-
14 Ocak 2018'da eklenmiş, kişi görüntülemiş
CEPHE UZMANI YALITIM VE YAPI SAN DIŞ TİC LTD ŞTİ
Adres : Küçükbakkalköy mah. önder sk. kerimoğlu atabeş konutları no:20 d:11, Ataşehir, İstanbul,
Telefon : 0.216 489 75 25
Faks : 0.216 489 55 45
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

CEPHE UZMANI YALITIM VE YAPI SAN DIŞ TİC LTD ŞTİ

instagram takipçi arttırma, instagram takipçi satın al, instagram takipçi kasma, instagram takipçi hilesi şifresiz


Firmamız Hakkında

 

 

FİRMA PROFİLİ

İzolasyon sektöründe ürünlerinin ve işçiliğinin kalitesiyle güçlü rekabet avantajı sağlayarak fark yaratan ve kurumsallaşmayı ilke edinen CEPHE UZMANI insana ve doğaya zarar vermeyen güvenli ürünler temin etmeyi, İnsan kaynaklarını sürekli eğiterek verimli olmalarını sağlamayı, malzeme ve işçiliğini ilk defasında ve zamanında aynı kalite de sunmayı, müşteri beklentileri doğrultusunda tasarım ve çalışmaları ile sürekli iyileştirme ve geliştirme faaliyetlerine katkıda bulunmayı benimsemiş ve amaç edinmiştir.

 

CEPHE UZMANI, çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin tatminini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlar. Müşterilerimiz velinimetimizdir.

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürün ve uygulamalarımıza sahip çıkmak ve uygulama sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. CEPHE UZMANI yöneticileri ve çalışanları olarak müşterilerimizin ihtiyaç istek ve beklentilerini karşılamak için gerekli hizmet ve ürünleri kaliteli ve uygun fiyat politikası ile sunarız.

 

Daima “en iyi” olmak, vazgeçilmez hedefimizdir.

Kalitede, hizmette ve ilişkilerimizde, müşterilerimize sunduğumuz hizmet seçeneklerinde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

 

Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır.

Hizmetlerimizi sunarken sosyal politikamıza uygun olarak sunmayı , Tüm hizmet ve ürünlerimizin verimliliğini, güvenilirliğini, uygunluğunu ve kalitesini sürekli iyileştirmeyi,çalışanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak üzere, faaliyetlerden kaynak yaratmak ve tüm kaynakların akılcı kullanımını sağlayarak savurganlığa ödün vermemek, ana ilkelerimizdendir.

 

Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur.

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Müşterilerimize şirketimizin ortağı gözüyle bakarak her türlü öneri, istek ve şikayetlerini ön planda tutarak onlara daha iyi hizmet vermeyi. Faaliyetlerimizi yaparken iş ahlakı, saygı ve güler yüzü ön planda tutmayı, bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir. Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak başlıca ilkelerimizdir.

 

Tüm bu ilkelerimizi ‘Kalite Yönetim Sistemi’ ile güvence altına almak izlediğiz yoldur.

 

TÜRKİYE ÇAPINDA HER TÜRLÜ SU VE ISI İZOLASYON SORUNLARINIZA PROFESYONEL ÇÖZÜMLER ÜRETEN UZMAN KADROMUZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ.

 

 

logo

 

 

 

 

Kayıt tarihi: 13 Şubat 2014 Perşembe

Bu sayfa 2121 defa görüntülenmiştir.

Firma Etiketleri

alsecco,su yalıtımı,mantolama yalıtım,polisan,kalekim,

Firma Faaliyet Alanları

Cephe Kaplama

Dış cephe ısı yalıtımı

Dış cephe mantolama

İzolasyon ve Yalıtım Malzemeleri

Bina Mantolama

Çatı izolasyonu ve yalıtımı

Duvar izolasyon ve yalıtımı

Gürültü İzolasyonu

Havuz izolasyonu

Isı izolasyonu ve yalıtımı

Isı yalıtım malzemeleri

Mantolama sistemleri

Ses izolasyon ve yalıtımı

Su izolasyon Malzemeleri

Temel izolasyonu

Teras izolasyonu

İnşaat Gündemi'ne Abone Ol!

Bu içeriği beğendiniz mi? Tüm güncel içeriklerimizden haberdar olmak için e-posta abonemiz olabilirsiniz.
İlgili Terimler :

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Facebook
Instagram
Telegram
LinkedIn
YouTube
RSS