-
14 Ocak 2018'da eklenmiş, kişi görüntülemiş
POLYMEX İZOLASYON YAPI KİMYASALLARI
Adres : Alemdağ Caddesi Ihlamurkuyu Mah. Hürmet Sok. No:4, Ümraniye, İstanbul,
Telefon : 0.216 540 67 03 - 0.216 540 67 04
Faks : 0.216 365 47 15
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

POLYMEX İZOLASYON YAPI KİMYASALLARI

instagram takipçi arttırma, instagram takipçi satın al, instagram takipçi kasma, instagram takipçi hilesi şifresiz


irmamız Hakkında

 

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi

 

Fabrika Adres : Tepeören Köyü Boya ve Vernikçiler Sit no:61 Tuzla/ İSTANBUL

 

Fabrika Tel: 0216 304 00 55

Fax :0216 304 00 36

uretim@polymex.com.tr

destek@polymex.com.tr

 

www.polymex.com.tr

 

www.epoksi-zemin-kaplama.com

 

www.polyureakaplamalar.com

 

 

Aşy Polymeks İzolasyon

 

 

Yalıtım Zemin kaplama ve Yapıştırıcı Dünyasında uluslar arası standartlarda Yerli Üretim Yapan Tek Öncü Firma: AŞY POLYMEKS KİMYA İNŞ. SAN. TİC.LTD. ŞTİ. 2003 yılında kurulan POLYMEX sektöründe tecrübesi ile Türkiye de izolasyon yapıştırıcı ve zemin kaplama sektöründe üretim yapan öncü firmalardan biridir.

 

2004 Yılında arge çalışmalarını geliştirerek İstanbul da kurduğu iki üretim tesisi ile üretime başlamıştır, Türkiye de ilk izolasyon ve yapıştırıcı filtre tutkalı, Protolin, elektrik izolasyon malzemeleri üretimine başlamıştır.

 

Bugün Türkiye de uluslar arası standartlarda arge çalışmaların yürütüleceği labaratuvar sistemlerine sahip üretim yapan Orta Doğuda en büyük tesislerden birine sahip Türk firmasıdır.

 

Poliüretan izolasyon ve yapıştırıcı sektöründe liderliğini aynı şekilde ilk Türk poliüretan prepolimer üreten firma ünvanı ile Türkiye de farkını ortaya koymuştur.

 

Sektöründe lider olan POLYMEX çalışmalarını sürekli yeniledi. Dünyanın birçok ülkesine izolasyon ve yapıştırıcı malzemeleri sürekli olarak ihraç etmektedir .

 

Türkiye nin poliüretan ve yapıştırıcı ihtiyacının büyük bir kısmını POLYMEX tarafından karşılanmaktadır .İstanbul da poliüretan propolimer tesisleri aylık olarak 400 tonluk poliüretan yapıştırıcı 600 tonluk poliüretan ve epoksi üretim kapasitesi Tesisi ile mükemmel kaliteli ürün anlayışıyla hizmet sunmaktadır.

 

POLYMEX polyurea, polyurea kaplama, sprey poliüretan köpük poliüretan enjeksiyon ürünlerinde de ülkemizin gurur kaynağı olmaya devam ediyor.

 

Ürünlerini geliştirmek için Avrupa’daki partner firmalar ile yapılan eğitim çalışmaları uzman kadrosu ve teknik personeli ile teknolojiyi birleştirerek arge çalışmalarına büyük bir yatırım yapmıştır .Poliüretan bazlı yapıştırıcılar poliüretan esaslı izolasyon ve zemin kaplaması Akrilik bazlı yapıştırıcılar Elektrik izolasyon malzemeleri Filtre tutkalları Epoksi zemin kaplaması sistemleri ve ilk Türk poliüretan pre-polimer ürün yelpazesinde yer almaktadır.

 

POLYMEX Türkiye de uluslar arası standartlarda yapmış olduğu her yatırımın karşılığını kaliteli ürün anlayışı ürün ile hayel’lerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

 

Ürünler uzman personel tarafından POLYMEX laboratuvarlarında testlere tabi tutularak yapılmaktadır. Ürünlerin kalite ve kontrolleri yine uzman ekipler tarafından eksiksiz ve kusursuz kalite üretimle gerçekleştiriyor.

 

POLYMEX de üretilen Yapıştırıcılar. İzolasyon ve Zemin kaplama malzemeleri yüksek kaliteli ham madde ve en donanıma sahip ekipmanlarla Türkiye ve Dünya pazarına kaliteli ürün sunmaya yeni yatırım planlarıyla başarılarının ve beklentilerinin de ötesine geçmeyi hedeflemektedir.

 

POLYMEX İstanbul merkez ofisinde müşterilerine kusursuz hizmet vermeye devam etmektedir. Yaptığı yatırımlar kusursuz hizmet anlayışı ile Yeni açmış olduğumuz GEBZE deki fabrikamızda üretim kapasitesini planları doğrultusunda üretimini artırarak beklentilerin üzerine geçmeyi hedeflemektedir.

Kayıt tarihi: 11 Mayıs 2016 Çarşamba

Bu sayfa 1906 defa görüntülenmiştir.

Firma Etiketleri

istanbul poliüretan astar malzemeleri,istanbul epoksi astar malzemeleri,istanbul yalıtım malzeme satışları,istanbul poliüretan yapıştırıcılar,istanbul epoksi yapıştırıcılar,istanbul elektrik izolasyon döküm reçineleri,istanbul yanmaz boya satışları,istanbul uv dayanıklı boya satışları,istanbul marin ürünleri satışları,istanbul mortar epoksi astar,istanbul epoksi gıda tesisleri kaplama,istanbul epoksi macun,istanbul şeffaf epoksi 3d kaplamaları,istanbul emprime epoksi astar,laminasyonlu epoksi kaplamaları,istanbul terrazzo epoksi kaplama,polyurea,polyurea kaplama,

Firma Faaliyet Alanları

Yapı Kimyasalları

Akrilik mastik

Epoksi boya

Kimyasal yapıştırıcılar

Sıva katkısı

Yalıtım katkısı

Zemin Döşeme ve Yer Kaplamaları

Epoksi zemin kaplama

İzolasyon ve Yalıtım Malzemeleri

Isı yalıtım malzemeleri

Ses izolasyon malzemeleri

İnşaat Gündemi'ne Abone Ol!

Bu içeriği beğendiniz mi? Tüm güncel içeriklerimizden haberdar olmak için e-posta abonemiz olabilirsiniz.
İlgili Terimler :

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Facebook
Instagram
Telegram
LinkedIn
YouTube
RSS