Azerbaycan Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı

Yazar:

18.12.2015

Kişi Okumuş

0 Yorum

Azerbaycan Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı

17-19 Aralık 2015 tarihleri arasında Azerbaycan’ın tek fuar merkezi olan Bakü Expo Center’da gerçekleştirilecek organizasyona başta Türkiye olmak üzere Azerbaycan, Gürcistan, Rusya, İtalya, Birleşik Arap Emirlikleri, Kıbrıs ve Güney Afrika gibi birçok ülkeden de katılım sağlanacak…

“KAFKASLARIN DUBAİ’Sİ SEKTÖRÜN DEVLERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK”

Kafkaslardaki güçlü ekonomi ve istikrara sahip olan Azerbaycan, RecExpo fuarı ile birlikte Azerbaycan da gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen firmalar için oldukça önem arz ediyor. Bir çok ülkenin gayrimenkul danışmanları ,bürokratlar ve sektörle ilgili herkesin bir araya geleceği cok ozel fırsatlar sunan bir etkinlik olucak.

8 ÜLKEDEN SES GETİREN PROJELER

Azerbaycan, Türkiye, Gürcistan, Rusya, İtalya, B.A.E, Kıbrıs, Güney Afrika olmak üzere 8 farklı ülkeden 100’den fazla proje REC-EXPO’da yerlerini aldı. Sektörün önemli firmalarından; Ağaoğlu,Kuzu Grup, Damac, Sinpaş, İş Gyo, Ege Yapı, Meydanbey-Viatrans (Quasar), Chiraq Plaza, Consept,İstanbul, Realty Port, Pana Yapı, Cebeci Grup, Self İnvestment, Seaside Alanya, The First Group, Schioppa, Varyant, Nova, Elite Group, Priyen,New Life,Netto Homes, Domenika, Ulak Group, Mıras ,Property,Ece Construction,Alhamra, Miracles, Noyanlar,Sadad Global,Birleşik Real Estate, Yalçın Group, Yılmaz Turhan Construction,TGP İnvestment,Metro Atlas Georgia, Mürsel Kahraman Construction gibi sayısız projenin lansman fiyatları ile Azeri Yatırımcılara büyük fırsatlar sunmakla kalmayacak aynı zamanda tüm Azerbaycan halkının da ziyaretçi olarak katılabileceği fuarda özel projeler ve fiyatlarla sektörde büyük hacimde canlanma yaratacaktır.

“GAYRIMENKUL SEKTORU RECEXPO FUARI İLE CİDDİ ORTAKLIKLAR KURMAYA HAZIRLANIYOR”

Gayrimenkul sektörünün dev firmaları, Azerbaycan da birçok bölgeyi avantajlı yatırım merkezi olarak görüyorlar. RecExpo, Avrupa, Ortadoğu, Körfez ve Kafkas ülkelerinin marka projelerinin, Azerbaycan’daki yatırımcilarala tanıtmak için büyük bir platform oluşturmakla kalmayacak sektör yatırımcılarında önemli fırsatlar sunacaktır.

“FUAR TANITIM ÇALIŞMALARI”

Atılım Fuarcılık ve Elan Expo ortaklığı, fuarın tanıtımına ve hedef kitleye duyurulmasına yönelik çalışmalarına hızla devam ediyor. Başta 10.000 ’ i VIP olmak üzere toplamda 310.000 adet davetiye, outdoor reklamları, sosyal medya çalışmaları, banner yayınları, haber portalları, televizyon ve radyo yayınlarında ve; daha bir çok kanalla Bakü ve komşu şehirlerin dikkatini RecExpo Gayrimenkul ve Yatırım fuarına çekiyor…

KAYNAK: İnşaat&Yatırım

inşaat mühendisliği programları

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

YorumunuzGÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

18.09.2019 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 2840 ₺ 2840 ₺ 2870 ₺
İzmir 2780 ₺ 2815 ₺ 2845 ₺
Karabük 2800 ₺ 2850 ₺ 2850 ₺
Biga 2800 ₺ 2820 ₺ 2840 ₺
Payas 2830 ₺ 2860 ₺ 2890 ₺
Detaylı Görünüm

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ