-

Yapı Malzemeleri Satışı İçin En İyi E-Ticaret Yazılımı: OpenCart

Yazar:

25.01.2021

Kişi Okumuş

0 Yorum

Yapı Malzemeleri Satışı İçin En İyi E-Ticaret Yazılımı: OpenCart

Hedef pazarınız inşaatçılar, müteahhitler, tedarikçiler veya basit ev geliştiren tüketiciler olsun, inşaat malzemeleri firmanızın, öncelikle işletmenizin web sitesi tarafından yönlendirilen kendi web varlığı şüphesiz olacaktır. Bu bir zamanlar fiziksel ve dijital dünyalarda faaliyet gösteren işletmeler için altın standarttı, ancak daha iyi ve daha entegre satış teknolojisi geliştikçe, basit bir web sitesi giderek yetersiz hale geliyor. Rakipleriniz, bilgili yeni dijital satış yaklaşımları sayesinde pazarla yarışıyor olabilir ve bu, hemen ilgilenmeniz gereken bir şeydir. Bu makale, online hırdavat satışı hakkında sizlere yardımcı olacaktır.

Etkileyici Blog

Tüketicinin malzemelerinizin henüz buldukları en iyi değer olduğuna karar vermek için ihtiyaç duyacağı bilgiler olmadan satın alma işlemleri nadiren gerçekleşir. Tüketicilerin inşaat malzemelerinizle ilgilenmesini sağlamanın mükemmel bir yolu, bitmiş ürünün ne kadar çekici görünebileceğini gösteren gösterişli ve modern fotoğraflarla tamamlanan yenileme projelerinde bu malzemeleri sergileyen bir blog tutmaktır. Müşterilerin sizin özel ürünlerinizi satın almasına yardımcı olacak bir blogu ortaya çıkarmak için bu tür birkaç gönderiyi bir araya getirmeye çalışın.

Detaylı Listeler

Müşterilerinizin satın almak isteyip istemedikleri malzemeleri satıp satmadığına karar vermelerine yardımcı olacak bir başka faktör, malzemelerinizle ilgili önemli ayrıntıları ürün açıklamasında listelemektir. Belirtimleri olmadan listelenen malzemeleri bulmak genellikle zor olabilir. Müşterilerinizin yanında mermi noktalarına sahip olmak, satın alma işlemlerini gönül rahatlığıyla yapmalarına yardımcı olmak için gerekli tüm bilgilerin eksiksiz ve profesyonel sunumundan güven ve güvence alacak.

Kanallar Arasında Satın

Yalnızca web sitenizden satış yaparak, yalnızca web sitenize rastlayan web kullanıcılarının listelemelerinizi bulacağını göreceksiniz. Güçlü pazarlama yeteneklerine sahip köklü bir markaysanız bu daha az sorun olsa da, web siteleri üzerinden yüksek hacimli trafik çekmemiş şirketler için büyük bir erişim engelidir. Bu nedenle, internetteki pazar yerlerinde satış yapmalısınız. Bu sayede ürünlerinizi dünya çapında web’de çok daha geniş bir tüketici kitlesine tanıtmak için onları ortak olarak seçebilirsiniz.

Sosyal Medya Ortaklığı

Sosyal medyada bu kadar çok tüketici varken, şirketinizi ve ürünlerinizi Twitter, Facebook ve Instagram gibi platformlarda halkın gözüne yerleştirmenin satış faydalarını hayal etmek zor değil. Şirketinizin kaliteli malzemelerinin piyasaya sürülmesinden sonra evlerinin iç mekanlarının yayınlanmış fotoğrafları karşılığında ürünlerinizden para vermek için ürünlerinizi satın alan ve kullanan etkili ev sahipleriyle ortaklık kurmanın yollarını bulun. Halka açık, çekici fotoğraflar oluşturarak ticareti teşvik edecek.

Geleneksel Pazarlama

Pazarlamanızı ister yalnızca dijital alanda ister fiziksel ve dijital pazarlamanın bir karışımı olarak gerçekleştirin, satış portföyünü geliştirmek isteyen herhangi bir şirket, ürünlerinin çevrimiçi satış için maruziyetini artırmak için aktif olarak yeni pazarlama stratejileri aramalıdır. Markanızın güçlenerek büyümesine yardımcı olmak için bir pazarlama ajansıyla ortak olun.

OpenCart İle Satışlarınızı Gerçekleştirin

OpenCart, çevrimiçi mağazanızı açmanıza, ürünlerinizi eklemenize / yönetmenize, müşterilerinizin bunları satın almak için bir alışveriş sepeti kullanmasına izin vermenize ve ardından siparişlerini işlemenize olanak tanıyan eksiksiz bir e-ticaret çözümüdür. Temel olarak, OpenCart ihtiyacınız olabilecek tüm standart çevrimiçi mağaza işlevlerini sunar. OpenCart açık kaynak kodludur. Bu, ana OpenCart komut dosyasıyla ilgili her şeyin ücretsiz olduğu ve uygun gördüğünüz şekilde platformu değiştirmenize de izin verildiği anlamına gelir. İlginç olan, ömür boyu ücretsiz destek ve ücretsiz yazılım güncellemeleri almanızdır.

OpenCart, kendi başınıza (veya ekibinizdeki biri tarafından) yüklemeniz gereken bir çözüm olduğundan, biraz web deneyimi olan ve temel web sitesi kurulum ve geliştirme görevlerini bilen işletmeler için daha uygundur.

OpenCart aslında öğrenmesi oldukça basit ve arayüzler çok arkadaş canlısı. Girişin hemen dışında, ilk ürünlerinizi başlatıp satmaya başlamak için gereken tüm işlevselliğe sahip olursunuz. Ancak, yolun biraz ilerisindeyseniz, OpenCart’a yeni özellikler yüklemek pahalı olabilir. Yeni OpenCart modülleri 300 $ ‘a kadar olan her şeye gider. Yani bu noktada, daha fazla özelliği ücretsiz sunan diğer çözümlerle muhtemelen daha iyi durumda olacaksınız. Kısacası, OpenCart başlamak için iyi bir platformdur.

İnşaat Gündemi'ne Abone Ol!

Bu içeriği beğendiniz mi? Tüm güncel içeriklerimizden haberdar olmak için e-posta abonemiz olabilirsiniz.
İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

GÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

14.07.2022 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 15200 ₺ 15100 ₺ 14850 ₺
İzmir 14900 ₺ 14750 ₺ 14550 ₺
Karabük 15100 ₺ 14900 ₺ 14700 ₺
Biga 14950 ₺ 14800 ₺ 14600 ₺
Payas 14850 ₺ 14700 ₺ 14500 ₺
Gebze 14950 ₺ 14850 ₺ 14600 ₺
Samsun
Ankara 15300 ₺ 15150 ₺ 14950 ₺
Bursa 15200 ₺ 15050 ₺ 14850 ₺
Kütahya
Sivas 15150 ₺ 15000 ₺ 14800 ₺
Detaylı Görünüm

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ

Facebook
Instagram
Telegram
LinkedIn
YouTube
RSS