-

Yalova Altınova Devlet Hastanesi 2016 sonunda açılacak!

Yazar:

17.01.2016

Kişi Okumuş

0 Yorum

Yalova Altınova Devlet Hastanesi 2016 sonunda açılacak!

instagram takipçi arttırma, instagram takipçi satın al, instagram takipçi kasma, instagram takipçi hilesi şifresiz


Haliliye Belediyesi tarafından 19 mahalleye muhtar evi temel atma töreni düzenlendi. Törende konuşan Başkan Fevzi Demirkol, daha önce sözünü verdiği 32 merkez ve 137 kırsal mahallenin muhtarlarına bilgisayar hediyesi sözünü yerine getirdi. Törene, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Mehmet Ali Cevheri, Halil Özcan, Mahmut Kaçar ve Mehmet Akyürek ile ilçe belediye başkanları, AK Parti teşkilat üyeleri ve meclis üyeleri, STK temsilcileri ile muhtarlar katıldı.

“VAADİMİZİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ”

Yöresel yemek ikramının da yapıldığı törenin açılışında konuşan Başkan Fevzi Demirkol, söyledikleri vaadi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti. Muhtarların kendileri için önemli olduğunu ifade eden Başkan Demirkol, “1 Kasım öncesinde muhtarlarımızla ve halkımızla buluştuğumuz zaman kırsal ve merkezdeki tüm mahallelerimizin hizmetlerinin takipçisi olacağımız, hizmetlerinde en acil şekilde kendilerine ulaşacağımızı vaat etmiştik. Bu arada, muhtarlarımızın bizim için çok önemli olduğunu söylemiştik. Muhtarlarımız bizim elimiz, kolumuz, kulağımız, gözümüz, yapmış olduğumuz hizmetleri bize anlatan ve halktan gelen talepleri bize aktaran değerli mensuplarımız. O bakımdan muhtarlarımızın, çağımızın bilgi çağı olması dolayısıyla bilgi çağından faydalanmaları için 169 muhtarımıza bilgisayar vaat etmiştik. Bugün bu vaadimizi gerçekleştiriyoruz” dedi.

“HALİLİYE BELEDİYESİ BİRÇOK HİZMETE ADIM ATMIŞ”

Demirkol, muhtarlara yönelik gerek çok amaçlı salonlarıyla, muhtar evleriyle yine sosyal anlamda mahallede yer bulunan mekanların tefrişatı, donanımı ve ihtiyaçların giderilmesiyle aslında bir çok hizmete imza attıklarını belirtti. Bugün 169 mahalle muhtarına hizmette kullanılmak üzere bilgisayar dağıtımı törenini gerçekleştirmenin sevincini yaşıyor. Törende konuşan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, Başkan Fevzi Demirkol’un muhtarlara yönelik verdiği sözü tuttuğunun altını çizerek, “Muhtarlarımızı düşünerek bu bilgisayarları dağıtan Haliliye Belediye Başkanımız Fevzi Demirkol ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi. Milletvekilleri Mehmet Ali Cevheri ve Mahmut Kaçar da, Haliliye Belediyesi ve Başkan Fevzi Demirkol’a muhtarlara yönelik yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etti. AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ise konuşmasında, “Haliliye Belediye Başkanımızın daha önce sahada vermiş olduğu bir sözü yerine getirmenin gururu içerisindeyiz” ifadelerini kullandı.

“HALİLİYE BELEDİYE BAŞKANINI KUTLUYORUM”

Son olarak kürsüye çıkan Bakan Faruk Çelik, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’un 1 Kasım seçimlerinden önce verdiği sözü yerine getirdiğini hatırlattı. “Haliliye Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” diyen Bakan Çelik, “169 muhtarımıza artık İnternet çağındayız bilgisayarlarını teslim ettik. Haliliye Belediye Başkanımızı kutluyorum, tebrik ediyorum. Bilgisayarlarınız hayırlı olsun, hayırlı hizmetlere vesile olsun” şeklinde konuştu.

“VATANDAŞIN AYAĞINA HİZMETİ GÖTÜRÜYORLAR”

Bakan Faruk Çelik, son olarak Haliliye Belediyesi’nin başlatmış olduğu ‘evde bakım hizmeti’ ile ilgili de vatandaşın ayağına hizmetin götürüldüğünü söyledi. Bu çalışmalardan dolayı da Haliliye Belediyesi’ne teşekkür eden Bakan Çelik, “Yaşlılarımızın çaresiz traş olması gerekiyor ne yapsın, Haliliye Belediyemiz berberi gönderiyor. Bu ve benzeri ihtiyaçları karşılayacak yaşlı insanlarımızın sorunlarını çözmek için güzel bir sistem kurulmuş. Yeter ki, telefon gelsin. Telefon gelir gelmez vatandaşın ayağına hizmeti götürüyorlar” dedi. Konuşmaların ardından muhtarlara bilgisayarları teslim edildi.

Hürriyet

Editörün Diğer Yazıları :

İnşaat Gündemi’ne Abone Ol!

Bu içeriği beğendiniz mi? Tüm güncel içeriklerimizden haberdar olmak için e-posta abonemiz olabilirsiniz.
İlgili Terimler : ,

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

GÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

14.07.2022 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 15200 ₺ 15100 ₺ 14850 ₺
İzmir 14900 ₺ 14750 ₺ 14550 ₺
Karabük 15100 ₺ 14900 ₺ 14700 ₺
Biga 14950 ₺ 14800 ₺ 14600 ₺
Payas 14850 ₺ 14700 ₺ 14500 ₺
Gebze 14950 ₺ 14850 ₺ 14600 ₺
Samsun
Ankara 15300 ₺ 15150 ₺ 14950 ₺
Bursa 15200 ₺ 15050 ₺ 14850 ₺
Kütahya
Sivas 15150 ₺ 15000 ₺ 14800 ₺
Detaylı Görünüm

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ

Facebook
Instagram
Telegram
LinkedIn
YouTube
RSS