-

En Çok Tercih Edilen Banyo Dolap Modelleri Nelerdir?

Yazar:

12.01.2023

Kişi Okumuş

0 Yorum

En Çok Tercih Edilen Banyo Dolap Modelleri Nelerdir?

Banyolar, mutfaklarla birlikte yaşam alanlarının en önemli yerleri arasında yer almaktadır. Bir banyonun yeterli kullanım alanına sahip, ferah, kolay temizlenir, düzenli ve aydınlık olması her zaman için başlıca tercih sebepleri arasında yer almaktadır. Ancak ne yazık ki her banyoda yeterli depolama alanı bulunmamaktadır. Karşılaşılan bir diğer sorun ise mevcut dolapların uygun kalitede olmamasıdır. Bu durumlar karşısında kullanıcılar, kendi ihtiyaçlarına ve zevklerine en uygun olan banyo dolaplarını satın alma yolunu tercih etmektedir.

 

Günümüzde çok tercih edilen banyo dolapları, genel olarak birden fazla depolama seçeneği sunan modellerde oluşmaktadır. Aynı dolap içerisinde birden fazla raf, çekmece ve kirli sepeti gibi bölmelerin bulunması tercih sebepleri arasında yer almaktadır. Dikkat edilen bir diğer kriter ise dolapların üretiminde kullanılan ahşap ve metal parçaların özellikleridir. Lake kaplama uygulanan dolap modelleri daha uzun ömürlü olduğu için banyo dolabı satın almayı planlayan kişiler için oldukça avantajlı bir seçenektir.

 

Günümüzde banyo dolabı satın almayı düşünen birçok kişi, lavabo ve aynaların da bulunduğu takımları tercih etmektedir. Bu sayede banyoda yer alan tüm eşyaların birbirleri ile uyumu kolayca sağlanabilmektedir. Aynı zamanda duvara sabitlenerek kullanılan modeller, ayaklı modellere oranla daha fazla ilgi görmektedir. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Nalport firmasıise çok sayıda ürün seçeneği ile tüm müşterilerin taleplerine uygun çözüm önerilerini sunmaktadır.

Kaliteli Banyo Dolabı Nasıl Anlaşılır?

Kaliteli banyo dolapları, kişilerin zevklerine hitap ederken aynı zamanda uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunmalıdır. Bunun için dikkat edilmesi gereken ilk nokta, her zaman için üretimde kullanılan malzemelerin kalitesidir. Banyo dolaplarında kullanılan tüm malzemelerin suya, neme ve ısıya karşı dayanıklı olması büyük bir önem taşımaktadır. Aksi halde mobilyaların kabarması, parçalanması, içerisinde muhafaza edilen ürünlerin zarar görmesi ya da metal parçaların kırılarak işlevsiz kalması gibi çok sayıda istenmeyen durumla karşılaşılması kaçınılmaz olacaktır.

 

Kaliteli banyo dolapları, banyolarda ihtiyaç duyulan düzeni sağlayacak kapasiteye sahip olmalıdır. Ancak bu imkanı sağlarken banyodaki kullanım alanlarını da daraltmamalıdır. Bu nedenle tek bir dolap üzerinde ayna, lavabo, çekmece, raf ve kirli sepeti birden fazla depolama alanının bulunması tavsiye edilmektedir. Aynı zamanda banyoların boyutlarına bağlı olarak tek ya da çift kapak özellikleri gibi detayları belirlemek mümkün olmaktadır.

Banyo Dolabı Satın Alırken İlk Dikkat Edilmesi Gerekenler

Banyo dolabı satın alırken dikkat edilmesi gereken ilk detay, alışverişin yapılacağı markaya ait hizmetlerdir. Güvenilir banyo dolap alışverişi yapmak için şu detayların araştırılması gerekmektedir:

 • Banyo dolaplarının nem ve suya karşı dayanıklı malzemelerden üretilmiş olmaları,
 • Dolapların banyo ölçülerine uygun olmaları,
 • Banyo dolaplarında bulunan lavabolar ve benzeri ürünlerin 1. sınıf kalitede üretilmiş olması,
 • Kolay değişim imkanlarının sunulması,
 • Montaj süreçlerinin firma tarafından desteklenmesi adına gerekli kılavuzların sunulması,
 • Güvenilir ödeme seçeneklerinin sunulması,
 • Uygun fiyat özelliklerinin sunulması,
 • Çok sayıda model ve ölçü seçeneklerinin bulunmasıdır.

 

1986 senesinden bugüne kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetin adresi olarak öne çıkan Nalport, diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi banyo dolapları kategorisinde de en güvenilir alışveriş imkanlarını sunmaktadır. Tüm bu avantajlardan yararlanabilmek içinse www.nalport.com adresinin ziyaret edilmesi yeterli olmaktadır.

Küçük Banyolar İçin Nasıl Banyo Dolapları Tercih Edilebilir?

Günümüzde nüfusun ve buna bağlı olarak konut sayılarının artış göstermesi ile birlikte banyolar daha küçük hale gelmektedir. Bu durum ise kişilerin ferah ve düzenli banyolara sahip olmalarını zorlaştırmaktadır. Ancak küçük banyolar için dolap modelleri doğru şekilde belirlendiğinde bu sorunun giderilmesi oldukça kolay bir hal gelmektedir.

 

Küçük banyoya sahip olan kişiler, mümkün oldukça tek kapaklı ve yüksek banyo dolaplarını tercih etmelidir. Bu sayede yeterli depolama alanını sağlarken yalnızca küçük bir alandan yardım alınması mümkün hale gelecektir. Aynı zamanda aynı dolap içerisinde birden fazla depolama seçeneğinin bulunması da işlevsellik açısından büyük bir önem taşımaktadır. Alçak ve çift kapaklı dolaplar ise daha geniş banyolar için uygun olacaktır.

 

Küçük banyoların daha ferah görünebilmesi için açık renklerin tercih edilmesi önerilmektedir. Renkli tasarımlardan hoşlanan kişiler ise zemin, duvar fayansları ve diğer dekor unsurlarıyla uyumlu renklerdeki detayları tercih edebilmektedir. Bu sayede dekorasyonda bütünlüğün sağlanması ve ferah görünümün korunması mümkün hale gelmektedir.

Banyo Dolaplarında En Çok Tercih Edilen Firma

Kuruluşundan bu yana müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet ilkelerinden ödün vermeyen Nalport ailesi, sektöründe lider konumda olan firmalar arasında yer almaktadır. Tüm satış kategorilerinde 1. sınıf malzemelerle üretilmiş ürünlere yer veren firma, güvenilir ödeme seçenekleri ile de ön plana çıkmaktadır.

 

Nalport ailesi;

 • Müşteri bilgilerinin korunması,
 • Cazip indirim kampanyaları,
 • E1 Kalite Sertifikası ve TSE Onayı gibi belgeleri,
 • Alanında uzman kadrosu,
 • Her zaman için en pratik çözüm önerilerini sunan müşteri hizmetleri görevlileri,
 • Kolay iade ve değişim ilkeleri,
 • Garanti hizmetleri vb. fırsatlar sunmaktadır.

 

Nalport, çok sayıda avantajı ile her geçen gün memnun müşteri sayısını artırmaya devam eden firmaların başında yer almaktadır. Tüm bu avantajlardan yararlanmak için hemen web sitemizi ziyaret edin.

İnşaat Gündemi’ne Abone Ol!

Bu içeriği beğendiniz mi? Tüm güncel içeriklerimizden haberdar olmak için e-posta abonemiz olabilirsiniz.
İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

GÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

14.07.2022 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 15200 ₺ 15100 ₺ 14850 ₺
İzmir 14900 ₺ 14750 ₺ 14550 ₺
Karabük 15100 ₺ 14900 ₺ 14700 ₺
Biga 14950 ₺ 14800 ₺ 14600 ₺
Payas 14850 ₺ 14700 ₺ 14500 ₺
Gebze 14950 ₺ 14850 ₺ 14600 ₺
Samsun
Ankara 15300 ₺ 15150 ₺ 14950 ₺
Bursa 15200 ₺ 15050 ₺ 14850 ₺
Kütahya
Sivas 15150 ₺ 15000 ₺ 14800 ₺
Detaylı Görünüm

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ

Facebook
Instagram
Telegram
LinkedIn
YouTube
RSS