak; bunun yanında hizmet sağlayıcı firma ve ustaların kalitelerini, gelişimlerini ve rekabet ortamına dayanımlarını artırarak büyümelerine katkıda bulunmak hedeflenmektedir. Hali hazırda 100’ün üzerinde hizmet alanında, 1000’ in üzerinde usta ve firmasıyla hizmet veren sitemiz hızla büyümektedir.

 

 

Artık ihtiyaç duyduğunuz hizmete ulaşmak daha kolay, Unutmayın “Her işin bir ustası var! Çağırın ustası gelsin!”

inşaat mühendisliği programları
İlgili Terimler : , ,

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

YorumunuzGÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

18.09.2019 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 2840 ₺ 2840 ₺ 2870 ₺
İzmir 2780 ₺ 2815 ₺ 2845 ₺
Karabük 2800 ₺ 2850 ₺ 2850 ₺
Biga 2800 ₺ 2820 ₺ 2840 ₺
Payas 2830 ₺ 2860 ₺ 2890 ₺
Detaylı Görünüm

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ