BLACK FRIDAY ÖZEL EĞİTİM KAMPANYASI İÇİN TIKLA!

Muhteşem Yeni Yıl’da yeni yıla özel kampanya

Yazar:

30.12.2015

Kişi Okumuş

0 Yorum

Muhteşem Yeni Yıl’da yeni yıla özel kampanya

Şehrin tam merkezinde Adalar ve Kalamış manzarasına karşı huzurlu bir hayat isteyenlere Muhteşem Yeni Yıl konutları’ndan yılın son çağrısı geldi. Yeni yıla yeni bir ev sahibi olarak girmek isteyenleriyılbaşına özel yüzde 5 peşinat, yüzde 5 indirim fırsatı bekliyor

İstanbul’un en gözde yerlerinden Göztepe’de yükselen Ceylan İnşaat’ın Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesi,şehrin içinde huzur ve konforarayanların yeni adresi. Şehir hayatının tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan butik proje, Adalar ve Kalamış Marina manzarasıyladikkat çekiyor. Yılın son günlerini değerlendirmeyi planlayan yatırımcılara ve ev sahibi olmak isteyenlereMuhteşem Yeni Yıl Konutları yüzde 5 peşinat ve yüzde 5 indirim avantajıyla birlikte 120 aya kadar vadelendirilen ödeme koşullarısunuyor.

Yılın son avantajlı fiyatları

2015 bitmeden ev sahibi olmak isteyenlere özel kaçırılmayacak fiyat avantajları sağlayan Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda, 91 metrekareden 204 metrekareye kadar herkes için uygun daireler bulunuyor. İstanbul’un en prestijli bölgelerinden birinde yer alan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler, 534 bin TL’den başlayan emsallerine kıyasla uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor.

Sadece alırken değil, satarken de kâr edin

Şehrin tam içinde, Bağdat Caddesi’ne yürüme mesafesinde,tüm toplu taşıma imkânlarına yakın, Adalar ve Kalamış Marinamanzaralı Muhteşem Yeni Yıl Konutları yatırımcılar içinde kârlı bir seçenek sunuyor. Sadece alırken değil satarken de yatırımcısına kazandıran Muhteşem Yeni Yıl Konutları, cazip fiyat ve ödeme koşullarıyla yatırımcıların da odağına giriyor.

 Bölgenin değeri giderek artıyor

Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nın sunduğu yılın son fırsatına dikkat çeken Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan sözlerine şöyle devam etti: “Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nın yükseldiği Göztepe, İstanbul’un en prestijlibölgelerinden birisi. Bölgenin metro gibi toplu taşıma araçlarıyla Avrupa Yakası’na bağlanması da konut fiyatlarının değerini giderek artırıyor. Sakinlerine sadece bir ev değil, bir yaşam alanı sunmayı amaçlayan Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesi,başlangıç fiyatlarıyla hem ev sahibi olmak isteyenlere hem de yatırımcılara kârlı bir alternatif sunuyor.”

KAYNAK: Milliyet

 

İlgili Terimler : ,

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

GÜNLÜK DEMİR FİYATLARI

18.09.2019 Demir Fiyatları
Bölge Ø8 Ø10 Ø12-32
İstanbul 2840 ₺ 2840 ₺ 2870 ₺
İzmir 2780 ₺ 2815 ₺ 2845 ₺
Karabük 2800 ₺ 2850 ₺ 2850 ₺
Biga 2800 ₺ 2820 ₺ 2840 ₺
Payas 2830 ₺ 2860 ₺ 2890 ₺
Detaylı Görünüm

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ