-

İşletmeler için Deliveo – Kurye Yazılımı

Yazar:

19.04.2023

Kişi Okumuş

0 Yorum

İşletmeler için Deliveo – Kurye Yazılımı

Kurye yönetim yazılımı genellikle sadece kurye yazılımı olarak adlandırılır, bu kurye sistemleri paketlerin ve kolilerin deponuzdan veya taşıma merkezinizden son müşteriye kadar işlenmesini ve teslim edilmesini yönetmenizi sağlar.

Deliveo gibi bir Kurye Sistemi, işletmenizin bir nakliye şirketi işletmekle ilgili birçok süreci otomatikleştirmesine yardımcı olur ve yolculuğun her adımında paketlerin ve kolilerin teslimatını izler. Kurye yazılımı yeni teslimatlar için rezervasyon yapmanızı sağlar, sürücülerin planlamasını iyileştirir, gelişmiş izleme, rota optimizasyonu, GPS kullanarak araçları izler, kurye tarama sistemlerini destekler, PDA cihazlarının, mobil cihazların ve çok daha fazlasının kullanımını destekler.

Kurye yazılımı terimi aynı zamanda lojistik yazılımı, doğrudan kurye çözümleri, nakliye yazılımı ve teslimat yönetimi yazılımı ile ilgilidir, tüm bu çözümler nakliye şirketlerine paketlerin sevkiyatında yardımcı olur, yazılım deponuzdan / merkezinizden malların son müşteriye taşınmasına kadar olan sevkiyat sürecini otomatikleştirir ve hızlandırır. Gelişmiş teknolojinin ortaya çıkması ve ertesi gün ve aynı gün teslimatlara olan talebin artmasıyla birlikte, kurye sistemleri, teslim alma ve teslimatların verimli bir şekilde planlanmasında önemli bir rol oynamaktadır, yazılım ayrıca karlı bir lojistik ve kurye şirketi işletmekle ilgili tüm süreçleri yönetmenize yardımcı olur.

Kurye Yazılımı Ne İçin Kullanılır?

Lojistik şirketinizi yönetmek karmaşık ve zaman alıcı bir görev olabilir ve Deliveo yazılımı gibi bir kurye sistemi kullanmak, teslimatlarınızın ve tahsilatlarınızın tüm yönlerini yönetmenize, zaman alıcı birçok süreci otomatikleştirmenize ve paket yolculuğunun her adımını izlemenize yardımcı olacaktır.

Kurye şirketiniz geliştikçe ve büyüdükçe, yazılımı tam iş gereksinimlerinize göre daha da geliştirebilir ve özelleştirebilirsiniz. Deliveo, işleri otomatik olarak sürücülere atayan, sürücüler için rota planlamasını optimize eden ve Android ve Windows dahil olmak üzere çeşitli mobil cihazlar kullanılarak tamamlanabilen paketin elektronik teslimat kanıtını yakalayan kapsamlı bir kurye sistemidir.

Kurye Programı İşletmeniz İçin Ne Yapabilir?

Başarılı bir nakliye işi yürütmek, özellikle aynı gün veya ertesi gün teslimatlar yapıyorsanız, zaman alıcı ve göz korkutucu bir görev olabilir. Deliveo gibi gelişmiş kurye programı kullanmak, süreçleri otomatikleştirmenize yardımcı olur ve teslimat sürelerini hızlandırarak işinizi daha verimli hale getirir.

Şirketiniz için Kurye Sistemi Kullanmanın Faydaları

  • Paket gönderilerinizi ve planlamanızı kolayca yönetin
  • Kurye sistemi teslimatları hızlandırmaya yardımcı olur
  • GPS takibi ile sürücülerin verimliliğini artırır
  • Sürücüler için güçlü ama kullanımı kolay kurye mobil uygulaması
  • GPS izleme, sürücü davranışının izlenmesine yardımcı olur
  • Süreçleri kolaylaştırın ve iş akışlarını otomatikleştirin
  • Müşteri memnuniyetini artırır
  • Yakıt maliyetlerini azaltır
  • İşgücü üretkenliğini artırır
  • Varlıkları ve araç kullanımını en üst düzeye çıkarır

Eğer sizlerde kurye hizmetlerinden yararlanmak isterseniz https://deliveo.eu/tr linkine tıklayarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

İnşaat Gündemi’ne Abone Ol!

Bu içeriği beğendiniz mi? Tüm güncel içeriklerimizden haberdar olmak için e-posta abonemiz olabilirsiniz.
İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

GÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

14.07.2022 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 15200 ₺ 15100 ₺ 14850 ₺
İzmir 14900 ₺ 14750 ₺ 14550 ₺
Karabük 15100 ₺ 14900 ₺ 14700 ₺
Biga 14950 ₺ 14800 ₺ 14600 ₺
Payas 14850 ₺ 14700 ₺ 14500 ₺
Gebze 14950 ₺ 14850 ₺ 14600 ₺
Samsun
Ankara 15300 ₺ 15150 ₺ 14950 ₺
Bursa 15200 ₺ 15050 ₺ 14850 ₺
Kütahya
Sivas 15150 ₺ 15000 ₺ 14800 ₺
Detaylı Görünüm

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ

Facebook
Instagram
Telegram
LinkedIn
YouTube
RSS