Miray Çınar, Vodafone Arena’daki görevinden kovuldu!

Yazar:

07.02.2016

Kişi Okumuş

0 Yorum

Miray Çınar, Vodafone Arena’daki görevinden kovuldu!


Beşiktaşlılar Vodafane Arena’nın bitmesini dört gözle beklerken, stadın inşaatından sosyal medyaya düşen bir paylaşım olay yarattı.

 

Vodafone Arena’nın koltuklarını yapan firmada çalıştığı belirtilen Miray Çınar adlı kadın personel, statta bir selfie çekti ve paylaştı. Bir arkadaşından gelen soru üzerine inşaat hakkında bilgi veren Çınar, stadın belirlenen tarihte bitmeyeceğini yazdı ve buna sevindiğini ifade etti.

TARAFTARLARDAN TEPKİ MESAJI YAĞDI

Bu yazışma sosyal medyada büyük yankı yarattı. Beşiktaş taraftarları kulübün iletişim sorumlusu Rıdvan Akar’ın Twitter hesabına tweet yağdırdı.

AKAR: KOVULDU, ARTIK STADA GİREMEYECEK

Beşiktaş yöneticilerinin söz konusu firmaya şikayette bulunmasının ardından Miray Çınar’ın işine son verildi. Rıdvan Akar bir tweet atarak, “Sevgili Beşiktaşlılar, Miray Çınar kovulmuştur. Artık stadımıza giremeyecektir” dedi.

FİRMADAN ÖZÜR AÇIKLAMASI

Akar’dan sonra bir açıklama da ilgili firmadan geldi. “Özür dileriz” başlığıyla yapılan duyuruda Miray Çınar’ın stajyer olduğu belirtilip şu ifadeler kullanıldı:

“Şirketimizle kurumsal bağı bulunmayan stajyerimizin sosyal medya hesabında yapmış olduğu çirkin paylaşımdan dolayı son derece üzgünüz. Şirketimiz ile olan stajyerlik sözleşmesi akşam 22.00 itibariyle fesih edilmiştir. Türkiye’nin en büyük ve güzide kulübü Beşiktaş JK’dan ve saygıdeğer taraftarından özür dileriz. Saygılarımızla.”

Hürriyet

Haber Sözcü Gazetesi’nde şu şekilde yer aldı;

inşaat yapma oyunu

Tribünlere koltuk montajı yapan şirket çalışanının Facebook’ta “Beter olsun” yorumu kendisini işinden etti.Beşiktaş taraftarlarının sabırsızlıkla açılmasını beklediği Vodafone Arena’da yapılan bir paylaşım ve yorum tepkiye neden oldu. Tribünlere koltuk montajı yapan şirket çalışanının Facebook’ta “Beter olsun” yorumu kendisini işinden etti.

Beşiktaş Basın Sorumlusu Rıdvan Akar kendisine Twitter’den gelen mesajlardan sonra açıklama yaparak Fenerbahçe taraftarı olduğu ortaya çıkan çalışanın kovulduğunu belirtti.

Sözcü

Haber Radikal Gazetesi’nde şu şekilde yer aldı;

Vodafone Arena tribünlerine koltuk montajı yapan bir şirket çalışanı, Facebook’tan gelen stadın halan bitmediği yönündeki eleştirilere “Beter olsunlar” şeklinde yorum yapınca işinden oldu.

Beşiktaş camiasının sabırsızlıkla açılacağı günü beklediği Vodafone Arena’da yapılan bir paylaşım olay oldu. Tribünlere koltuk montajı yapan bir şirket çalışanı, Facebook’ta “Beter olsunlar” şeklinde yorum yaptığı gerekçesiyle kovuldu.Beşiktaş Kulübü Basın Sorumlusu Rıdvan Akar, twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Sevgili Beşiktaşlılar, söz konusu kişi kovulmuştur. Artık stadımıza giremeyecektir” ifadelerini kullandı.

MONTAJ YAPAN ŞİRKET ÖZÜR DİLEDİ

Şok paylaşım sonrası şirketten yapılan açıklamada ise, “Şirketimizde kurumsal bağı bulunmayan stajerin bireysel sosyal medya hesabında yapmış olduğu haince ve çirken paylaşımdan dolayı son derece üzgünüz. Şirketimizle olan stajerlik sözleşmesi akşam 22:00 itibariyle fesh edilmiştir. Türkiyemizin en büyük ve güzide kulübü Beşiktaş JK’den ve saygıdağer taraftarından özür dileriz. Saygılarımızla” denildi.

Radikal

Editörün Diğer Yazıları :

İnşaat Gündemi'ne Abone Ol!

Bu içeriği beğendiniz mi? Tüm güncel içeriklerimizden haberdar olmak için e-posta abonemiz olabilirsiniz.İnşaat Gündemi'ne Özel İndirimli Fiyatlarıyla Mesleki Eğitim Tavsiyeleri (EKİM AYINDA GEÇERLİDİR, kuponların süresi geçmişse ve indirim uygulanmıyorsa iletişim formundan bize mesaj atabilirsiniz. ):

REVİT - SAP 2000- STA4CAD - TEKLA - ETABS : ONLİNE KURSA KATILMAK İÇİN TIKLA

PROJE OKUMA - HAKEDİŞ, METRAJ - PRİMAVERA İLE PLANLAMA - BÜTÇE VE KEŞİF - A'DAN Z'YE İNŞAAT : ONLİNE KURSA KATILMAK İÇİN TIKLA

Online İnşaat Mühendisi ve Mimar Kursları

İlgili Terimler : ,

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

GÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

24.10.2020 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 4380 ₺ 4350 ₺ 4320 ₺
İzmir 4265 ₺ 4245 ₺ 4200 ₺
Karabük 4300 ₺ 4250 ₺ 4200 ₺
Biga 4280 ₺ 4260 ₺ 4240 ₺
Payas 4240 ₺ 4210 ₺ 4180 ₺
Gebze 4310 ₺ 4280 ₺ 4250 ₺
Samsun 4340 ₺ 4340 ₺ 4280 ₺
Ankara 4320 ₺ 4290 ₺ 4260 ₺
Bursa 4330 ₺ 4310 ₺ 4265 ₺
Kütahya 4330 ₺ 4310 ₺ 4265 ₺
Sivas 4350 ₺ 4320 ₺ 4290 ₺
Detaylı Görünüm
kiralık jeneratör

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ