Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri Hangileri?

Yazar:

12.05.2021

Kişi Okumuş

0 Yorum

Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri Hangileri?

İlerleyen medikal teknolojiler ile saç ektirme yerleri eski yıllara göre daha yüksek başarı oranları yakaladı. Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri, alanında uzman doktorlar ile çalışarak, uluslararası gelişmeleri ülkemizde uygulayarak tutunma oranlarını arttırmaktadır ve doğal saç görünümlerini yakalamaktadır. Bu durum, hem yurt içinde hem de yurt dışında farklı şehirlerden saç ekimi merkezlerine gelmesine sebep olmaktadır. Bu yazıda sizlere Türkiye’de bulunan en iyi saç ekim merkezlerini araştırdık.

Neopital Saç Ekim Merkezi

Neopital Saç Ekim Merkezi, yüzde yüz müşteri memnuniyet hedefleyen, doğal ve sıkı bir saç ekimi sonuçları elde etmek için çalışmalarını sürdürmektedir. İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunan klinik, işlemlerini hijyenik ortamda, hastanede gerçekleştirmektedir. Yıllardır İstanbul’un en iyi saç ekim merkezi arasında gösterilmektedir. Sizlerde saçınıza profesyonel bir işlem gerçekleştirmek istiyorsanız Neopital Saç Ekim Merkezi’nden randevu alabilirsiniz.

Asmed Saç Ekim Merkezi

Sektörde oldukça ünlü bir doktor olan Koray Erdoğan’a göre, saç ekimlerinin sonuçlarında modern teknolojilerin kullanım prosedürü olan ‘homojenite’yi kattı. Homojenite, doğal saç görünümüne en yakın olan, saçın kafa derisi üzerinde eşit bir şekilde dağıldığı estetik bir görünüm elde etmeyi sağlamaktadır. Bu bağlamda, Asmed Saç Ekim Merkezi, yüksek teknolojilere sahip yeni tekniklerle FUE’yi geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Asmed Saç Ekim Merkezi, İstanbul Ataşehir ilçesinde bulunmaktadır. Bu büyük hastanede istediğiniz saç ekimi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca bu klinikte saç sağlığınızı geliştirmek için yapılan tedavi yöntemlerinden yararlanabilirsiniz. Kararınızı vermeden önce bir randevu almayı ve saç analizlerinizi gerçekleştirdikten sonra doktorunuzun tavsiyeleri üzerinden hareket etmenizde yarar vardır.

Serkan Aygın Saç Ekim Kliniği

Hem yurt dışında hem de yurt içinde oldukça bilinen bir saç ekim doktoru olan Serkan Aygın, kendi adıyla anılan kliniğinde aktif olarak hastalarına hizmet vermektedir. Serkan Aygın Saç Ekim Kliniğinde hizmetlerini adım adım ilerletmektedir. Genelde saç ekimi hizmetleri dahilinde doktorunuz sizleri karşılayacak, konsültason işlemlerini gerçekleştirecektir. Doktorunuz sizlere en kısa zamanda en iyi ve kalıcı çözümleri sunacaktır. Klinikte DHI, FUE ve Safir FUE gibi yöntemler en sık kullanılanlar arasındadır.

Yaklaşık 20 yıldır saç ekimi sektöründe hizmet veren bu klinik, saç ekimi dışında mezoterapi ve diğer güçlü bakım işlemlerini de uygulanmaktadır. Saç sağlığınızı arttırmak isteyen müşteriler Serkan Aygın Saç Ekim Kliniği’ni arayarak hemen bir randevu oluşturabilirler.

Tam Liste İçin Tıkla

İnşaat Gündemi'ne Abone Ol!

Bu içeriği beğendiniz mi? Tüm güncel içeriklerimizden haberdar olmak için e-posta abonemiz olabilirsiniz.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

GÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

17.09.2021 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 6950 ₺ 6920 ₺ 6890 ₺
İzmir 6785 ₺ 6760 ₺ 6700 ₺
Karabük 6850 ₺ 6775 ₺ 6700 ₺
Biga 6770 ₺ 6730 ₺ 6690 ₺
Payas 6800 ₺ 6760 ₺ 6720 ₺
Gebze 6850 ₺ 6820 ₺ 6790 ₺
Samsun
Ankara 6860 ₺ 6830 ₺ 6800 ₺
Bursa 6875 ₺ 6850 ₺ 6790 ₺
Kütahya
Sivas 6880 ₺ 6850 ₺ 6820 ₺
Detaylı Görünüm


BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ