-

Masaüstü Banner Mobil Banner

Nakliye İçin En Uygun Kompresörler

Yazar:

17.02.2022

Kişi Okumuş

0 Yorum

Nakliye İçin En Uygun Kompresörler

Yılların getirdiği yenilikçi yaklaşım ve tecrübe ile geniş ürün portföyü sunan Özen Kompresör; çimento ve kimya sektörünün ihtiyaç duyduğu pnömatik nakliye işlemlerinde kaliteli ve verimli hava kaynağı sağlıyor. Operasyonel sürecin her aşamasında sizi destekleyen güçlü ve uzman kadro, SB serisi silobas hava kompresörleri ile en zorlu koşullarda size ayak uydurabilecek karbon ayak izi düşük basınçlı hava ekipmanları üretiyor. Güvenilir ve ulaşılabilir bir hizmet anlayışı ile müşterilerinin çözüm ortağı olan Özen Kompresör, silobas kompresör imalatı ve montajı yaparak dünya standartlarında bir hizmet sunmayı hedefliyor.

Silobas Kompresörlerin Özellikleri Nelerdir?

Özen Kompresör, SB serisi düşük basınç silobas kompresör modellerini dizel ve elektrik motorlu olarak tasarlıyor. Geliştirilmiş valf sistemleri ile basınç, hava miktarı, yüklü ve yüksüz güç tüketimi imkanları ile operasyon maliyetlerini düşürebilirsiniz. Hem kamyon üzeri hem de sabit olarak tercih edilebilen silobas kompresörlerin genel özellikleri şöyledir:

 • Sanayi tipi kompresörlere nazaran daha büyük pistonlara sahip olmasıyla kompresör devri uzun ömürlü olarak kullanılıyor.
 • Basınç kanalları hayli kaliteli olduğu için güçlü ve kaliteli bir kullanım sunuyor.
 • Ağır yüklere ve zorlu koşullara karşı uyumluluk gösteren tek parça sfero döküm krankı bulunuyor.
 • Özel olarak dengelenmiş bir krank sayesinde titreşimsiz çalışma imkanı sunuyor.
 • Merkezi yağlama sistemi bulunan silobas kompresör modelleri hareketli bağlantılarını en iyi şekilde yağlayarak bakım yapıyor.
 • İşletim sistemi ve bakımı kolay bir şekilde yapılabilen silobas kompresör modelleri, ekonomik ve ideal ağırlıkta olmaları nedeniyle tercih ediliyor.
 • Yağsız çalıştırılmaması gereken silobas kompresörler, yağlı hava emiş filtresi ile konforlu bir kullanım sunuyor.
 • Özel alaşımlı alüminyum piston ve iğneli rulman sistemi bulunuyor.
 • Krankla bağlantılı yüksek verimli soğutma sistemi yer alıyor.
 • Pnömatik taşıma için geliştirilen yüksek verimli özel direkt akuple sistemi kullanıcıya pek çok açıdan fayda sağlıyor.
 • Yüksek verimli subaplara sahip olmasıyla sürekli çalışma koşullarına uyum sağlıyor.
 • Motorlarının yüksek olması nedeniyle yıldız üçgen pano ile çalışıyorlar.

Silobas Kompresörlerin Kullanım Alanları

Özen Kompresör, SB serisi düşük basınçlı silobas hava kompresörlerini 2 bardan 4 bara kadar üreterek nakliye işlemlerine destek oluyor. Silobas kompresörler, çimento, un, şeker, yem, tahıl,  çimento ve diğer kuru toz ürünler gibi ağır yük taşımacılığında sabit uygulamalarda tercih ediliyor. Arıza anlama ve ürünü kontrol etme anlamında en başarılı mühendislere ve teknik ekibe sahip olan Özen Kompresör, baştan sona tüm aşamalarla ilgileniyor. Faaliyet alanını geliştirmek amacıyla teknik danışmanlık sağlayarak endüstriyel çözümler sunan Özen Kompresör, Silobas Hava Kompresörü için yurtiçi  ve yurtdışına tam ısıtmalı olarak hizmet vermeye devam ediyor.

 

Elektrik motoru, şase, kompresör ünitesi, kayış, emiş filtreleri, soğutucu hortum, yağlama sistemi, çıkış basınç manometreleri gibi donanım özelliklerini taşıyor. Silobas kompresör içine isteğe bağlı olarak gazlı kurutucu, özel filtre ve hava tankı da ekleyebilirsiniz. Devir sayısı dakikada 1500 olan ve stok hacmi 7.200 ile 10.200 arasında değişen dört model silobas kompresör bulunuyor. SB 3-160, SB 2-220, SB 3-160 DİZEL, SB 2-220 DİZEL olmak üzere imal edilen kompresör seçeneklerini yeterli bir zemin alanına sahipseniz tercih edebilirsiniz. Tüm dünyada takip edilen güçlü ağı ile dayanıklı ve verimli çözümler sunan Özen Kompresör, profesyonel desteği ile sektördeki başarısını kanıtlıyor. Siz de nakliye için güvenilir ve dünya çapında bir firma arayışında iseniz https://ozenkompresor.com.tr/ adresi üzerinden Silobas kompresör çeşitleri hakkında daha detaylı bilgi alarak iletişime geçebilirsiniz. Sizin için en doğru kompresörü tercih ederek işinizdeki verimliliği artırabilirsiniz.

İnşaat Gündemi'ne Abone Ol!

Bu içeriği beğendiniz mi? Tüm güncel içeriklerimizden haberdar olmak için e-posta abonemiz olabilirsiniz.
İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

GÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

14.07.2022 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 15200 ₺ 15100 ₺ 14850 ₺
İzmir 14900 ₺ 14750 ₺ 14550 ₺
Karabük 15100 ₺ 14900 ₺ 14700 ₺
Biga 14950 ₺ 14800 ₺ 14600 ₺
Payas 14850 ₺ 14700 ₺ 14500 ₺
Gebze 14950 ₺ 14850 ₺ 14600 ₺
Samsun
Ankara 15300 ₺ 15150 ₺ 14950 ₺
Bursa 15200 ₺ 15050 ₺ 14850 ₺
Kütahya
Sivas 15150 ₺ 15000 ₺ 14800 ₺
Detaylı Görünüm

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ

Facebook
Instagram
Telegram
LinkedIn
YouTube
RSS