Vodafone Arena’da iki açılış gerçekleşecek!

Yazar:

21.02.2016

Kişi Okumuş

0 Yorum

Vodafone Arena’da iki açılış gerçekleşecek!


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Basın Sözcüsü Metin Albayrak’ın, hafta içinde tesislere sürpriz bir ziyaret gervçekleştirdiği ortaya çıktı. Orman’ın Siyah-Beyazlı futbolcularla bir toplantı yaptığı ve oyuncularından şampiyonluk için söz aldığı ifade edildi. Orman’ın toplantıda oyuncularına İngilizce ve Türkçe olan Vodafone Arena’nın son tanıtım filmini izlettirdiği, ardından yaptığı konuşmada ise oyunculardan fedakarlık istediği öğrenildi. Orman’ın futbolculara yönelik konuşmasında, “Güzel günler bizi bekliyor. Vodafone Arena’nın inşaatında son düzlüğe girdik. Ancak stat açılışı kadar şampiyonluğu da önemsiyoruz. Şimdiye kadar ki fedakarlıklarınızın ve gayretlerinizin farkındayım. Ancak önümüzdeki üç aylık süreçte sizden daha fazla fedakarlık, gayret ve konsantrasyon bekliyorum.” dediği belirlendi.

SORUNLARI TEK YUMRUK OLARAK AŞABİLİRİZ

Sezon içindeki sorunları tek yumruk olarak çözebileceklerini belirten Orman, “Her takım içinde ufak tefek problemler olabilir. Ama bu dönem ‘Ben değil, biz dönemi.” Sıkıntılarınız varsa bunu üç ay boyunca erteleyin. Göreceksiniz, siz içeride biz dışarıda bir bütün olursak yeni stadımızda hep beraber şampiyonluk turunu atarız” dediği öğrenildi. Siyah-Beyazlı futbolcuların, bu konuşmanın ardından Başkan Orman’a şampiyonluk sözü verdiği ifade edildi.

ARENA İÇİN ÇİFTE AÇILIŞ YAPILACAK

Beşiktaş Yönetimi, Vodafone Arena için çifte açılış planlıyor. İlk açılış, siyah-beyazlı kulübün kurulları, yönetim, protokol ve eski sporcular için olacak. Tarih ise Onursal Başkan Süleyman Seba’nın (4 Nisan 1926) doğum günü olarak düşünülüyor. Arena’nın ikinci açılışı taraftarların da yer alacağı lig maçıyla birlikte gerçekleştirilecek. Yönetim 2. açılış için 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı düşünüyor.

Takvim

Haber Vatan Gazetesi’nde şu şekilde yer aldı;

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, şampiyonluğun formülünü verdi…

BEŞİKTAŞ Başkanı Fikret Orman, şampiyonluk hedefine ulaşmak için son 7 haftada kriz ve stres yönetimlerini iyi yapmaları gerektiğini söyledi. Geride kalan 3 sezonda kendilerini zirve yarışının gerisinde bırakan en önemli sorunun bu olduğunu ifade eden Orman, “Her şey iyi giderken bitime 7 hafta kala ortaya çıkan krizleri ve artan stresleri iyi idare edemedik. Biz bugünkü takımın temellerini esasında 3 yıl öncesinden attık. Genç ve potansiyelli oyuncuları bir araya getirerek başarı vaat eden bir kadro oluşturduk. Esasında hâlâ da genç bir kadroya sahibiz. Ancak takımımızın iskeletinin 3 yıldır birlikte oynaması ve sonradan katılanların da onlara uyumu bizi şu an bulunduğumuz noktaya getirdi.

‘YENİ STADIMIZDA KUPAYI KALDIRMAK İSTİYORUZ’

TABİİ ki bu sezon takımın başında Şenol Güneş gibi dünya çapında tanınan, kendisini kanıtlamış, herkesin saygısını kazanmış, çok büyük tecrübeler yaşamış bir teknik direktörün, öğretmenin olması da büyük avantajımız. Genç oyuncularımızın yanında deneyimli, büyük kariyerli ama egosu, kaprisi olmayan futbolcularımızın da bulunması çok önemli.

 

BU sezon sonunda ortaya çıkacak krizleri ve stresleri hem Şenol hocamızın hem de birbirlerine kardeşlik ruhuyla bağlanmış

 

oyuncularımızın iyi yöneteceği konusunda şüphemiz yok. Onlara güveniyoruz. Bizler yöneticiler olarak da elimizden gelen desteği kendilerine veriyoruz.

inşaat yapma oyunu

 

Takımımızın sergilediği futbol herkesin takdirini topluyor. Bu takdirleri sezon sonunda stadımızda şampiyonluk kupasını kaldırarak taçlandırmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Vatan/ Erdal Cömert

Haber Sabah Gazetesi’nde şu şekilde yer aldı…

Beşiktaşlı futbolculara Vodafone Arena’nın son tanıtım filmini izlettiren Fikret Orman’ın “Üç ay boyunca sizden daha fazla fedakarlık ve daha fazla gayret bekliyorum. İnşallah yeni stadımızda şampiyonluk kupasını kaldıracağız” dediği öğrenildi

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi ve Basın Sözcüsü Metin Albayrak, hafta içinde Nevzat Demir Tesisleri’ne sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Orman’ın ziyarette, takım için İngilizce versiyonunu da hazırlattığı Vodafone Arena’nın son tanıtım filmini izlettirdiği, ardından yaptığı konuşmada ise oyunculardan fedakarlık istediği öğrenildi.

GÜZEL GÜNLER BİZİ BEKLİYOR

Fikret Orman’ın futbolculara yönelik konuşmasında, “Güzel günler bizi bekliyor. Vodafone Arena’nın inşaatında son düzlüğe girdik. Ancak stadımızın açılışı kadar şampiyonluğu da önemsiyoruz. Şimdiye kadar ki fedakarlıklarınızın ve gayretlerinizin farkındayım. Ama önümüzdeki üç aylık süreçte sizden daha fazla fedakarlık, gayret ve konsantrasyon bekliyorum.”

BEN DEĞİL, BİZ DÖNEMİ

“Her takım içinde ufak tefek problemler olabilir. Ama bu dönem ben değil, biz dönemi. Sıkıntılarınız varsa bunu üç ay boyunca erteleyin. Göreceksiniz, siz içeride biz dışarıda bir bütün olursak yeni stadımızda hep beraber şampiyonluk turunu atarız” dediği belirtildi. Futbolcuların, bu konuşmanın ardından başkana şampiyonluk sözü verdiği ifade edildi.

ARENA İÇİN ÇİFTE AÇILIŞ

Beşiktaş, Vodafone Arena için çifte açılış planlıyor. İlk açılış, kulübün kurulları, yönetim, protokol ve eski sporcular için olacak. Tarih ise Süleyman Seba’nın (4 Nisan 1926) doğum günü olarak düşünülüyor. Arena’nın 2. açılışı taraftarların da yer alacağı lig maçıyla birlikte gerçekleştirilecek. Ancak yönetimde tarihin 23 Nisan olmasını savunanlar da var.

ÇİMLENDİRME START ALIYOR

Vodafone Arena’nın zemininde drenaj çalışmaları tamamlanırken kanal açma çalışmalarında da sona gelindi. Zeminin çimlendirme işlemine ise Pazartesi gününden itibaren başlanacağı belirtildi. Arena’da çatı kaplama ve koltuk çalışmaları da bütün hızıyla devam ediyor.

Sabah

Editörün Diğer Yazıları :

İnşaat Gündemi'ne Abone Ol!

Bu içeriği beğendiniz mi? Tüm güncel içeriklerimizden haberdar olmak için e-posta abonemiz olabilirsiniz.İnşaat Gündemi'ne Özel İndirimli Fiyatlarıyla Mesleki Eğitim Tavsiyeleri (EYLÜL AYINDA GEÇERLİDİR, kuponların süresi geçmişse ve indirim uygulanmıyorsa iletişim formundan bize mesaj atabilirsiniz. ):

REVİT Architecture Eğitimi - 50 TL   SATIN AL
TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 50 TL   SATIN AL
TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 60 TL   SATIN AL
Sta4CAD Eğitimi - 40 TL   SATIN AL
TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 60 TL   SATIN AL
MS PROJECT Eğitimi - 60 TL   SATIN AL
İnşaat Proje Okuma Eğitimi - Mimari/Statik/Mekanik/Elektrik - 50 TL   SATIN AL
İnşaat Projelerinde Metraj, Keşif, Bütçe ve Hakediş Eğitimi - 70 TL   SATIN AL
Tüm Aşamalarıyla İnşaat Eğitimi - AUTOCAD/STA4/EXCEL/PROJECT - 50 TL   SATIN AL
Primavera P6 ve Excel ile Planlama ve Bütçe Analizi Eğitimi- 50 TL   SATIN AL

İlgili Terimler : ,

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

GÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

29.09.2020 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 4340 ₺ 4310 ₺ 4280 ₺
İzmir 4245 ₺ 4225 ₺ 4180 ₺
Karabük 4260 ₺ 4210 ₺ 4160 ₺
Biga 4290 ₺ 4270 ₺ 4250 ₺
Payas 4220 ₺ 4190 ₺ 4160 ₺
Gebze 4250 ₺ 4230 ₺ 4210 ₺
Samsun 4310 ₺ 4310 ₺ 4250 ₺
Ankara 4280 ₺ 4250 ₺ 4220 ₺
Bursa 4310 ₺ 4290 ₺ 4245 ₺
Kütahya 4310 ₺ 4290 ₺ 4245 ₺
Sivas 4370 ₺ 4340 ₺ 4310 ₺
Detaylı Görünüm
kiralık jeneratör

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ