İnşaat Mühendisi ve Mimarlar için En İyi Udemy Eğitimleri

Yazar:

01.06.2020

Kişi Okumuş

0 Yorum

İnşaat Mühendisi ve Mimarlar için En İyi Udemy Eğitimleri


Merhaba değerli okurlarımız,

Gerek teknolojinin gelişimi ile akademik ve sosyal tarzın değişmesi, gerekse bilimsel gelişmelerle beraber insanlık bilgi birikiminin ve bu bilgiyi kullanım kapasitesinin artması, özellikle milenyum çocukları ile başlayan Z kuşağı diye adlandırdığımız yeni jenerasyonları, dolayısıyla da onlara ayak uydurmak durumunda kalan X ve Y kuşaklarını da  bilgiye daha hızlı ulaşabilme refleksine yönlendirmiştir.

İlk paragraftaki sebebin sonucu olarak ise, UDEMY’in öncülüğünü omuzladığı, pek çok online eğitim platformları oluşmuştur. Bu platformalar bize, kara tahtada demode olmuş eğitim sisteminin dijitalleşeceğinin sinyallerini de veriyor.  Nasıl mı?

Her konuda olduğu gibi, bu konuda da de  ilk adım atan fazla yol alacak. Kadıköy’de, Mecidiyeköy’de veya Beşiktaş’ta bir eğitim kurumunda binlerce TL ödeyerek edineceğiniz bilgileri, UDEMY üzerindeki alanında uzman olan eğitmenlerin online eğitimleri  üzerinden 100 TL ‘den daha da ucuz ücretlerle, süre, tekrar dinleme kısıtı olmaksızın çok daha verimli ve ucuza edinebileceksiniz. Ayrıca gerek kurs esnasında, gerekse sonrasında eğitmene dilediğiniz kadar soru sorabilecek, eğitimdeki tüm güncellemelerden ömür boyu erişim garantisi ile ilave bir bedel ödemeksizin faydalanabileceksiniz. Dersi kaçırmak, dalıp da dinleyememek derdi  yok. Kulağa hoş gelmiyor mu? Dijitalleşen nesil artık kalabalık amfilerde 30 metre uzaklıktaki  görmeye çalıştığı slaytlardan değil, istediği anda erişebileceği materyallerden öğrenmeyi istiyor.

Biz de takipçi kitlemizin %90’ını oluşturan mimar ve mühendis arkadaşlar, benzer meslek  profesyonelleri ve de aday öğrenciler için, cımbızla seçtiğimiz eğitimlerin indirim kuponlarına ulaşarak bu yazımızda derledik. Eğitimleri de ilgi alanlarına yönelik  Tasarım-Proje Yönetimi şeklinde iki kategoriye ayırdık.

Umarız faydalı olur, başlayalım :)

Unutmadan, aşağıda kupon çalışmayan bir bağlantı ya da listede olmayan farklı bir eğitim talebiniz olması durumunda, buradan bizimle iletişine geçebilirsiniz.

YAPISAL VE MİMARİ TASARIM EĞİTİMLERİ

 

SAP2000,ETABS,STA4CAD ile StatikProje Eğitimi

Benzer bir paket daha! Bu kursta betonarme yapıların TBDY 2018’e göre Autocad,SAP2000,ETABS,STA4CAD programları ile analizi ve tasarımı anlatılmaktadır. Statik alanında en çok kullanılan 3 programı işlemesi, onu diğerlerinden farklı ve popüler kılıyor. Kullanıcı yorumlarını okumanız, eğitimin başarınısı görmeniz için yeterli olacak.

İNCELE VE İNDİRİMLİ FİYATIYLA SATIN AL

 

 

İNŞAAT PROJE YÖNETİMİ VE TEKNİK OFİS EĞİTİMLERİ

TEMELDEN ÇATIYA KONU ANLATIMLI İNŞAAT EĞİTİMİ (BİNA)

Bina inşaatını görsel materyaller üzerinden görecek, resimdeki  binanın aşama aşama nasıl yapıldığını sırasıyla öğreneceksiniz. Bu eğitim ile, okulda asla verilmeyenleri, iş hayatında ise edinilmesi uzun bir süreçte olacak pek çok bilgiyi, adeta bir hap gibi yutacaksınız. Tanıtım videosunu izleyerek, neden bu benzetmeyi yaptığımızı görebilirsiniz :)

İNCELE VE İNDİRİMLİ FİYATIYLA SATIN AL

 

YAPIM İŞİ İHALESİNE HAZIRLIK SÜRECİ

Teknik ofis çalışanları için seçkin kılıcı en önemli mesleki donanımlardan birisi de teklif ve ihaledir. Bu eğitim, kamu ihaleleri ile ilgili tüm kriterleri, döküman inceleme, metraj, yaklaşık maliyet, birim fiyat, fiyat farkı gibi konuları ve mevzuatları ele alarak, sizi kamu ihalelerine girecek ve teklif verebilecek seviyeye getiriyor.

İNCELE VE İNDİRİMLİ FİYATIYLA SATIN AL

 

Umarız derlememizi beğenmişsinizdir.  Başarılar dileriz.

İnşaat Gündemi'ne Abone Ol!

Bu içeriği beğendiniz mi? Tüm güncel içeriklerimizden haberdar olmak için e-posta abonemiz olabilirsiniz.İnşaat Gündemi'ne Özel İndirimli Fiyatlarıyla Mesleki Eğitim Tavsiyeleri (EKİM AYINDA GEÇERLİDİR, kuponların süresi geçmişse ve indirim uygulanmıyorsa iletişim formundan bize mesaj atabilirsiniz. ):

REVİT - SAP 2000- STA4CAD - TEKLA - ETABS : ONLİNE KURSA KATILMAK İÇİN TIKLA

PROJE OKUMA - HAKEDİŞ, METRAJ - PRİMAVERA İLE PLANLAMA - BÜTÇE VE KEŞİF - A'DAN Z'YE İNŞAAT : ONLİNE KURSA KATILMAK İÇİN TIKLA

Online İnşaat Mühendisi ve Mimar Kursları

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

GÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

28.10.2020 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 4560 ₺ 4530 ₺ 4500 ₺
İzmir 4405 ₺ 4380 ₺ 4330 ₺
Karabük 4480 ₺ 4430 ₺ 4380 ₺
Biga 4440 ₺ 4420 ₺ 4400 ₺
Payas 4410 ₺ 4380 ₺ 4350 ₺
Gebze 4490 ₺ 4460 ₺ 4430 ₺
Samsun 4500 ₺ 4500 ₺ 4430 ₺
Ankara 4500 ₺ 4470 ₺ 4440 ₺
Bursa 4460 ₺ 4440 ₺ 4395 ₺
Kütahya 4460 ₺ 4440 ₺ 4395 ₺
Sivas 4540 ₺ 4510 ₺ 4480 ₺
Detaylı Görünüm
kiralık jeneratör

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ