-
08 Ocak 2018'da eklenmiş, kişi görüntülemiş
ANKARA KAROT – ARABOĞLU İNŞAAT
Adres : ZÜBEYDE HANIM MAHALLESİ ÇAMLIDERE SOKAK NO 19/A, 06200, İskitler, Altındağ, Ankara
Telefon : 0.312 341 16 66
Faks : 0.312 341 88 98
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

ANKARA KAROT – ARABOĞLU İNŞAAT

instagram takipçi arttırma, instagram takipçi satın al, instagram takipçi kasma, instagram takipçi hilesi şifresiz


Firmamız Hakkında

Bölge Telefonlarımız ;

Samsun : 0362 437 06 55

Bodrum : 0252 358 75 15

Araboğlu Beton Delme Kesme 1998 yılında toptan gıda ve meşrubat üzerine kurulmuş olup 2004-2007 yılları arasında faaliyetlerine ara verip 2007 yılında inşaat sektöründe (Beton delme, kesme, kimyasal ankraj, filiz ekme, asfalt kesme, beton kesme makinaları satış-servis-yedek parça ve danışmanlık) faaliyet göstermeye başlamıştır. 2009 yılından itibaren de tekrar toptan gıda ve meşrubat pazarlama dağıtım işi ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. İşinizi ve işimizi biliyoruz.

Tecrübeli ekibimiz ve kaliteli ekipmanımızla temiz, güvenli ve hızlı bir şekilde sonuca ulaşıyoruz. Amacımız firma olarak teknolojiyi yakından takip ederek sürekli makine parkurumuzu geliştirmek ve bu sayede siz değerli müşterilerimize hızlı ve sorunsuz hizmet sunmaktır. Ticari anlayışımızdaki “İş, iştir.” Politikasıyla yola çıkıp, küçük veya büyük tüm işlerinizde gerek duyduğunuz anda yanınızdayız.

Bu doğrultuda sizleri de müşterilerimiz arasına katılıp Araboğlu’nun kaliteli ve titiz hizmetinden yararlanmaya davet ediyoruz. 1998yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyetine devam etmekte olan ARABOGLU55 san.ve Tic. Ltd. şti.A.Ş,kurucularının uzun yıllara dayanan bilgi ve birikimleri,uzman teknik kadro ve kalifiye elemanlarıyla sürekli değişimin eseri olarak sektörde haklı yerini almıştır. ,teknolojinin her türlü araçlarının kullanıldığı tesislerinde faaliyet göstermektedir.

MİSYONUMUZ ; Yenilikçi yaklaşımları benimseyen anlayış, toplam kaliteye olan inancımız ve güçlü çalışanlarımızla, güven, tecrübe, hız, memnuniyet ve yüksek sorumluluk duygusuyla gerçek bir sektörel marka olmak.

VİZYONUMUZ ; Müşterilerimizin beklentilerini aşan iş birliği değerlerine sahip olmak, sunduğumuz ürün ve hizmet kalitesini her zaman sağlamak.

DEĞERLERİMİZ ; Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan hizmet anlayışı ile süregelen değerlerine bağlı kalarak faaliyet alanlarına iyi odaklanmak, müşterilerinden tedarikçilerine, çalışanlarından topluma kadar tüm paydaşları için değer oluşturmak.

HEDEFİMİZ ; Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda en iyi hizmeti vermek ,sektörde ayrıcalıklı olmaktır.

KURUMSAL POLİTİKAMIZ ; Faaliyetlerimize başladığımız günden bu yana kazandığımız bilgi birikimi , tecrübe deneyimi ve teknolojinin sunduğu olanakları kullanmaktır.

YÖNETİM POLİTİKAMIZ; BODRUM KAROT yönetimi ,yüklendiği işleri uluslararası kriterlere, yürürlükteki şartlara, standartlara uygun olarak kalite doğrultusunda işlerini doğru ve tam olarak zamanında yapmak , mevcut kaliteyi artırma politikasındadır.

ARABOĞLU GRUP BETON DELME KESME A.Ş

BETON DELME

BETON KESME

ÇELİK KONSÜRKSÜYON

KONTROLLÜ BİNA YIKIM4

ÇATLATMA

FİLİZ EKİMİ

FALİYET ALANLARIMIZ PROFOSYONEL EKİP İLE ÇALIŞMAKLA BERABER İŞ VE İŞÇİ SAĞLIĞINIDA ÖNEMSEMİŞ OLUP SGK SIZ İŞÇİ ÇALIŞTIRILMAMAKTA VE SAĞLIK RAPORLARI VE EĞİTİMLE İŞE BAŞLATILMAKTADIR.

 

Firma Faaliyet Alanları

Müteahhitlik Hizmetleri

Genel onarım hizmetleri

Isıtma, havalandırma, tesisat işleri yapımı

Kırım ve yıkım İşleri

Otel ve diğer turistik tesislerin yapımı

Yapı güçlendirme hizmetleri

Zemin Etüdü ve Sondaj Ekipmanları

Ankraj uygulama

Karotlu sondaj

Peyzaj ve Çevre Düzenleme

Yüzme havuzları

İş ve İnşaat Makinaları

Asfalt, beton kesme bıçakları

Beton delme kesme makinaları

Derz kesme makinaları

Karot delme, kesme makinası

Hazır Beton ve Beton Malzemeleri

Beton delme kesme

Derz dolgu

Karot beton delme, kesme, kırma

İnşaat Gündemi'ne Abone Ol!

Bu içeriği beğendiniz mi? Tüm güncel içeriklerimizden haberdar olmak için e-posta abonemiz olabilirsiniz.
İlgili Terimler :

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Facebook
Instagram
Telegram
LinkedIn
YouTube
RSS