yakan aydınlatma


İzmir Tapu Müdürlüğü yeni binasına taşınmalı!

Yazar:

08.04.2016

Kişi Okumuş

0 Yorum

İzmir Tapu Müdürlüğü yeni binasına taşınmalı!

instagram takipçi arttırma, instagram takipçi satın al, instagram takipçi kasma, instagram takipçi hilesi şifresiz


Sümeyra Gündoğan ve Fatma Kaplan ortaklığıyla Ertuğrul Mahallesi’nde hizmete açılan Gündoğan Oto ve Emlak, daha iyi bir hizmet sunmak için geçtiğimiz haftalarda adres değişikliğine gitmişti. Kuruluşunun birinci yılını kutlamaya hazırlanan işletme. adresini daha merkezi bir yere taşımış ve Ertuğrul Mahallesi su deposu karşısında yer alan ofis, bundan böyle Tepeköy Mahallesi Kazım Dirik Caddesi Öz Şanal karşısında hizmet vermeye başlamıştı. Daha iyi bir hizmet sunmaya başladıklarını ifade eden Fatma Kaplan, hizmet kalitelerinin de artacağını dile getirdi. Tapu Müdürlüğü’nün yeni bir binaya taşınması fikrine tam destek verdiklerini kaydeden Kaplan: “İlçemiz modern bir Tapu Müdürlüğü’nü hak ediyor. Her yıl on binlerce işlem gerçekleştiriliyor. SGK’dan sonra yeni bir Tapu binası çok iyi olacaktır” dedi.

KALİTE ARTACAK

Torbalı’da hızlı bir şekilde büyümeye devam eden inşaat sektörü, hali hazırda emlak sektörünü de peşinden sürüklüyor. Birbirlerine bağlı olan bu iki sektördeki hareketlilik, yeni işletmelerinde açılmasına vesile oluyor. Bunlardan biri de Gündoğan Oto ve Emlak ofisi oldu. Geçtiğimiz yıl Ertuğrul Mahallesi su deposu karşısında kapılarını hizmete açan işletme, hem otomobil hem de gayrimenkul sektörüne yönelik olarak hizmet veriyor. Her iki sektöre de kalite getirmek için yola çıktıklarını ifade eden Gündoğan ve Kaplan, sektörün en iyisi olmayı hedeflediklerini söyledi. Üst düzey bir hizmet sunacaklarını dile getiren Gündoğan ve Kaplan, insanların Gündoğan Oto ve Emlak güvencesi ile hem otomobil hem de gayrimenkul alım ve satımı yapacağını belirtti.

1. YILINI KUTLUYOR

Hizmet kalitesini daha üst seviyeye taşımak için adres değişikliğine giden işletme. Tepeköy Mahallesi Kazım Dirik Caddesi Öz Şanal karşısında hizmet vermeye başladı. Yaşanan bu adres değişikliğini değerlendiren Sümeyra Gündoğan ve Fatma Kaplan: “Daha önceki yerimizin merkeze uzaklığından dolayı buraya taşınma kararı aldık. Bu aldığımız karar halkımızın bize daha rahat ulaşmasını sağladık. Sürücü kursundan gelen geçmişimizle girdiğimiz bu sektörde bir yılımızı doldurmuş bulunmaktayız.Bu konuda yanımızda olan halkımıza çok teşekkür ederiz” dedi.

YENİ TAPU BİNASI ŞART

Emlak sektörünün açılan İZBAN hattı sayesinde daha da canlandığını, sadece ev alım satımın Torbalı içinde değil diğer il ve ilçelerden rağbet görmeye başladığını kaydeden başarılı bayan işletmeciler: “Bu durum Torbalı’nın standartlarını yükselterek ilçeyi daha da ileriye götürmeye başladı. Torbalı’ya yapılacak olan yeni hastane, SGK binası gibi yatırımların yanı sıra yeni bir tapu dairesinin de yapılmasını bekliyoruz. Çünkü emlak konusunda bu kadar büyümüş bir Torbalı’nın daha modern ve geniş bir Tapu Müdürlüğü’ne ihtiyacı var. Torbalı bunu hak ediyor. Tapu dairesinde çalışan arkadaşların ve gelen müşterilerin daha sağlıklı bir ortamda işlemlerini yapmaları için yeni binaya mutlak ihtiyaç var. Felsefemizde her insan rahat yaşamı hak ediyor. Rahat yaşam içinde koşulların iyileşmesi lazım. Kalite asla tesadüf değildir. Torbalı’mızda bu refahı ve huzuru hak ediyor. Torbalı’nın bu yatırımlarla hak edeceği yere geleceğini düşünüyoruz” diye konuştu.

Gökhan YALKALK/Büyük Torbalı Gazetesi

Editörün Diğer Yazıları :

İnşaat Gündemi’ne Abone Ol!

Bu içeriği beğendiniz mi? Tüm güncel içeriklerimizden haberdar olmak için e-posta abonemiz olabilirsiniz.
YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

GÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

30.06.2022 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 13600 ₺ 13500 ₺ 13250 ₺
İzmir 13150 ₺ 13000 ₺ 12800 ₺
Karabük 13600 ₺ 13400 ₺ 13200 ₺
Biga 13300 ₺ 13150 ₺ 12950 ₺
Payas 13550 ₺ 13400 ₺ 13200 ₺
Gebze 13350 ₺ 13250 ₺ 13000 ₺
Samsun
Ankara 13750 ₺ 13600 ₺ 13400 ₺
Bursa 13450 ₺ 13300 ₺ 13100 ₺
Kütahya
Sivas 13750 ₺ 13600 ₺ 13400 ₺
Detaylı Görünüm

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ

Facebook
Instagram
Telegram
LinkedIn
YouTube
RSS